PDA

View Full Version : Да върнем Соня в Мюзик айдъл ( само за феновете на Соня )



metalcheto
04-16-2009, 17:07
Ще помоля всички фенове на Соня да влезат тук-http://bgpetition.com/sonyamembrenio/index.html и да подпишат писмото. По този начин ще се съберат повече гласове и тай като това ще бъди изпратено да екипа на Мюзик айдъл и на бтв има шанс да я върнат! Ще тръбва да цъкнете подпиши писмото и после да си напишете името, града, имейла, и държавата _ коментарът не е задължителен--. След малко ще ви изпратят на пощата едно нещо и там само тръбва да кликнете за да потвърдите гласа си! Моля ви, няма да отнеме повече от минута-две _ нищо не ви коства-нито се плаща, нито нищо. Моля ви :) А и ако можете пратете и на други хора - ако не само гласувайте, моля ви !

lipstik
04-16-2009, 17:15
Ти добре ли си.За тая смешла.То не случайно хората не са гласували за нея,не мислиш ли :-D

RottenFlesh
04-16-2009, 17:24
Не ви ли писна бе?Не разбрахте ли , че няма да върнат никого?

metalcheto
04-16-2009, 18:08
Ти добре ли си.За тая смешла.То не случайно хората не са гласували за нея,не мислиш ли :-D

Беше оче и ушеизвадно, че соня не само снощи ами и преди това се представяше много по-добре от другите участници! ПЛЮС ТОВА СЪМ КАЗАЛ, ЧЕ ТЕМАТА Е САМО ЗА ФЕНОВЕ НА СОНЯ!!!! НЕМОГА ДА РАЗБЕРА КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА ЗАЩО ПИШЕТЕ??!?!!? НА ТЕЗИ НА КОИТО НЕ ИМ Е СИМПАТИЧНА ДА НЕ ГЛАСУВАТ И ДА СИ МЪЛЧАТ! НО НЕКА ФЕНОВЕТЕ И ПУСНАТ ПО ЕДНО ГЛАСЧЕ-НИЩО НЕ ИМ КОСТВА :)

BladeDancer
04-16-2009, 18:58
Значи никого няма да върнат това да не е .... !
Ако искаха да стои щяха да гласуват а не ся да е изгонена за това да си гласувал и толкова!
Вие загуби не приемате ли ?
И можем да си пишем кадето искаме
Можем да си изразяваме мнението където искаме !
Ако има правило в форума което забранява писането на анти-фенове на Соня и на мюзик айдол прати ми го на ЛС и си трия мнението ! Ако не не можеш да направиш нищо!
Приятен ден ! :razz:

guinessgirl
04-17-2009, 05:25
нея ли са изгонили.. жалко. харесва ми.

Daniella_
04-17-2009, 07:54
АЗ си мисля ,че Соня е доооооооооооста по-добра от Виктория.Има много по-силен глас.Винаги се справя по-добре от нея :) Иначе аз няма да се подписвам тук ,защото те хората си казаха че няма да има втори шансове

GossipGirl89
04-17-2009, 08:52
На мен също Соня ми харесваше, даже много повече от Русина и Магдалена... ама кво да се прави :)
А от петицията няма абсолютно никакъв смисъл. Миналата или по-миналата седмица като изгониха Дарко пак ми бяха пратили някаква петиция за връщането му, в която гласувах и кво стана? Върнаха ли го - 2 пъти :) Така че изобщо не се надявайте за Соня... Просто се примирете. Тая година всички пеят божествено и ако след всяка елиминация почнат да връщат хора финал ще има ли изобщо ? :-o

ToniStoraro
04-17-2009, 15:28
колкото оня маймун Дарко върнахте толкова и тая, дето пее фалшиво ше върнете.

AFT
04-17-2009, 18:26
...

Капи е прекрасен! <3 :oops:

Sintya
04-17-2009, 19:24
То за всеки напуснал ако се прави петиция... :(

bEbsI
04-17-2009, 21:37
Дреме им за ваш'те петиции..