PDA

View Full Version : Проблем!!!



house_man
04-16-2009, 20:32
Здравеите! Нз , дали точно в този раздел трябва да пиша но реших тука .Искам да ви попитам за съвет. Така ПРОБЛЕМА ми е следният,хода с едно момиче от доста време и много си я обичам и държа на нея ,тя мрази много една моя черта на характера и тя е че оби4ам много да пия.Наистина редовно злоупотребявам с алкохол.всичките ми проблеми идват от там .На няколко пъти се карахме много сериозно поради тази причина имам доста тежко пиянство.Псувам , заяждам се , троша, руша и не зачитам никакви морални ценности и не цепя басма на никой.Столичните заведения са ми втори дом .Всеки път обещавам че повече няма да правя така докато не се минат няколко дни и просто не се саберем с компанията и не се почнем стабилно.Забравям всякакви обещания и на сутринта сажалявам за всиччко слу4ило се през ноща , което не е просто едно напиване ами винаги има няква простотия.Знам че сам трябва да си наложа мярка и да се освестя но се пак ако имате някави съвети ще ги прочета . мерси предварително :)

w0sh
04-16-2009, 20:51
спри да пиеш?
отиди на специалист?

Swingswing
04-17-2009, 01:11
Съвсем просто е... като я обичаш толкова, спираш алкохола... защото ще мине време, ти ще си пиеш, тя ще те зареже(което е и съвсем логично) и един ден ще се събудиш на 30 и единствената ти жена ще бъде бутилката... не мисля, че искаш това да се случи затова, действай!
По-често отказваш като компанията те викне, ако отидеш пиеш 1-2 бири по-бавно, ако някой пита казваш, че ти е зле и затова е така и си тръгваш по-рано... просто е, но ми се струва, че ти още от сега обичаш алкохола повече от нея... направи си равносметка на ценностите в живота ти!

nebrejnata
04-17-2009, 01:43
трагни с мен и аз обичАм да пия :shock:

Darkkiss
04-17-2009, 03:00
спри да пиеш бе
аз ли да ти го казвам

mynichka
04-17-2009, 15:15
Логично е ..избираш нея или алкохола

Rofl4e
04-17-2009, 15:21
спри да пиеш.. ограничаваи се.. компанията ще е до време след някоя др година ще се изпонажениите и няма да се събирате така често.. а и не се знае кой как ще го облъска живота.. и нсе знае дали ще има пари за едно кафе..!
А ако ти продължиш в същия дух.. нито сериозна връзка ще имаш(защото едва ли някойя ще те търпи такъв) нито нищоо всичко ще отива за алкохола и ще се провалиш и ще пропадаш все повече и повече!

Така че се мирясаи малко .. и си седни на задника!

Lysit0
04-17-2009, 15:35
Спри да пиеш......сложи на везните пиенето и момичето и прецени кое е по - важно за теб.3ащото и да те убеждавам да не пиеш ти ,ако искаш да пиеш няма кой да те спре.Така,че сложи на везните двете неща и прецени , но на ( трезво ) състояние.

LovEsIckk
04-17-2009, 15:56
Е спри да пиеш де..

h4x0r
04-17-2009, 16:21
A bullet to the brain is the best solution for every problem
http://www.wpclipart.com/small_icons/misc_7/.cache/thumbs_up.png

Take_That
04-17-2009, 16:32
Логично е ..избираш нея или алкохола

+++++
П.П - внимавай с правописа

TraPPed
04-17-2009, 16:39
офф да бе то така с думи се отказва алкохолик от алкохола...няма ли кой да ти хвърли един здрав бой на тебе....все пак това или изтрезвителното на някое районно

noobed
04-17-2009, 17:26
Здравеите! Нз , дали точно в този раздел трябва да пиша но реших тука .Искам да ви попитам за съвет. Така ПРОБЛЕМА ми е следният,хода с едно момиче от доста време и много си я обичам и държа на нея ,тя мрази много една моя черта на характера и тя е че оби4ам много да пия.Наистина редовно злоупотребявам с алкохол.всичките ми проблеми идват от там .На няколко пъти се карахме много сериозно поради тази причина имам доста тежко пиянство.Псувам , заяждам се , троша, руша и не зачитам никакви морални ценности и не цепя басма на никой.Столичните заведения са ми втори дом .Всеки път обещавам че повече няма да правя така докато не се минат няколко дни и просто не се саберем с компанията и не се почнем стабилно.Забравям всякакви обещания и на сутринта сажалявам за всиччко слу4ило се през ноща , което не е просто едно напиване ами винаги има няква простотия.Знам че сам трябва да си наложа мярка и да се освестя но се пак ако имате някави съвети ще ги прочета . мерси предварително :)


pi4 kak da ti kaja 4e si IDIOT? : O ... omfg kak moje decata/mladite xora da imat tolko komplexi ii taka TUPOO da gi izbivat ....
zna4i moq suvet e.... da xodi6 na psixolog (seriozno!) .. ima6 uvrejdane v mozuka za da pie6 ... po MNOGO ; O

DontGiveUp
04-17-2009, 17:29
Ограничи алкохола.ВОЛЯТА му е майката.

Hilary_
04-17-2009, 17:31
Ако я обичаш истински ще направиш това, което я прави щастлива... спри да пиеш!!! Не излизай толкова често с тия твойте другарчета, защото сам казваш, че като си с тях става така... и гледай да стане по скоро, за да не я изгубиш заради едно от най - глупавите неща... :? Успех! 8)