PDA

View Full Version : Как да изгладя корема ?



TheHellion
04-16-2009, 10:11
Смисъл той си е здрав , но отгоре има мазнини и много ме дразнят ;)
Аз правя коремни преси етц., ако може няква диета ли ,др вид преси ,нз помагайте :)

MP
04-16-2009, 12:00
Ютия ?

bulgarche
04-16-2009, 13:04
Майка ми глади с ютия

HotChickMaggie
04-17-2009, 15:38
Еми върти обръч..доста помага :D

Naik1
04-26-2009, 16:54
КАРДИО !!! мазнините с упражнения и натоварване немогат да се стегнат !!! щом ти е стегнат коремният мускул значи трябва да бягаш и да изгаряш повече като цяло отколкото да тренираш за релеф на пресата.

shubet0
05-18-2009, 09:24
скачай на въже бе пич :P

MP
05-18-2009, 11:39
КАРДИО !!! мазнините с упражнения и натоварване немогат да се стегнат !!! щом ти е стегнат коремният мускул значи трябва да бягаш и да изгаряш повече като цяло отколкото да тренираш за релеф на пресата.

Какви глупости дрънкаш? С упражнения се стяга мускула на корема,с кардио се чистят мазнините,които са над мускула.С кардио се чисти,с упражнения се стяга...

strong
05-18-2009, 13:12
Смисъл той си е здрав , но отгоре има мазнини и много ме дразнят ;)
Аз правя коремни преси етц., ако може няква диета ли ,др вид преси ,нз помагайте :)
Чукай повече! :D

kris4ann
05-20-2009, 14:22
скачай на въже бе пич :P

clever
05-20-2009, 14:47
Ютия ? :razz:

MiLeNcHeToO
05-20-2009, 19:27
За да не пускам нова тема ще питам тук...Значи искам да си оформя корема и талията и съм решила да си взема обръч. Обаче не знам къде продават?! Искам да е по-голям, не някъв за деца до 7 :D От София съм, ако някой е виждал някъде ще съм мн благодарна ако сподели. :)

crypt
05-20-2009, 21:52
Плувай стегаш сичко и се чувстваш страхотно

MP
05-22-2009, 16:35
За да не пускам нова тема ще питам тук...Значи искам да си оформя корема и талията и съм решила да си взема обръч. Обаче не знам къде продават?! Искам да е по-голям, не някъв за деца до 7 :D От София съм, ако някой е виждал някъде ще съм мн благодарна ако сподели. :)

Много пъти е писано,коремът и талията се оформят с диета и кардио упражнения.Тичай 3 пъти седмично по 30 минути и не яж боклуци примерно,а не от мързел да си купуваш обръч и да се чудши защо няма ефект.

MiLeNcHeToO
05-23-2009, 08:50
За да не пускам нова тема ще питам тук...Значи искам да си оформя корема и талията и съм решила да си взема обръч. Обаче не знам къде продават?! Искам да е по-голям, не някъв за деца до 7 :D От София съм, ако някой е виждал някъде ще съм мн благодарна ако сподели. :)

Много пъти е писано,коремът и талията се оформят с диета и кардио упражнения.Тичай 3 пъти седмично по 30 минути и не яж боклуци примерно,а не от мързел да си купуваш обръч и да се чудши защо няма ефект.


Е ясно, прав си. Още на чудеса не се надявам, хубавите неща стават с труд и постоянство, с мързел и мрънкане не се получава. Обръча ми е като допълнение, иначе ходя на фитнес 3 пъти седмично и от скоро тичам в свободните дни. И забелязвам, че освен движение е необходимо да се храниш умерено и по 10 часа да тичаш ако ядеш като свиня ефекта е минимален. Аз обичам да си се храня по повечко :oops: но определено не съм дебела, просто искам да съм наистина слаба (без корем и разплути баджаци :D )

Boyman
05-27-2009, 17:12
Први коремни преси (3 серии по 50 повторения), легаш на леглото и дигаш краката до 90 градуса (пак същия норматив), бягаш 5-6 обиколки на стадиона (с включено ходене между обиколките), пий много вода (поне по 1.5 л) на тренировка. Късмет! :wink:

hrisa96
05-30-2009, 10:53
хора какви са тези обръчи просто спортуваите или пък тренираите - коремни клякания, ходете на фитнес има мн начини :)

Virtuallll
06-01-2009, 21:47
БЕЗ КОРЕМНИ ПРЕСИ БЕ ЧОВЕК :shock: :shock:
аеробни упражнения, много тичане и се консултирай с диетолог за протеинова диета ако неможеш да си измислиш!

terawatt
06-01-2009, 22:06
БЕЗ КОРЕМНИ ПРЕСИ БЕ ЧОВЕК :shock: :shock:
аеробни упражнения, много тичане и се консултирай с диетолог за протеинова диета ако неможеш да си измислиш!
За изчистване протеинова диета!?!??!? Добре ги измисляш няма що :D

Naik1
06-03-2009, 18:45
КАРДИО !!! мазнините с упражнения и натоварване немогат да се стегнат !!! щом ти е стегнат коремният мускул значи трябва да бягаш и да изгаряш повече като цяло отколкото да тренираш за релеф на пресата.

Какви глупости дрънкаш? С упражнения се стяга мускула на корема,с кардио се чистят мазнините,които са над мускула.С кардио се чисти,с упражнения се стяга...

нали и аз тфа казвам .. омфг мн ясно че щом корема му е стегнат трябва да бяга.. зле ли си прочети пак кфо съм написал после ръси бисери