PDA

View Full Version : Великденски яйца ...



sLaTkA
04-17-2009, 15:31
Какво се прави с червеното боядисано яйце от миналата година :-o :-o :-o :-o :-o

Kman
04-17-2009, 16:15
Пренасясе в жертва или се разпъва на кръст.

Kman
04-17-2009, 16:49
Може да го изгориш ритуално на жертвеник или да го моделираш с плъстелин да му сложиш дрешки на някой човек на който му имаш зъб да му правиш вуду магийки,да го поръсиш с консентрат от сярна киселина и растението мандрагора и после да го хвърлиш в река която да не е прекалено бавна но не и прекалено бърза в полунощ когато часовникът отброй 13-тия звън но преди да го хвърлип трябва да кажеш 13 пъти
"Яйца,олио,краставици,домат и маруля...алелуя",но като го хвърляш трябва да го хвърлиш с парабула под 55 градуса налок на склона на реката и това ще ти донесе голяма оплодителна способност на половите органи.

fire_magic
04-17-2009, 17:53
Може да го изгориш ритуално на жертвеник или да го моделираш с плъстелин да му сложиш дрешки на някой човек на който му имаш зъб да му правиш вуду магийки,да го поръсиш с консентрат от сярна киселина и растението мандрагора и после да го хвърлиш в река която да не е прекалено бавна но не и прекалено бърза в полунощ когато часовникът отброй 13-тия звън но преди да го хвърлип трябва да кажеш 13 пъти
"Яйца,олио,краставици,домат и маруля...алелуя",но като го хвърляш трябва да го хвърлиш с парабула под 55 градуса налок на склона на реката и това ще ти донесе голяма оплодителна способност на половите органи.
немислиш ли, че вече малко прекаляваш, да си правиш такава гавра с религията?

MP
04-17-2009, 19:17
Изяж го и това със сигурност ще подобри жизнените функции на организма.Ще се почувстваш като прероден.Страничните ефекти могат да бъдат само положителни.Абе общо взето,съдбата ти се променя :-)

Kman
04-18-2009, 11:39
Нарича се сърказъм....обвинявай бог,за дето ме е създал такъв какъвто съм и божествения му план в който пише еди кой си в еди кой си момент да напише еди кво си...

Гледал ли си изявите на Джордж Карлин...и на малкия му пръст немога да стъпя по сарказъм.

Liar
04-18-2009, 13:00
Гледал ли си изявите на Джордж Карлин...и на малкия му пръст немога да стъпя по сарказъм.
Карай...Частта с пренасянето в жертва и кръста беше доста добра 8-) :lol:

Kman
04-18-2009, 13:04
Карай...Частта с пренасянето в жертва и кръста беше доста добра

Дойде ми някакси от вътре 8-) :lol:

53downfall
04-18-2009, 13:07
Може да го изгориш ритуално на жертвеник или да го моделираш с плъстелин да му сложиш дрешки на някой човек на който му имаш зъб да му правиш вуду магийки,да го поръсиш с консентрат от сярна киселина и растението мандрагора и после да го хвърлиш в река която да не е прекалено бавна но не и прекалено бърза в полунощ когато часовникът отброй 13-тия звън но преди да го хвърлип трябва да кажеш 13 пъти
"Яйца,олио,краставици,домат и маруля...алелуя",но като го хвърляш трябва да го хвърлиш с парабула под 55 градуса налок на склона на реката и това ще ти донесе голяма оплодителна способност на половите органи.

Хъхъхъхъ :shock: :shock: :-o :-o :-o Нали къци още е в бизнеса,обади му се,че лафчетата ви са еднакво смешни.

Kman
04-18-2009, 13:25
Това е сарказъм,а сарказмът не винаги е смешен.

Jumbie483
04-19-2009, 12:48
Аз имам някакви спомени, че се хвърляше и в зависимост от това какво е отвътре се определя каква ще е годината за теб.. Не знам с точност... :?