PDA

View Full Version : Любов ли е не знам, но е мъка в момента



atry
04-16-2009, 18:50
Харесвам едно момиче, но е невъзможно тя да ме хареса не знам какво ми стана, но сега чувсвото е ужано как може да се влюбя толкова лесно, просто си въобразявам, че може и все пак да стане нещо.Всичко е толкова ужасно нищо не ми се прави мисля за гадни неща и ми писна.Как стана работата, винаги съм нещастен по отношение на любовта и вече ме е страх когато започнат да идват такива чувства, омръзна ми от същата мъка

ViciouSs
04-16-2009, 18:55
Ми и аз съм така, но сега гледам да върша различни неща, което не ме кара да мисля за нея. Иначе 2 седмици бях изпаднал в някаква любовна мъка... едновремено е приятно и подтискащо. Много сложно нещо е любофтъ :)

cinderella_gugutka
04-16-2009, 18:56
спокойно-аз се 4увствам още по-гадно и от теб :cry:
ина4е така е в живота-не можем да имаме вси4ко което искаме и понякога боли страшно много....свиквай с тази мисъл

beiho
04-16-2009, 19:02
Нали знаеш, куршумът лекува всичко, т.е той е спасителят, нашият ангел, който ни спасява от мъките на любовта.

Take_That
04-16-2009, 19:29
Харесвам едно момиче, но е невъзможно тя да ме хареса не

Защо мислиш така?

Cellmate
04-16-2009, 20:00
Харесвам едно момиче, но е невъзможно тя да ме хареса не

Защо мислиш така?

Явно е вярна приказката "всеки луд си знае диагнозата" или в случая-шансовете.

atry
04-16-2009, 20:01
Харесвам едно момиче, но е невъзможно тя да ме хареса не

Защо мислиш така?

Ами така си мисля и сигурно си има нещо вече към някой друг, а и не се имам за красив :shock:

slun4ice_90
04-16-2009, 20:10
И аз съм в отборааа. :(

YouKnowImBetterThanYou
04-16-2009, 20:32
Да, чувството да си влюбен в неподходяща е ужасно подтискащо. Лично аз съм го изпитвал доста пъти. Още със ставането и почват да ми се въртят в главата едни натрапчиви мисли, които ме преследват докато си легна. Действително несподелената любов е отвартително нещо. Не че има нещо лошо да опиташ да споделиш, но вътрешния глас, който те спира на първо място, ако щете и страх го наречете е достатъчен не само да провали опита да споделиш, но и те души още повече. При мен той винаги надделява и в крайна сметка докато попремине самата "любов", нейно място заема друга. :(

Обаче гледай да не се отчайваш! Това е просто привличане, любовта в нашата възраст е вятър работа. След края на едно подобно временно увлечение обезателно идва друго. Така ще се случва постоянно докато най-накрая не попаднеш на подходящото за теб. Просто изчакай до следващата "любов", с която вече мислиш, че може да имаш шансове.

Иначе да речем, че действително нямаш възможностите тя да бъде твоя освен на снимка. Щом сам приемаш факта, че привличането ви не е взаимно, никой не може да направи нещо по въпроса освен ти самия. Ако всъщност не си страхливец, ами просто реалист, който си преценява шансовете, то няма смисъл да ти даваме съвети как я спечелиш. Просто за това няма готова рецепта. Има важна тема в раздела как да спечелиш доверието на момиче, ако все пак решиш в случая да си опиташ късмета.

Успех и горе главата!
8-)

atry
04-16-2009, 20:43
Да, чувството да си влюбен в неподходяща е ужасно подтискащо. Лично аз съм го изпитвал доста пъти. Още със ставането и почват да ми се въртят в главата едни натрапчиви мисли, които ме преследват докато си легна. Действително несподелената любов е отвартително нещо. Не че има нещо лошо да опиташ да споделиш, но вътрешния глас, който те спира на първо място, ако щете и страх го наречете е достатъчен не само да провали опита да споделиш, но и те души още повече. При мен той винаги надделява и в крайна сметка докато попремине самата "любов", нейно място заема друга. :(

Обаче гледай да не се отчайваш! Това е просто привличане, любовта в нашата възраст е вятър работа. След края на едно подобно временно увлечение обезателно идва друго. Така ще се случва постоянно докато най-накрая не попаднеш на подходящото за теб. Просто изчакай до следващата "любов", с която вече мислиш, че може да имаш шансове.

Иначе да речем, че действително нямаш възможностите тя да бъде твоя освен на снимка. Щом сам приемаш факта, че привличането ви не е взаимно, никой не може да направи нещо по въпроса освен ти самия. Ако всъщност не си страхливец, ами просто реалист, който си преценява шансовете, то няма смисъл да ти даваме съвети как я спечелиш. Просто за това няма готова рецепта. Има важна тема в раздела как да спечелиш доверието на момиче, ако все пак решиш в случая да си опиташ късмета.

Успех и горе главата!
8-)

Много точно казано ;) описа цялата ситуация, дори аз нее съм я споделил по точния начин и благодаря за съветите, но винаги си мисля, че и да харесам някоя друга няма да е същото както тази към която имам чувства сега :(

Anam
04-16-2009, 21:32
Да, чувството да си влюбен в неподходяща е ужасно подтискащо.
Да , но я си представи че си от хората които никога няма да се влюбят и никога няма да им пука за никого, мисля че това е за предпочитане.
Аз бях (съм) в това положение и съм си доста щастлив. Е имало е и доста кофти моменти , но нищо не може да се сравни с усмивката и погледа й в който можеш да видиш цялата вселена когато й подариш цвете ,шоколад или просто някаква дрънкулка.Едниственото лошо е че винаги на следващия ден съм малко депресиран, но пък не е кой знае какво.
Горе главата и други момичета ще дойдат,а дали ще ги харесваш толкова колкото сегашното , никой не знае.
Влюбил си се веднъж, ще можеш отново, просто трябва малко (или повече) време.

Darkkiss
04-17-2009, 03:13
Харесвам едно момиче, но е невъзможно тя да ме хареса не знам какво ми стана, но сега чувсвото е ужано как може да се влюбя толкова лесно, просто си въобразявам, че може и все пак да стане нещо.Всичко е толкова ужасно нищо не ми се прави мисля за гадни неща и ми писна.Как стана работата, винаги съм нещастен по отношение на любовта и вече ме е страх когато започнат да идват такива чувства, омръзна ми от същата мъка

ходи хапни 1 сандвич
и погледай ТВ

valdesbg
04-17-2009, 06:03
Оу, в 6 клас и аз си мислех точно по същия начин. Обаче после дойде едно девойче, и после още едно и още едно.. И разбрах че съм се лъгал. Не си първия който тръгва по тая пътека. Споко.

YouKnow.... го каза по дългия начин.

AFT
04-17-2009, 06:13
Едва ли си влюбен в нея, спокойно. А за това,че никога няма да изпитваш същите чувства към друга - не се излагай, бе, човек. Имаш още сума разочарования да понесеш, обаче и още толкова силни любовни трепети. Не се измъчвай, намери следващата.

FlashMX
04-17-2009, 06:42
Спокойно виж поне не си единствения 8-) . Несподелена любов съкс..... Ама вярвам че след време всички ще намерим правилната половинка ;)
п.с Да ми е честито 500-то мнение :smt006

Take_That
04-17-2009, 17:14
Харесвам едно момиче, но е невъзможно тя да ме хареса не

Защо мислиш така?

Ами така си мисля и сигурно си има нещо вече към някой друг, а и не се имам за красив :shock:

Оооо ама какви са тези приказки....?! :shock: Не се смятал за красив - пффф небивалици, това че ти не се смяташ, не означава, че тя не те смята :) А и външният вид не е най-важното, ако се държиш мило с нея, едва ли ще остане безразлична :) Според мен най-добрият вариант е да и споделиш чувствата си, по-добре да знаеш, че си опитал и нищо не се е получило, отколкото да се вкарваш в разни филми ..... Давай по-смело, ако се самосъжаляваш нищо няма да излезе от цялата ситуация!

Hilary_
04-17-2009, 17:26
Свиквай... =D> Не си единствен... 8) Докато не ти мине просто няма какво да направиш по въпроса...кофти, но факт... 8)

ToniStoraro
04-17-2009, 18:06
Яааа какво значи невъзможно е да те хареса! Я малко да си оправиш самочувствието! Това ше те посъветвам.

atry
04-17-2009, 19:20
Искам я :oops: прекрасна е, но нищо няма да се случи, а освен това голяма пречка е, че харесва друг, а и да не харесваше пак шанса си е малък, просто по-добре да не си правя напразни надежди, така после ще боли повече

Yancheto
04-17-2009, 19:32
Ех,голям си песимист!Откъде си сигурен,че няма да те хареса?А всъщност ти познаваш ли това момиче или...?Дай малко повече информация за взаимоотношенията ви.И не се отчайвай толкова лесно...Дръж се приятелски с нея,покани я да излезете някъде...И можеш да й признаеш чувствата си.Така ще бъде много по-добре,отколкото да се депресираш и да казваш,че нищо не могло да излезе.

atry
04-17-2009, 20:13
Проблемът е, че съм страдал много по отношение на любовта и сега може би като защитна реакция и не искам дори да опитвам, а искам по-скоро да се забравя и да се откаже по някакъв начин от мисълта за нея, но трудно става, а и ми се иска да съм заблуден и да не е любов

ToniStoraro
04-18-2009, 06:41
Опитай шанса си, поне ще знаеш, че не се е получило, по - добре отколкото да си седиш отстрани и само да гледаш. А има и вероятност всъщност да се получи, нали така!

Take_That
04-18-2009, 15:20
Опитай шанса си, поне ще знаеш, че не се е получило, по - добре отколкото да си седиш отстрани и само да гледаш. А има и вероятност всъщност да се получи, нали така!

Съгласна съм и аз тоа исках да му втълпя! 8-)

atry
04-18-2009, 19:38
Ако стане така да съм с нея ще е истинско чудо, нещо немислимо, така че шанса е 0000.1% трябва да се откажа и да не мисля за това, за да не става по-гадно, абе кофти работа

ToniStoraro
04-19-2009, 08:01
и още 1 нуличка да сложиш, пак шанс има.