PDA

View Full Version : Как да убедя майка ми за обица?!?!



lenito_sf
04-17-2009, 11:20
Сега знам че е много тъп въпроса ми обаче ми трябва съвет от някой.. Значи от известно време искам да си направа обица на езика .. всимъл харесва ми , но имам един проблем . майка ми не ми разрешава . Точните й думи бяха че не иска детето й с желязо в устата си... а аз много се нерва на това й мнение защото все пак това съм си аз и би трябвало сама да отговарям за действията си. Ако питате на колко съм на 14 съм . Та така бих искала съвет как да я обедя ..но ми трябват сериозни аргументи за да успея.
ПП съжалявам за тъпата тема и ако нямате какво сериозно да кажете , по добре да си замълчите .. МЕРСИ !!! :)

cveteto64
04-17-2009, 12:37
Малка си още изчакай поне до 16-17 до тогава може и да си промениш решението сега тепърва навлизаш в пубертета и ще ти се приискат още милион неща....

lenito_sf
04-17-2009, 17:25
мерси за отговора.. :)

DevilWish
04-17-2009, 17:29
И моята не ми даваше.И аз бях или на 14 или на 15 не помня ,преди 2-3 години беше това.И аз и казах по-добре се съгласи иначе ще го направя без разрешението ти.Тя каза не съм съгласна.Излезнах взех си парите отидох в студиото казаха ми нямаш години майка ти трябва да дойде.Аз казах не може ли да й се обадим по телефона ми, защото наистина няма да дойде.Казаха ми "добре".Звъннах и казах "Мамо жената иска да говори с теб" и й връчих телефона.Жената пита, знаете ли , че дъщеря Ви иска да си пробие езика, майка ми казала да и там жената и обеснила, че ще ми е подут езика тва онва и след това ето ме вече 3 години с това "желязо в устата" ;)

1994_gabi_94
04-17-2009, 18:39
споко жълтурко кажи на майкати че ще се гръмнеш :D :D :D или че няма стъпиш в училище нз неква простотия трябва да измисли.......

lenito_sf
04-17-2009, 18:43
габи казах сериозноо :grin:

clever
04-17-2009, 19:10
Сега знам че е много тъп въпроса ми обаче ми трябва съвет от някой.. Значи от известно време искам да си направа обица на езика .. всимъл харесва ми , но имам един проблем . майка ми не ми разрешава . Точните й думи бяха че не иска детето й с желязо в устата си... а аз много се нерва на това й мнение защото все пак това съм си аз и би трябвало сама да отговарям за действията си. Ако питате на колко съм на 14 съм . Та така бих искала съвет как да я обедя ..но ми трябват сериозни аргументи за да успея.
ПП съжалявам за тъпата тема и ако нямате какво сериозно да кажете , по добре да си замълчите .. МЕРСИ !!! :)
не можеш да я убедиш
моята майка е много строга и като не ми дава нещо почти няма как да я убедя :D
спри да мислиш за това
намери си други интереси :)

nefchi_bs
04-17-2009, 19:33
Щом толкова много искаш я постави пред всършен факт...Няма да ти извади езика я :D Но аз го намирам за грозно и неестествено..

Rofl4e
04-17-2009, 21:02
и мойта ми мрънкаше че искам да си дупча веждата.. вече мина тоя период даже и тя ще ми даде парите за да ида в студиото да си я пробия.. ;) .. но ще изчакам до лятото аз че по лесно зарастват обици тогава

nebrejnata
04-17-2009, 21:55
хаха ем аз мойта си я напрайх без разрешение такаче може да пробваш :-D

ToniStoraro
04-18-2009, 06:54
Като поставиш майка си пред свършен факт, няма какво да направи или да ти каже. Аз обаче мисля, че такова нещо изобщо не ти трябва, на мен ми изглежда грозно и не само на мен. Освен това може да ти се инфектира езикът.

Madn3s5
04-18-2009, 12:52
Поизчакай още малко, на 14 ти е раничко още. В никакъв случай не се пробивай без нейно съгласие. Не мрънкай постоянно щото ще се ядоса още повече. Издебни подходящ момент, някой празник, добра оценка и тн.
С моята съм нямала проблеми но аз бях на 16 като си дупчих езика. Майка даже дойде с мен в студиото 8-)

ПП. пише се обЕца :)

lenito_sf
04-18-2009, 12:55
мерси за правописа :grin: 8-) а колкото до това тя да дойде с мене в студиото.. в никакъв случай :? 8-)

PainMonopoly
04-18-2009, 13:06
Не мисля, че е рано, все пак това желязо може да се махне по всяко време, ако и дойде друг акъл. Щом го иска, нека да си прави.

Ако толкова държиш да го направиш, го правиш и не искаш разрешение. Всъщност ако не й го покажеш, даже няма да се усети. Пък и да се усети, какво, ще се развика и ще й мине.

lenito_sf
04-19-2009, 09:12
и аз й казвам че мога да я махна когато се поискам ма тя не ... :o :?

Mihailova
04-19-2009, 09:16
ПП. пише се обЕца :)
обЕца и обИца са дублетни форми.

DiScOnEcTeD
04-19-2009, 09:23
абе дупчи .... после ако решиш да я махаш за супер малко време зараства ... такаче какво ти пука ... :) :) :) :) :) :) :) :) :)

lenito_sf
04-19-2009, 09:59
ами и аз съм решила пък послее... нз :lol:

marin4itu
04-19-2009, 11:41
Ако имаш скоро рожден ден поискай да е за рожденния ти ден. Аз така направих с обицата на пъпа. Наще 2 седмици го умуваха, ама ми разрешиха, и се пак местата на пиърсинга са различни.. Аз мисля да не го правиш без да знае, защото ще изгубиш доверието й, кажи й "Мамо, отивам да си пробия езика", изчезваш бързо от вас, майка ти може да реши, че се базикаш и се връщаш с обица :D

lenito_sf
04-20-2009, 16:28
на 8 юли ми е рд-то :D не е особено скоро

KoRnFlAkE
04-21-2009, 03:08
постави я пред свършен факт просто.