PDA

View Full Version : Правилният избор?! помогнете ми ;[[



marsilia
04-16-2009, 20:25
Чувстам се раздвуена.. Ходя от един месец с едно момче, но нещата нещо не вървят. Дистанцирам се от него заради друг- най-добрият ми приятел. Момчето, с което ходя ще нарека Б., а най-добрия ми приятел С. ! И така всичко със С. започна преди две години.. от невинен флирт стигнахме до там, че той хлътна яко по мен! Аз винаги съм го обичала, но само като фр, но уви и ба мен нещата се промениха. Започнах да го ревнувам от всяко момиче, с което излизаше.Лека по лека и аз започнах да се привързвам към него.. привързване?!- Направо бях влюбена. Но нещо винаги ме спираше да съм с него.. Винаги го пренебрегвах заради други момчета и ето и последствиятя: С. много страдаше за мен, пропи се.. Мина време и аз се запознах с Б. Ето че с него нещата започнаха да потръгват.. След известно време ние тръгнахме- това беше факт.. дори в момента сме заедно още! Но той незнае за моите чувства към С.! С времето Б. започна да ми омръзва.. И тогава чувствата към С. отново се разбунтуваха в мен.. Чудех се дали ако тръгна със С. и оставя Б., С. ще спре с алкохола.. но уви не си падам по рисковете! И така изправена съм пред кръстопътя: да остана с Б. и да забравя С.р или да тръгна със С. и да оставя Б.


Надявам се да получа добри съвети от вас.. и най-вече какво предлагате за решение на проблема ми!.. Извинете ме, ако имам правописни грешки [!] а на тези, които мнението е отрицателно моля да не пишат! Нуждая се от съвети не от критика!

Благодаря Ви предварително! :-# :cry:

LovelyGirl
04-16-2009, 20:34
Не е добра идея да оставаш с Б, след като ти е омръзнал.Още по-зле е да искаш даостанеш с него, само за да забравиш С.
И защо ще тръгваш със С.:само, за да спре алкохола, или защото искаш да си с него?!
А дали С все още иска да е с теб?

YouKnowImBetterThanYou
04-16-2009, 20:41
Това не е точно нито съвет, нито критика. Приемай го като двете заедно.
Всъщност какво точно очакваш да ти кажем? Дали да тръгнеш със С. или да останеш с Б. или да си търсиш вариант Я.(примерно). Просто направи това, което решиш. Ако ти се къса с Б., а не искаш да ходиш със С щото ти се вижда "рисково" заради увлечението му по алкохола, което не виждам как изтъкваш като рисково тъй като почти всеки обича да пие, просто избери кое е най-важното за теб. Гаджето, приятелството или нито едно от двете. Тук избора е изцяло в твои ръце, но каквото и да направиш, струва ми се че ще е рисково ако се водиш по съвети на хора, които нито познават Б., нито С.
Успех иначе! Освен да стискаме палци в знак на символична подкрепа, мисля, че с друго не можем да ти помогнем!

cinderella_gugutka
04-16-2009, 21:35
ходи с мом4ето което наистина оби4аш

mitkom89
04-16-2009, 21:41
ези тура

Darkkiss
04-17-2009, 03:00
ти си тая която трябва да земе шибания избор

valdesbg
04-17-2009, 05:24
Ама чудите се как да си усложните живота...

Човека е направо паднал по теб, тя го обичала само като френд.. Абе момичееее! Ето това ви яде главата.

По темата - щом не върват нещата с Б. разкарвай го на секундата. Хващай С. под ръчичка и диви и щастливи продължавайте напред.

Hilary_
04-17-2009, 09:46
Май нито някой от тях нито ти знаете какво искате.... избери един от двамата за да не стане твърде късно и да останеш без нито един... :?

Take_That
04-17-2009, 16:48
Не е добра идея да оставаш с Б, след като ти е омръзнал.Още по-зле е да искаш даостанеш с него, само за да забравиш С.
И защо ще тръгваш със С.:само, за да спре алкохола, или защото искаш да си с него?!
А дали С все още иска да е с теб?

Мисля, че това е много хубав отговор :)

DontGiveUp
04-17-2009, 17:03
Е,добре де,ти не энаеш ли какво ИСКАШ????
Няма начин ние да ти кажем,ако ти самата не энаеш какво искаш...
С кой от двамата мислиш,че ще си щастлива???Иэбери него и прекрати връэката си с другия.Предполагам,че ти се иста да си със С.Ако съм права - направи го.И беэ това на Б ще му е кофти след време,ако раэбере,че си била с него ей така...Оф и тея А Б В Г ...