PDA

View Full Version : Nivea Shine Control



chuppiz
04-16-2009, 12:30
искам да питам за този крем гел на нивеа, някой ползвал ли го е и дали е добър и какъв се пада дневен крем или как..може ли да се гримирвам след като го нанеса ...никаде не пише дали е дневен крем..

chuppiz
04-17-2009, 07:51
molqq vi nqkoi da mi kajee

elle_123
04-17-2009, 11:40
Кремът не е лош,матира кожата.След като се намажеш,изчакай да попие малко (около 3-4 минути) и после можеш да се гримираш. :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
04-17-2009, 15:10
Аз имам цялата серия. Ползвам ги от ноември месец и да ти кажа няма голям ефект... всмисъл за пъпките или ако има е минимален, поне при мен :? иначе е нещо като лосион и мирише много приятно - на теменужки! Shine Control e дневния а Bye Bye Spot нощния. Струват към 7 лева (единия). Преди да ги нанасям използвам тоника от същата серия, а сутрин като сложа дневния чакам 2-3 минути и тогава се гримирам :) даже понякога смесвам много малко от крема с фон дьо тен-а и го нанасям много лесно и седи много естествено и някакси не отежнява толкова - седи много леко... ами мой си измишльотини :D

chuppiz
04-17-2009, 21:55
ok mersi mnogo za infoto :P

kaka_lara
04-18-2009, 08:10
Аз имам цялата серия. Ползвам ги от ноември месец и да ти кажа няма голям ефект... всмисъл за пъпките или ако има е минимален, поне при мен :? Може би защото идеята на shine controla е да регулира ненужното производство на себум и да прикрива нежеланата лъскавина на кожата. Против акне си има съвсем различна козметика