PDA

View Full Version : ...



emily_1234
04-17-2009, 17:45
...

MP
04-17-2009, 18:35
Не знам точно,но съм сигурен,че малко трябва да поработиш върху Усъвършенстването си.Можеш да започнеш от правописа.

emily_1234
04-17-2009, 18:48
Не знам точно,но съм сигурен,че малко трябва да поработиш върху Усъвършенстването си.Можеш да започнеш от правописа.

Не говоря за себе си.

MP
04-17-2009, 18:53
По-добре го направи.

sh3_1s_7h3_0n3
04-17-2009, 19:10
Според мен не може да се каже, че някой е 'егоист' в подобна ситуация. В крайна сметка животът си е твой и си го живееш, както го искаш. Никой няма право да ти казва какво да правиш или да не правиш. Да ти дадат съвет - ок, но да ти налагат мнение е погрешно.

Всеки си има свои приоритети, свои цели и мечти - ами нека ги следва. Не можеш вечно да се съобразяваш с другите. Или поне не вярвам да си на такава възраст или в такова положение, че да трябва.

Така че живей си живота, както сметнеш за добре и не изпитвай вина още повече вменена от другите.

GameMaster
04-17-2009, 19:14
т.1 от Правилника!

Мнения на латиница биват директно изтривани!

what3ver

DontGiveUp
04-17-2009, 19:18
Животът си тече.Както има начало,така може в един момент да дойде и край.Съвсем нормално.Повечето хора обаче правят голями драми от настъпващите промени в живота им,които просто не са такива каквито те биха желали.Не каэвам,че аэ не правя - понякога и аэ съм правила.Но е глупаво като се эамислиш.Не може животът ти да эацикли,трябва да се случва нещо,эа да се усещаш пълноценен и эа да имаш хъс да продължаваш.Хора всякакви.Понякога нещо може да ви свърже и иэведнъж да стане сблъсък на раэлични интереси.И това е нормално.Не мога да лепя етикети ей така на хората - тоя беэсърдечен,оня такъв,онакъв...а и эа мене тоя дума БЕ3СЪРДЕЧЕН е гадна.Няма такива хора.Всеки си има сърце и чувства.Просто някой хора не раэбират,че не може всички да мислят като тях и да са им огледални обраэи и при едно несъответствие в действия или мисли,веднага набедяват другия эа беэсърдечен,беэскрупулен и т.н...това е глупаво.Ситуацията,която си описала не е нищо ненормално.Естествено е да ти е неприятно,но недей да правиш драми и приеми фактите.

anyfany2
04-17-2009, 19:19
Според мен не може да се каже, че някой е 'егоист' в подобна ситуация. В крайна сметка животът си е твой и си го живееш, както го искаш. Никой няма право да ти казва какво да правиш или да не правиш. Да ти дадат съвет - ок, но да ти налагат мнение е погрешно.

Всеки си има свои приоритети, свои цели и мечти - ами нека ги следва. Не можеш вечно да се съобразяваш с другите. Или поне не вярвам да си на такава възраст или в такова положение, че да трябва.

Така че живей си живота, както сметнеш за добре и не изпитвай вина още повече вменена от другите.

+1 :)

justbebsi
04-17-2009, 19:24
Случвало ми се е . Но не мисля че съм безуствена :o , просто той не е бил момчето за мен.Не съжалявам за това което съм направила . Щом съм усетила че вече нямам чувства към него и сме се отчуждили , защо да продължаваме :?

emily_1234
04-17-2009, 20:30
Случвало ми се е . Но не мисля че съм безуствена :o , просто той не е бил момчето за мен.Не съжалявам за това което съм направила . Щом съм усетила че вече нямам чувства към него и сме се отчуждили , защо да продължаваме :?

Така е :)

MaMkaMy
04-18-2009, 13:45
Според мен не може да се каже, че някой е 'егоист' в подобна ситуация. В крайна сметка животът си е твой и си го живееш, както го искаш. Никой няма право да ти казва какво да правиш или да не правиш. Да ти дадат съвет - ок, но да ти налагат мнение е погрешно.

Всеки си има свои приоритети, свои цели и мечти - ами нека ги следва. Не можеш вечно да се съобразяваш с другите. Или поне не вярвам да си на такава възраст или в такова положение, че да трябва.

Така че живей си живота, както сметнеш за добре и не изпитвай вина още повече вменена от другите.
съгласен съм с теб, но много млади хора правят една голяма грешка... не правят разлика между съвет и казване на какво да правиш.... просто така си го налагат в мозъка... аз например не слушам кой какво ми казва, за да не го приемам като заповед, правя това което си искам и затова всичко приемам като съвет, а това дали ще се вслушам в него си е по моя преценка :D

ThisIsMe
04-18-2009, 13:49
Какво всъщност е станало...
май изпуснах. :D

leoparda93sl
04-18-2009, 14:12
Какво всъщност е станало...
май изпуснах. :D

И аз изпуснах 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
04-19-2009, 19:39
Явно вече няма тема.