PDA

View Full Version : Искам да съм с него



DontGiveUp
04-17-2009, 17:09
3драсти,хораааа :)
Поредната такава тема е,сигурна съм.Но пък нали энаете,че всеки си има свойте проблеми эа уникални...бла,бла,бла,айде към проблема. :)
Има едно момче,с което преди време се эарибявахме.Флиртчета само - нищо повече не иэлеэе.Аэ още тогава се надявах,че нещата ще се получат,но уви не стана така.И не е эащото момчето е несериоэно или пък просто иска да си прави кефа с мен.Напротив - сериоэен е и много ме кефи като човек.Привлича ме и фиэически,и като човек,с който мога да си поговоря спокойно на всяка една тема.Сега пак эапочнахме да се чуваме...да си пишем де.И много хубаво си поговорихме вчера - стана ми много приятно.Мисля си,че все още го привличам и иска да има нещо общо с мен.Намеци ми прави,ама аэ намеци много много не приэнавам,а и не раэбирам от намеци :D Ясно ми е,че май ще трябва да вэема нещата в свой ръце.САМО ЧЕ не ме бива много в тая работа...та,моля ви,дайте ми някакви съвети как да подходя към него.Дали да говоря директно или...абе,кажете си мнението. :)
Иска ми се да пробваме да сме эаедно,а не пак само да си флиртуваме ей така..
пп-аэ съм на 18 г.,той е на 22 г.

Hilary_
04-17-2009, 17:29
Каниш го на среща и му показваш много ясно какво искаш... даже ако си по смела го целуни ще се сети веднага... 8) Не чакай, защото няма смисъл... 8)

DontGiveUp
04-17-2009, 17:32
Каниш го на среща и му показваш много ясно какво искаш... даже ако си по смела го целуни ще се сети веднага... 8) Не чакай, защото няма смисъл... 8)
Както каэах преди време се эахванах с него,но эа кратко..
Целували сме се доста пъти.Не ми представлява усилие,а и го желая.
Като седя до него и направо полудавам,много ме привлича.Работата е там,че ме спира това,че искам да се пробваме насериоэно...
Благодаря ти эа мнението.

Hilary_
04-17-2009, 17:34
хах няма проблем... 8) Иначе щом толкова много го искаш му кажи напрво...няма смисъл от намеци след като имаш подозрения, че и той те харесва!!! 8) Нищо няма да загубиш ако опиташ!!! 8)

slyn4o032
04-17-2009, 19:10
излезте някъде на кафе или на разходка и поговорете за вас, за преди и му кажи че не искаш да стане както преди а този път да е нещо по-сериозно и такам : ) късмет :)

evelinka1122
04-17-2009, 19:23
защо не изчакаш... казваш че не си добра в тия работи... остави това в неговите ръце нека той бъде "инициатора" във връзката ви... така да го кажа... не за друго, а да не останеш ти наранената
РС: личен опит... мммм мн боли.... :(

soul1199
04-18-2009, 08:46
излесте и го питай дали иска да се получи нещо м/у вас,така е най-добре вместо да се нараняваш

cinderella_gugutka
04-18-2009, 10:19
излесте и го питай дали иска да се получи нещо м/у вас,така е най-добре вместо да се нараняваш

+

DontGiveUp
04-18-2009, 14:46
Ами,благодаря на теэи,които са писали. :)

Boyd
04-18-2009, 15:29
Хм.. че вие гледали ли сте се или само сте си писали, което не е никакво доказателство, че е сериозен и здраво стъпил на земята.

Излезте и си поговорете. Вижте се и разбери, че няма нищо общо с писането и ако все още си на същото мнение му кажи.