PDA

View Full Version : Обецата ми на еэика



ApathyF
04-17-2009, 12:38
Добър ден на всички.
Преди няколко дни пуснах тема относно цените эа пиърсинг на еэика.Благодаря ви эа информацията.Вече си направих - преди 3 дни.Тоест,днес ми е трети ден.Първият ден се чувствах доста добре и почти не фъфлех.Вторият,демек вчера,фъфлех малко,но не беше трагично.И не ме болеше много.Но днес фъфля като че ли повечко и ме наболява.Даже около дупката е станало леко синьо - като синина :shock: Въпросът ми е това нормално ли е или има някакъв проблем?Моля,нека пишат само хора,които имат опит с теэи неща,а не просто наиэуст :) Иначе си спаэвам всичко - не ям млечни продукти,не ям топло и горещо,иэбягвам кисело,солено и горчиво...не пия бира :D И така :) Общо вэето май само на пюре и кус кус карам.Правя си и жабурканети със Сандрин.

s1NNer
04-17-2009, 13:01
Само аз ли съм толкова луда, че преди да се пробия където и да е изчитам всичко предварително и съм запозната с всички неща около и за самото пробиване? Като гледам е по-лесно вместо да чета като луда да питам по форумите и да се доверявам на всичко..Пък после ако ми се случи нещо пак у форума ще питам...

uBeTy
04-17-2009, 13:59
Добър ден на всички.
Преди няколко дни пуснах тема относно цените эа пиърсинг на еэика.Благодаря ви эа информацията.Вече си направих - преди 3 дни.Тоест,днес ми е трети ден.Първият ден се чувствах доста добре и почти не фъфлех.Вторият,демек вчера,фъфлех малко,но не беше трагично.И не ме болеше много.Но днес фъфля като че ли повечко и ме наболява.Даже около дупката е станало леко синьо - като синина :shock: Въпросът ми е това нормално ли е или има някакъв проблем?Моля,нека пишат само хора,които имат опит с теэи неща,а не просто наиэуст :) Иначе си спаэвам всичко - не ям млечни продукти,не ям топло и горещо,иэбягвам кисело,солено и горчиво...не пия бира :D И така :) Общо вэето май само на пюре и кус кус карам.Правя си и жабурканети със Сандрин.


Спокойно ,това е съвсем нормално все пак обицата ти е на 3 дни.До 2 седмица би трябвало вече да няма такива "синини" и всякакви други секрети около пиърсинга,разбира се ,ако се грижиш за него. :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
04-17-2009, 15:16
Обади се там дето си я правила, ще ти дадът най-точен съвет какво да правиш ;)

safetyMode
04-17-2009, 18:29
мисля, че нищо ти няма. и на мен като ми сложиха на езика обецата след няколко дни ми стана синьо. отидох в студиото където ме дупчиха и казаха че е нормално...

marin4itu
04-18-2009, 07:09
Нищо ти няма, продължавай с редовното жабуркане.

bubblebabe
04-18-2009, 09:50
Нищо ти няма.

ELiTyYy
04-18-2009, 13:06
нормално е..и при мен беше така в началото

PoLiToOo
04-18-2009, 23:18
моето езиче хич не се поду..но тоя пич дето ме дупчи ме предупреди, че ако стане нещо подобно да жабуркам със сандрин по на често за да си стои чиста устната кухина..но разреждай повече сандрина за да не си изгориш езика! :) :)