PDA

View Full Version : КАК ДА СИ ГО ВЪРНА ?! Знам,че има още чувства към мен !



ilsi_
04-16-2009, 08:50
Отделих една година от живота си да бъда с него .. Обичахме се адски много той много държеше на мен .. Изведнъж се появи друго момиче, с което той започна да излиза само и само да ме забрави и ми го призна .. Работата е там,че той скъса с мен защото нещата между нас станаха много сериозни а него го е страх от това .. не за друго а защото баба му и дядо му са против нашата връзка, тъй като сме от различни етноси (което моля да не се взима под внимание на отговорите ви) Моите родители също не бяха съгласни, но се примираха и ми позволиха да излизам с него и нямаха нищо против, защото виждаха колко щастлива ме правеше той ..

Сега контактува с тва момиче по телефона и иска да се получи нещо между тях само и само да му е по лесно да ме забрави .. Сигорна съм,че още ме обича и неможе да ме забрави толкова лесно .. Но колкото и да го моля не иска да се върне при мен .. казва че няма смисал, защото ни разделят прекалено много неща, а ако сега продължим ще ни бъде по трудно да се разделим след няколко години, но аз си мисля че няма да се стигне до там че да тръгнем да се женим и т.н , защото той от това се притеснява .. а аз сега съм само на 16 той е на 22 ..

Писах Ви, защото искам да ме посъветвате какво да направя да го върна до себе си .. чувствам се много празна без него .. Знам,че и на него му е трудно, но е по силен от мен и се справя .. Ужасно много искам да сме отново заедно .. вече 5 дена му мрънкам да се съберем и мисля че така няма да стане с молене и реване .. Така,че кажете ми как да постъпя .. какво да направя да си го върна .. :?

Gary
04-16-2009, 09:25
То рецепта за връщане няма - импровизираш. Недей всеки ден да го тормозиш момчето, че ще го уплашиш. Срещнете се, поговорете, но му дай възможност да осмисли нещата.

ukrotitelkataaa
04-16-2009, 12:22
Недей да га молиш. Колкото и да го обичаш недей да се унижаваш по този начин.Ако той иска до бъдете заедно ще те потърси и ще те помоли да се върнеш при него. Щом е скъсал с тебе и не иска да се съберете значи не те обича. А това, че го е страх от сериозни връзки според мен е само тъпо оправдание за да не те нарани. Зарежи тази работа. Веднъш щом е скъсал с теб нещата няма да потръгнат дори и да се съберете. :o

xplay
04-16-2009, 12:32
Недей да га молиш. Колкото и да го обичаш недей да се унижаваш по този начин.Ако той иска до бъдете заедно ще те потърси и ще те помоли да се върнеш при него. Щом е скъсал с тебе и не иска да се съберете значи не те обича. А това, че го е страх от сериозни връзки според мен е само тъпо оправдание за да не те нарани. Зарежи тази работа. Веднъш щом е скъсал с теб нещата няма да потръгнат дори и да се съберете. :o


Точно... :)

yahhooo
04-16-2009, 16:38
Поредния батко, който си играе с по-малките кукли

Kostadin_682
04-16-2009, 16:40
Недей да га молиш. Колкото и да го обичаш недей да се унижаваш по този начин.Ако той иска до бъдете заедно ще те потърси и ще те помоли да се върнеш при него. Щом е скъсал с тебе и не иска да се съберете значи не те обича. А това, че го е страх от сериозни връзки според мен е само тъпо оправдание за да не те нарани. Зарежи тази работа. Веднъш щом е скъсал с теб нещата няма да потръгнат дори и да се съберете. :o
+++

soul1199
04-16-2009, 17:11
не се онижавай да го молиш за нещо,което е свършило и няма да се върне,живей си живота и си намери друг

justbebsi
04-16-2009, 18:06
не се онижавай да го молиш за нещо,което е свършило и няма да се върне,живей си живота и си намери друг+1

Take_That
04-16-2009, 19:31
Недей да га молиш. Колкото и да го обичаш недей да се унижаваш по този начин.Ако той иска до бъдете заедно ще те потърси и ще те помоли да се върнеш при него. Щом е скъсал с тебе и не иска да се съберете значи не те обича. А това, че го е страх от сериозни връзки според мен е само тъпо оправдание за да не те нарани. Зарежи тази работа. Веднъш щом е скъсал с теб нещата няма да потръгнат дори и да се съберете. :o

Съгласна съм ......
П.П - от къде си толкова сигурна, че все още те обича?

Cellmate
04-16-2009, 19:58
Намалете сапунките. Живота може да бъде и прост.

GossipGirl89
04-16-2009, 20:12
Казвате й "не се унижавай, забрави го" ама да не мислите, че е толкова лесно... Само човек, който го е изживял знае за какво става дума... Мила, аз те разбирам напълно и знам колко ти е трудно... Безумно трудно е да преглътнеш чувствата си и да искаш да си с някой, но да не можеш... Като за начало спри да плачеш и да му си молиш - правила си го вече не 1 и 2 пъти така че той е наясно колко много го обичаш... Само едно ще ти кажа - щом се влияе от чуждото мнение и позволява на предрасъдъците на баба му и дядо му да ви разделят, значи не те обича истински... Защото за истинската любов няма пречки, няма различни етноси, няма нищо... Когато обичаш истински ти си готов на всичко, за да си с любимия човек :)

slun4ice_90
04-16-2009, 20:35
Недей да га молиш. Колкото и да го обичаш недей да се унижаваш по този начин.Ако той иска до бъдете заедно ще те потърси и ще те помоли да се върнеш при него. Щом е скъсал с тебе и не иска да се съберете значи не те обича. А това, че го е страх от сериозни връзки според мен е само тъпо оправдание за да не те нарани. Зарежи тази работа. Веднъш щом е скъсал с теб нещата няма да потръгнат дори и да се съберете. :o
+++ :shock: :D Коце,казах ли ти аз нещо за тоя аватар?... :-o Ужасееен еее. :-|

djuki
04-16-2009, 21:37
Хм ... важен фактор е да забележиш , че вие сте на различни нива в живота си . Той искаш едно , ти друго . Също така когато има много неща които да ви разделят те ще си ви разделят и след 1 седмици и след 2 години . По - добре намери някой на твоята възраст с който сигурна съм ще ти е по хубаво и няма да има толкова проблеми между вас !

Seducti0n
04-16-2009, 22:27
:) Права си- хубавите неща не стават на сила.
Желанието трябва да бъде двустранно.Ти разбира се имаш правото да настояваш затова да бъдете отново заедно, но не и да се налагаш.
Честно казано от отношението му към ситуацията си проличава и разликата в годините ви.Той влага разум и се опитва да те призими, а ти на пук на усилията му продължаваш да летиш в облаците радвайки се минали моменти.

П.С-Имай предвид това, 4е веднъж скъсате ли, дори и да се съберете не може да бъде същото.
Връзката е като едно въженце.В случай, че то се скъса може да бъде завързано, но си остава възела, който ще усетите при първата караница.

Darkkiss
04-17-2009, 03:01
16 с 22...

мммм успех !!!

valdesbg
04-17-2009, 05:41
Сигорна съм,че още ме обича и неможе да ме забрави толкова лесно .. Но колкото и да го моля не иска да се върне при мен .. казва че няма смисал, защото ни разделят прекалено много неща

That`s the point. Get over him and move on.