PDA

View Full Version : Психология хелп плийз



For_Ever_Alone
04-16-2009, 14:23
Хора имам малко работа да свърша по психология. Значи, за утре ми трябва схема на някакво понятие. Сега ще обясня за к'во говоря: Шоколад-състав-натурален-с примеси-с ядки-с бадеми-лещник-фъстък... надявам се,че разбрахте за какво говоря. Терминът няма значение(да не е простотия обаче)и не искам готово домашно.Просто искам малко помощ, някаква насока, защото половина от тея часове ги проспах а другата половина отсъствах. А и само да добава трябва ми за утре, така че помагайте моля. :(

Редактирано от ProstoAz
1 точка от правилника!

clever
04-16-2009, 15:01
не уча психология
иначе щях да ти помогна
но от думите ;които каза огладнях :lol:

For_Ever_Alone
04-16-2009, 15:04
Не е точно поста на който се надявах ама лол. 8-) все пак ако някой мо хрумне нещо да удари едно рамо щот единственото за което ми хрумва е Телефон-стационарен-мобилен :lol:

afterforever
04-16-2009, 15:51
аз бих ти помогнал, но не разбрах какво ти трявба

начи примерно сок-натурален-оцветители-консерванти сок-изстискан-портокал-изстисквачка... или как?? :-o

Bianca
04-16-2009, 16:00
Моторно превозно средство – автомобил, мотор, автобус, микробус, ван, моторна лодка. :D
Става ли? :-o

For_Ever_Alone
04-16-2009, 16:07
Еми да нещо от тоя сорт ама малко закъсняхте вече почнах идиотщината за телефоните. Следващият ми пост ще бъде ода за телефоните в 2 части 1ва за стационарен и 2ра за мобилен. 8)