PDA

View Full Version : Какво става ??



Alaabalaa
04-17-2009, 18:06
Значи от 1 година съм в един клас с едно момиче и постоянно си пишем по скайпа, по точно тя ме търси и стават приказките, обаче се като и кажа ае да излезем някъде ( в смисъл като приятели, защото знам, че няма да се получи нещо или поне така си мисля...) , почва да се оправдава с кви ли не глупости...А иначе постоянно разправя къде и се ходи и т.н. ... В даскало идва от време на време при мен приказва ми ... Много ми е странно :shock: Какво става? Има си и авер там от колко месеца... И също така я харесвам

FancyGirl
04-17-2009, 18:25
Може да я е срам от нещо... може просто както повечето момиченца "Да не знаят какво искат" поговори с нея попитай я защо прави така... уж е приятелка с теб а не иска да излезе... може и приятелят и да е ревнив и да и е казал, че му неприятно да си около нея ... незнам, просто поговорете :)

LovEsIckk
04-17-2009, 18:26
Срамежлива.. а отворена в чата 8-)

Hilary_
04-17-2009, 20:05
Срамежлива.. а отворена в чата 8-)
... Съгласна съм! :D Ми настоявай... :D

Enough
04-17-2009, 20:07
Фък ит :)

MP
04-17-2009, 20:09
Спри да и пишеш и тогава единствената възможност за контакт помежду ви,ще бъде на среща.

justbebsi
04-17-2009, 20:10
Щом си има приятел , ти на какво се надяваш? По добре не се занимавай с нея

Take_That
04-17-2009, 20:14
Може да я е срам от нещо... може просто както повечето момиченца "Да не знаят какво искат" поговори с нея попитай я защо прави така... уж е приятелка с теб а не иска да излезе... може и приятелят и да е ревнив и да и е казал, че му неприятно да си около нея ... незнам, просто поговорете :)

+1

Darkkiss
04-18-2009, 04:18
ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ
на 13 ли си ?

valdesbg
04-18-2009, 05:26
Неее няма такава тема просто.. :)

Абе хора не се научихте че скайп е средство, а не среда на живот.

soul1199
04-18-2009, 08:39
мисля,че си чати просто ей така,да отбива времето,остави я,не й пиши да видим,кво ще направи

mitkom89
04-18-2009, 08:43
бива, при теб кво става

TeenHelper
04-18-2009, 14:21
Тоози скайп...
Може би не иска да излезете защото се притеснява, от реакцията на приятеля й въпреки, че ще е само приятелска. Проведете разговор попитай я каква е причината, да не иска. Обясни й ,че ще е просто приятелска среща и нищо повече (но пък от друга страна колко ще е приятелска след като имаш чувства) .Заговаряй я и ти повече в училище - нищо не може да замести живото общуване

Успех! :)

DontGiveUp
04-18-2009, 14:29
3арежи го тоя гаден Скайп.Аэ преди време много се прецаквах,эащото доста эалагах на него.Не че и сега от време на време не му се предоверявам...както и да е..
По-добре контактувай с нея повечко ФейсТуФейс. :) И недей все да я чакаш тя да дойде да си лафи с теб докато сте на училище.Отиди ти,эаговори я нещо,в междучасията се раэходете насам натам...абе,няма какво да те уча,энаеш си,предполагам.. :) Просто цаката е да и покажеш,че ти е яко с нея и че те интересува.
Кофти е,че си има приятел,эащото съм сигурна,че ти искаш нещо повече,а НЕ само приятелството й или компанията й..эатова го раэдавай малко по-серт,по-кротичко.