PDA

View Full Version : Бръснене долу



Bianca
04-16-2009, 15:09
Знам, че има много такива теми, но моят въпрос е мааалко по-различен. Принципно се бръсна през ден, махам абсолютно всичко. За долу става въпрос. Но днес една приятелка ми каза, че не трябвало да се бръсна там, най-долу... Оф, разбрахте ме за какво говоря, не искам да използвам нецензурни думи. :lol: Било много опасно... Каза също и че било хипер лошата идея, да се бръснеш през ден. Както вече ви казах, махам всичко, а тази днес много ме стресира.
Да знаете нещо по въпроса? :-o

mArMaLaDkA
04-16-2009, 15:17
Ами има риск,ако се порежеш,от малката раничка,да стане голяма инфекция и после върви се спасявай,както можеш.Може пък разбиранията й да са,че не трябва да си махаш космите отдолу.Защо обаче било вредно да се бръснеш през ден..мистерия.Защо не я попиташ?Не се стресирай,де.И аз действам с бръснача,и нищо не ми е станало.Никога не съм се порязвала и не съм умряла,че ползвам всеки ден или през ден.Другите жени не съм видяла да имат проблем,а повярвай,много ползват бръснач.На мен една съученичка миналата година ми разправяше колко вредно било да се махат космите на ръцете :razz:

Bianca
04-16-2009, 15:21
Ми, точно за порязване ставаше въпрос. Защото ще стане хипер якият кръвоизлив. :-o А проблем ли е, че като се бръсна, се порязвам лекичко, нооо в зоната на бикините, не надолу? И то при всяко бръснене, няколко пъти. :razz:
Иначе за там долу ще внимавам. Ако случаааайно това стане, много ли е опасно? :-o

mArMaLaDkA
04-16-2009, 15:28
Не знам,не мога да ти кажа,защото не съм се порязвала там...май.Намажи го с някакъв крем,че да мине.И по-леко действай,не бързо и грубо,защото като движиш бързо бръснача,наистина много гадно се порязваш.Иначе за долу,струва ми се доста...болезнено.Аз порязване на триъгълника го мисля за адската болка,камо ли отдолу.Мисля,че ще е доста опасно-ако е по срамните устни,може да тече много кръв,може и малко,зависи какво си засегнала,но все пак там мястото няма да можеш да го стерилизираш,нито да го опазиш,защото нали като ходиш до тоалетна...

Bianca
04-16-2009, 15:35
Е, въобще не боли, като се порежа на триъгълника. Просто НИЩО не усещам, но като изляза от банята, се появяват няколко червени точки и почва да тече съвсееем малко кръв от тях.
Е ти как така не се порязваш въобще? :shock: :shock: :shock:

mArMaLaDkA
04-16-2009, 15:43
Внимавам просто.Спомням си,едно лято,като трябваше набързо да си махна косъмчетата на краката,нямах време за епилатор,и толкова бързо чатках с бръснача,той нещо кривна и такава рана си направих на крака...15 минути поне тече кръв.И досега имам белег.Оттогава много внимавам.А ,я да те питам,ти на контра ли ги махаш или по посока на косъма?Понеже тук се извъждат 1000 разбирачи и приказват как се маха по посока на косъма,само че аджеба,нищо не става така.И тема бях пуснала,ама някъде се изгуби назад из страниците.Трябва да я възродя някой ден. 8-)

Bianca
04-16-2009, 15:46
Ооо, контра, разбира се. Иначе не става нищо. :?
Е, аз уж внимавам. о.ООО
И имам супер много пъпки, ти имаш ли?

mArMaLaDkA
04-16-2009, 15:54
Нямам. 8-) Нито преди бръснене,нито след.Явно кожата ми е свикнала.Може бръснача да ти дразни,пък и ползвай пяна,че сапуна изсушава кожата.Мажи се след бръснене с кремче.А пък може и кожата ти да е спарена.Когато съм в цикъл,от превръзките понякога ми излизат такива пъпчици,въпреки идеалната хигиена,и че ги мажа с крем да минат.

Айде да се спрем,че само ти осираме темата. 8-)

Bianca
04-16-2009, 15:56
Не е вярно! :shock: Много ми помагаш и ми е много приятно. :-P
Ам, аз съм с хипер чувствителната кожа. :? Мека, бяла.
И не ползвам пяна, само сапун.

mArMaLaDkA
04-16-2009, 16:05
Да продължим тогава. 8-) Не съм забелязала да ми излизат пъпчици,наистина.Може би само в началото.Но може да се каже,че ако мина много бързо с бръснача(на контра естествено) е зачервена кожата.Също ми излизат такива червенини,когато съм нямала време да мина с бръснача и косъмчетата почват да растат.И това,че ти е чувствителна кожата,показва,че наистина се нуждаеш от някакво кремче след бръснене.Не мога да ти препоръчам,понеже не ползвам,но съм чувала,че с бебешко олио(мажеш,и изтриваш,че е много мазно) или с "Бочко",или пък с крем за тяло.А иначе в нас в момента има сапун "Palmolive SPA" или както там се пишеше...той супер много изсушава кожата,затова и не е подходящ за бръснене,защото вместо да помага по-лесно да се плъзга ножчето,той изсушава кожата,и бръснача като изтръгне косъмчетата,драска кожата допълнително.Затова те съветвам да ползваш пяна,понеже е пригодена за бръснене,мирише хубаво 8-) и няма раздразнение на кожата.И с душ гел става.Иначе съм чувала,че мъжките бръсначки ,по-добре бръснат от женските.Имаш ли мнение по въпроса?А от еднодневните ли ползваш(едни сини на Жилет) или тея,които могат да им се сменят ножчетата(пак на Жилет са).Между другото,еднодневните могат супер много време да се ползват.Даже и не знам защо им се вика така,като след първия път нито ножчето се изтъпява,нито нищо.Аз съм се навила да ходя на кола маска,ама първо трябва да проуча къде ще ходя,после да измисля от къде да извадя 10-15 лева. :oops: :D

CryForMe
04-16-2009, 16:13
мъжките бръснат по-добре, защото не са толкова... "деликатни". затова и с тях порязването е много по-вероятно. на еднократните бръсначки им се вика така, защото не им се сменя ножчето - като се изхаби (или както трябва да се каже), просто се изхвърля.

Undying
04-16-2009, 16:16
Аз също се бръсна отдолу, не през ден, ами през 2-3 примерно, и нищо ми няма. Незнам твоята приятелка какво е искала да каже, питай я за по-подробно обяснение. :D
А иначе и аз отдавна замислям да ида на кола маска, ама малко ме е срам, а и незнам колко дълги трябва да са космите, за да е хубаво обезкосмяването. :D

Bianca
04-16-2009, 16:31
Самобръсначката ми е розова на Gillette и ползвам бебешки сапун, ама май ще си купя пяна.
Обяснението на приятелката ми беше следното: "Ми, толкова ли си тъпа? Ако забучиш бръсначката там, където принципно се слага х*я, не ми се мисли какво кръвотечение те чака."..
8-) Леко е цапната, няма значение. И момичетата с нас потвърдиха горното твърдение. :shock:

zloto
04-16-2009, 16:45
Колко умно! Приятелката ти да не се задоволява със самобръсначката? Да си бърка там вътре с нея? о.О
Ако те е страх да не се порежеш - лентички, кола маска, а безболезнено - крем депилатор.

Bianca
04-16-2009, 16:49
^ Срам ме е. За мен е непонятно да ида и да се разкрача пред някаква си жена. :shock:

sexa_na_kompleksa
04-16-2009, 16:53
Самобръсначката ми е розова на Gillette и ползвам бебешки сапун, ама май ще си купя пяна.
Обяснението на приятелката ми беше следното: "Ми, толкова ли си тъпа? Ако забучиш бръсначката там, където принципно се слага х*я, не ми се мисли какво кръвотечение те чака."..
8-) Леко е цапната, няма значение. И момичетата с нас потвърдиха горното твърдение. :shock:

:razz: :razz: :razz:
Изказването на твоята приятелка ме уби!
И аз поянкога се порязвам, но не там, където "принципно се слага х*я". :D То и какво ще правиш там в крайна сметка? :D

Bianca
04-16-2009, 16:57
То там има ли нещо за махане въобще? :lol: Става въпрос за много навътре, нали? Защото аз по устните ги махам задължително, че и маааалко по-навътре. Има ли някакъв проблем? :-o Оф, почнах да се притеснявам.
Извинете за грубия език, не намерих друго наименование на това, което имах предвид. 8-)

sexa_na_kompleksa
04-16-2009, 17:02
Не, според мен няма никакъв проблем. Порязвала съм се там, където имаш предвид. xD Нищо не ми стана - тече малко кръв и толкоз. : ) Стига се вкарва в някви филми. xD

Goddess
04-16-2009, 17:06
То там има ли нещо за махане въобще? :lol: Става въпрос за много навътре, нали? Защото аз по устните ги махам задължително, че и маааалко по-навътре. Има ли някакъв проблем? :-o Оф, почнах да се притеснявам.
Извинете за грубия език, не намерих друго наименование на това, което имах предвид. 8-)
По срамните устни точно няма косми, има около тях. :Р Но схванах какво имаш предвид, де. Иначе общо взето почти всичко е окосмено, включително и при ануса.
И аз ги махам абсолютно навсякъде, не виждам никакъв проблем.
А приятелката ти... :lol: Не знам, тя и в червата ли има косми, че да "забучва" бръсначката там...

Mihailova
04-16-2009, 17:10
Гадно е да се бръснеш , на мен лично ми е даже гнусно , без да се засягаш. За мен единственият вариянт е този , който ползвам - кола маска.

Riot
04-16-2009, 17:17
Момичета
аз съм художник, човек на изкуството
мога да ви бръсна професионално
избръснати до съваршенство с невероятна прецизност и техника
и накрая професионален масаж за премахване на сърбежа.

Swinkenhoffer
04-16-2009, 17:21
Отивай на козметик, не се занимавай с глупости.
И мен ме беше супер срам, ама козметичката ми е ебати пича... говорим си някви неща, клюкарим, разправя ми за дъщеря си разни забавности и такам. Хич да не ти дреме. 8-)

Riot
04-16-2009, 17:23
Оставете ги козметичките
те са зли и подли хора
гледат как да ви приберат паричките
обърнете се към мен
работя безплатно и на високо професионално ниво

Bianca
04-16-2009, 17:24
Колко безплатно? 8-)

Riot
04-16-2009, 17:29
Безплатно от където и да го погледнете
FREE
перфектния резултат е гарантиран и неизбежен
в моето студио също така може да се възползвате и от куп услуги
безалкохолни напитки, кафета, минрална вода...

FucKtheSyStem
04-16-2009, 17:32
Амм имам 1 въпрос..И аз досега се бръсна,защото все ме е срам да ходя на козметик..Ама отвреме-навреме като вземат да ми се появяват подкожни косъмчетаа :? Ужас.Как се оправяте :(

Riot
04-16-2009, 17:34
Амм имам 1 въпрос..И аз досега се бръсна,защото все ме е срам да ходя на козметик..Ама отвреме-навреме като вземат да ми се появяват подкожни косъмчетаа :? Ужас.Как се оправяте :(
Не бръсни на контра мойто момиче
отвесно с лека парабола xD

FucKtheSyStem
04-16-2009, 17:39
Амм имам 1 въпрос..И аз досега се бръсна,защото все ме е срам да ходя на козметик..Ама отвреме-навреме като вземат да ми се появяват подкожни косъмчетаа :? Ужас.Как се оправяте :(
Не бръсни на контра мойто момиче
отвесно с лека парабола xD

Да,ама нищо не става 8-) Накрая ще се прежаля и отивам на козметик,писна ми.. :D

Riot
04-16-2009, 17:41
Амм имам 1 въпрос..И аз досега се бръсна,защото все ме е срам да ходя на козметик..Ама отвреме-навреме като вземат да ми се появяват подкожни косъмчетаа :? Ужас.Как се оправяте :(
Не бръсни на контра мойто момиче
отвесно с лека парабола xD

Да,ама нищо не става 8-) Накрая ще се прежаля и отивам на козметик,писна ми.. :D
Абстолютно
абстрахираи срамът и се отдай на професинален козметик
какъвто съм аз самия, хаха

nadincety
04-16-2009, 17:45
Извинявам се , че използвам темата ти ... Ама имам и аз едно въпросче към момичетата , които ходят на козметик .. Може и да ви се стори тъп , ама любопитство :D Искам да попитам и на срамните устни ли ви правят кола маска ? Или само на триъгълника ? Не се смейте на въпроса мии .. :oops: :D

Mihailova
04-16-2009, 17:47
Извинявам се , че използвам темата ти ... Ама имам и аз едно въпросче към момичетата , които ходят на козметик .. Може и да ви се стори тъп , ама любопитство :D Искам да попитам и на срамните устни ли ви правят кола маска ? Или само на триъгълника ? Не се смейте на въпроса мии .. :oops: :D
Точно където поискаш , там ти правят кола маска. Естествено ти сама решаваш дали да си оставиш "прическа" или да махнеш абсолютно всичко.

Goddess
04-16-2009, 17:47
Извинявам се , че използвам темата ти ... Ама имам и аз едно въпросче към момичетата , които ходят на козметик .. Може и да ви се стори тъп , ама любопитство :D Искам да попитам и на срамните устни ли ви правят кола маска ? Или само на триъгълника ? Не се смейте на въпроса мии .. :oops: :D
На всичко може. Може и само на триъгълника, може и навсякъде.

nadincety
04-16-2009, 17:50
Благодаря ви :)

InnchetO
04-16-2009, 19:51
Самобръсначката ми е розова на Gillette и ползвам бебешки сапун, ама май ще си купя пяна.
Обяснението на приятелката ми беше следното: "Ми, толкова ли си тъпа? Ако забучиш бръсначката там, където принципно се слага х*я, не ми се мисли какво кръвотечение те чака."..
8-) Леко е цапната, няма значение. И момичетата с нас потвърдиха горното твърдение. :shock:

:shock: :razz:
Приятелката ти е много.. остроумна :lol:

Иначе и аз действам със самобръсначката, и аз мисля за кола маска, ама маамицата му аз както имам нетърпимост към болка и.. ;х
Порязвала съм се, ама го давам по-внимателно и са лекички порязвания. Не боли.
Понякога и на мене ми излизат пъпчици и е много гадно. Аз попринцип слагам един лосион, а ако има пъпчици - крем бочко.
И мен ме е срам да отида на козметик.. :oops:

caseoftheex
04-16-2009, 20:13
Гадно е да се бръснеш , на мен лично ми е даже гнусно , без да се засягаш. За мен единственият вариянт е този , който ползвам - кола маска. въй!

smiLe49
04-16-2009, 20:31
Самобръсначката ми е розова на Gillette и ползвам бебешки сапун, ама май ще си купя пяна.
Обяснението на приятелката ми беше следното: "Ми, толкова ли си тъпа? Ако забучиш бръсначката там, където принципно се слага х*я, не ми се мисли какво кръвотечение те чака."..
8-) Леко е цапната, няма значение. И момичетата с нас потвърдиха горното твърдение. :shock:

:shock: :razz:
Приятелката ти е много.. остроумна :lol:

Иначе и аз действам със самобръсначката, и аз мисля за кола маска, ама маамицата му аз както имам нетърпимост към болка и.. ;х
Порязвала съм се, ама го давам по-внимателно и са лекички порязвания. Не боли.
Понякога и на мене ми излизат пъпчици и е много гадно. Аз попринцип слагам един лосион, а ако има пъпчици - крем бочко.
И мен ме е срам да отида на козметик.. :oops:

И аз съм така. ;-)
Бтв и аз се бръсна долу със самобръсначка и аз преди като теб почти през ден се бръснех.И да ти кажа опитай да се бръснеш по рядко,смисъл на 2,3,4 дни и няма да има тия червени пъпчици.Със самобръсначка често не е хубаво,като е по-рядко е мн по-безболезнено.Няма изобщо малки порязвания и пъпчици. :) Иначе тия работи дето ги говори приятелката ти :D Все пак едва ли ще си пънеш там самобръсначката. :lol: Бъди внимателна и няма да има проблем 8)

Darkkiss
04-17-2009, 03:28
ако путката ти е космата никой няма да те ебе

EroSennin
04-18-2009, 08:44
е аз се бръсна не на контра, не там и ползвам гел за бръснене и ефекта не е много добър от вечерта до сутринта пак набождат, ама ако искаш и аз мога да те бръсна безплатно срещу 0лв и 0ст :lol:

Riot
04-18-2009, 11:23
ако п****та ти е космата никой няма да те е**

Бавноразвиващ се ?

EroSennin
04-18-2009, 15:24
Я кажи искаш ли де ?