PDA

View Full Version : Ex, тази любов...



Shtastl1va
04-17-2009, 15:44
Аз сигурно съм 938594758476 потребител, който пуска такава тема, но все пак... От страни изглежда по- лесно.. Работата е там, че много съм си харесала едно момче от съседния клас, обаче адски много. Аз съм нова в училището, смисъл такъв, че след 11 клас се изместих там, а сега съм 12.. След 2 седмици свършвам училище. Толкова съм тъжна, че в понеделник няма да учим => и няма да го видя.. Няма как да помоля някой от класа ми да ме запознае с него, тъй като им нямам особено вяра... Преди няколко месеца в същото положение беше момиче, което като мен се беше преместило и момчето, което си беше хареса не й отвърна.. та сега още я подиграват. Знам, че са лапешки истории и не ми прилича 12 клас, а пък..... Просто, работата е там, че съм преживяла супер много разочарования, възползвали са се от мен, преживях една отврятителна случка, за която не ми се говори.. даже сега като се сетих ми се напълниха очите със сълзи.. Спрях да вярвам в любовта. Не мислех изобщо да пробвам повече с никого. Но така стана, че искам да опитам с него.. Знам единствено името му и че е от съседния клас, не знам има ли си приятелка и изобщо ориентацията му... Може би, заради това, което преживях ми е толкова трудно.. Преди това не съм имала проблем да заговоря някое момче.. Разбирам също, че едва ли ще можете да ми помогнете кой знае колко, но моля ви... Пишете.. Какво да правя... :( :(

LovEsIckk
04-17-2009, 15:56
Намери му Skype от някой и му пиши.Говори с него ала бала..ама не бъди много настоятелна да не свършиш като другото момиче.

Take_That
04-17-2009, 16:37
Щом нямаш вяра на съучениците си, тогава просто го заговори сама... Казваш, че ти е трудно, но щом толкова го харесваш, трябва да преодолееш това си състояние и да се запознаеш с него, откъде да знаеш може да излезе нещо хубаво :) Късмет :)

Shtastl1va
04-18-2009, 13:42
Благодаря ви.. Снощи даже го сънувах.. Беше толкова хубаво, до сега не съм сънувала нищо подобно :cry:

ThisIsMe
04-18-2009, 13:46
Поискай от някой неговия скайп или телефонен номер..
пишете си,опознай те се и така...УСпех !

Hilary_
04-18-2009, 13:49
Това, че твоята позната е преживяла разочарование не значи, че и при теб ще бъде същото... опитай! Заговори го в някоя междучасие за нещо... и от разговора му поискай скайпа... 8) Давай смело!

cinderella_gugutka
04-18-2009, 13:50
не е възможно да го харесваш толкова много-та вие дори не се познавате.
и все пак толкова ли е трудно да се запознаеш с него-виждате се по4ти всеки ден все пак а това 4е си преживявала тежки разо4арования - и аз съм преживявала но не съм загубила надежда 4е ще срещна подходящия

DontGiveUp
04-18-2009, 14:40
Еми тук нещата эависят иэцяло от теб.
Просто трябва да се решиш и да отидеш да се эапоэнаеш с него.Добре е,че нямаш вярва на съучениците си,че и беэ това тея работи е тъпо да стават чреэ посредници.Просто отиваш и се эапоэнаваш с него.Щом преди не си имала проблем да эаговаряш момчета,эначи си энаеш как става и не ти трябват схеми :) Ако наистина те кефи,по-добре недей да отлагаш,мацко,а направо действай във вторник.И беэ това эавъриваш и нямаш много време.Ако сега направиш първата крачка към эапоэнанство,може и след това да продължите да си подържате контакт и да иэлеэе нещо - энае ли се :)