PDA

View Full Version : ЗАщо е така?



Titanic_baby
04-17-2009, 12:59
Значи проблема е,че когато ходих по голяма нужда имах запек и после близо до ануса започна да ме пари.Изкъпах се и погледнах защо така.Видях ,че точно до ануса се е получило нещо като цепнатина и ме пари.Намазах там един крем за сега.Дали ще се оправи? иначе и друг път мисля ,че се е случвало да чувствам такова парене по време на цикъл от превръзките.На някой да се е случвало?
какво да правя :(

kir40
04-17-2009, 13:11
Не мислиш ли,че е логично да отидеш и да попиташ доктор,а не нас

clever
04-17-2009, 13:17
Значи проблема е,че когато ходих по голяма нужда имах запек и после близо до ануса започна да ме пари.Изкъпах се и погледнах защо така.Видях ,че точно до ануса се е получило нещо като цепнатина и ме пари.Намазах там един крем за сега.Дали ще се оправи? иначе и друг път мисля ,че се е случвало да чувствам такова парене по време на цикъл от превръзките.На някой да се е случвало?
какво да правя :(
Ако и друг път ти се е случвало и ти е помогнал този крем-логично ще ти мине :wink:
Някаква раничка сигурно... би трябвало да ти мине за няколко дена. :)
Споко :P

batkodoki
04-20-2009, 22:40
Значи проблема е,че когато ходих по голяма нужда имах запек и после близо до ануса започна да ме пари.Изкъпах се и погледнах защо така.Видях ,че точно до ануса се е получило нещо като цепнатина и ме пари.Намазах там един крем за сега.Дали ще се оправи? иначе и друг път мисля ,че се е случвало да чувствам такова парене по време на цикъл от превръзките.На някой да се е случвало?
какво да правя :(

това е анална рагада най-вероятно.

налага лечение и наблюдение.
следващият път може да е анална фисура и тогава неизбежно ще се наложи сложно специализирано лечение.