PDA

View Full Version : Изневяра, ох, не!



beiho
04-17-2009, 18:21
Изпитали ли сте странното чувство, че не ви пука дали ще изневерите на половинката си, дали ще я нараните или пък не?И бихте ли го сторили някога или първо ще скъсате?

bubblebabe
04-17-2009, 18:30
Не.

FancyGirl
04-17-2009, 18:33
Пф... не небих го наранила по този отвратителен начин, като просто си представя ми става гадно.Мисля, че щом си с един човек си само с него а не с него и с още 10... ако не искаш да си с него просто и ясно му го кажи. Ако не ми пукаше за него, нямаше и да ми пука от това какво правя, но на мен ми пука държа на него и го обичам ... мисля, че това е достатъчно :oops:

MP
04-17-2009, 18:45
Само като погледнах вариантите,ми трябваше точно 0.4523489123495 от секундата за преценя.Всъщност на мен не ми пука особено дали ще ми изневерява.Само не искам да знам.Дори и да го е направила,просто няма нужда да ми казва,както и аз няма да кажа много ясно.

sh3_1s_7h3_0n3
04-17-2009, 18:49
Понякога изневярата може да скрепи една рушаща се връзка. ;)

Има хора и хора. Специално тези, които познавам... момчетата са в пъти по-морални от жените, не поглеждат друга, камо ли да имат нещо общо с нея. Докато на мацките около мен им шарят очите насам-натам. Въпреки това... куче, което лае не хапе. ((:

LovEsIckk
04-17-2009, 18:55
Понякога изневярата може да скрепи една рушаща се връзка. ;)


С мен се случи нещо подобно.Ходех с едно момче 2 месеца,всичко беше ОК ама не ми обръщаше кой знае кво внимание..Идваше с колата взима ме от къщи,излизаме с приятели ала бала прибира ме по нощите/утрините.И няма да се прибере..заминава пак някъде,никога не ми казваше къде или измисляше някви супер тъпи оправдания . И в един момент започнах да му изневерявам.Той разбра и го осъзна чак след две седмици когато скъсахме (а през тези 2 седмици той се държеше адски добре с мен,както никога не се е държал) , а аз си продължих с другото момче..След 2 седмици вече бившия ме потърси да се оправим,но аз не пожелах.Вълка козината си мени,но нрава не..имах доста причини да не съм с него.

LovelyGirl
04-17-2009, 19:47
Щом съм с този човек, значи го уважавам.А хора, които уважавам, не бих наранила.
Аз и попринцип никой не бих наранила де :D
Винаги съм била вярна и знам, че винаги ще бъда.
Не бих наранила човека до мен, дори и да не съм щастлива с него.
Има си други начини.

Hilary_
04-17-2009, 19:55
Еееебати темата... много ясно, че момчетата ще пишат за момичетата и обратното.... :? Човек изневерява или когато нещо не му е достатъчно или за кеф...няма значение пола... :?

Take_That
04-17-2009, 20:09
Кой повече изневерява , момчетата или момичетата е един относителен според мен въпрос - разни хора, разни идеали....
Лично аз никога не бих изневерила на партньора си. Щом съм с него значи го уважавам, обичам, с него съм, защото за мен той се различава с нещо от всички други момчета, пък и никога не бих наранила по този долен и жалък според мен начин. Щом виждам, че връзката ни с този човек се е изчерпала, бих казала 1-во "Край", а след това ако срещна друго момче - ами здраве да е :)

sladkata_bebz
04-17-2009, 20:58
Какъв е смисълът като изпитваш нещо към друг да лъжеш човека до себе си?!Дори и да си помислиш да изневериш значи не ти пука за гаджето ти и ти е все тая дали ще си с него.Няма никакви оправдания от рода "да си разведрим връзката".Като ти се изневерява късаш с гаджето и продължаваш към следващото...

Darkkiss
04-17-2009, 21:02
колкото и да ви е неприятно
ЖЕНИТЕ

mitkom89
04-17-2009, 21:17
Жените... чудите се само къде да се начешете

Rofl4e
04-17-2009, 21:18
не ми пука.. :lol: хах..
не бих го наранила и не бих му хвърляла пясък в очите никога... ако някой ден реша да го направя ще му го кажа в очите че съм го направила.. като иска да са ранява.. като не ще.. ако ще :lol:

а и изневярата е когато си с някого.. да бъдеш и с някой си друг и да имаш чуства към него.. ;)

AFT
04-17-2009, 21:35
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=214667&highlight=%EA%EE%E9+%E8%E7%ED%E5%E2%E5%F0%FF%E2%E0 +%EF%EE%E2%E5%F7%E5 Кой пол изневерява повече?
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=198087&highlight=%EA%EE%E9+%E8%E7%ED%E5%E2%E5%F0%FF%E2%E0 +%EF%EE%E2%E5%F7%E5 Защо изневеряваме? Кой изневерява повече?
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=162139&highlight=%EA%EE%E9+%E8%E7%ED%E5%E2%E5%F0%FF%E2%E0 +%EF%EE%E2%E5%F7%E5 Кой от двата пола изневерява повече?
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=156126&highlight=%EA%EE%E9+%E8%E7%ED%E5%E2%E5%F0%FF%E2%E0 +%EF%EE%E2%E5%F7%E5 Изневеряват ли момчетата?
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=156917&highlight=%EA%EE%E9+%E8%E7%ED%E5%E2%E5%F0%FF%E2%E0 +%EF%EE%E2%E5%F7%E5 Изневеряват ли момичетата...?

Едно голямо браво на любимите ни модератори, които както винаги следят за очевидно ПРЕсдъвкани теми. Евала!

MP
04-18-2009, 06:42
Много ясно,че модераторите са пичове.Те ако трябваше да следят всички теми дали са според правилата,половината нямаше да ги има,а много потребители одавна щяха да преглеждат остатъка от теми без правото да изразяват мнение.

Bellatrix
04-18-2009, 07:36
ИЗНЕВЯРАТА ЗАВИСИ ОТ ЧОВЕКА, А НЕ ОТ ПОЛА, БЕ ПОРЕДЕН ИДИОТЕ!!!!!
Виждала съм жени, които ей така се натискат с който им падне.
Вждала съм мъже, които чукат стига да им се даде предложение без значение имат ли гадже или не.

И от двата пола, който има мозък и е свестен НЕ изневерява.
И от двата пола, който е комплексиран г.ъз изневерява.

Какво ви пречи да схванете, че разделението не е на мъже/жени, а на свестни/задници.!!!!!!!!!!??????????????????? :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Lyubeto
04-18-2009, 08:03
Случвало ми се е само веднъж и то с първия ми приятел ever . Общо взето последната ни година заедно си беше един ужас .Не ,че му изневерих , но ми беше все едно . А пък той ми изневери няколко пъти с различни . И пак ми беше все едно . Накрая го скъсах.

soul1199
04-18-2009, 08:32
изпитвала съм го само с бившия,но не съм му изневерявала,просто го зарязах,няма смисал да лъжа човека,по-добре сама,от колкото да ми тежи на съвестта,да се крия и т.н.,рано или късно ще научи

mitkom89
04-18-2009, 08:50
Както би казал моя човек Ice Cube "If I cheat on you, aint nothing to it, Gangsta Rap Made Me Do It!!!"

djuki
04-18-2009, 08:58
ако връзката е силна и няма някакви супер гадни проблеми не би трябвало в каквата и да е ситуация някой да изневери . Но когато нещата почнат да се разпадат е възможно изневярата да стане като опит да се закрепят нещата и връзката да се възроди , понякога хората имат нужда от разнообразие .

GossipGirl89
04-18-2009, 10:01
Е то много ясно, че тука всеки ще си защитава неговия пол :D Жените ще казваме, че мъжете кръшкат повече, а мъжете - обратно...

Иначе нито съм изневерявала, нито съм го изпитвала и се надявам да не го изпитвам, защото попринцип изневярата ми е най-омразното нещо (заедно с лъжата) и не бих го простила в никакъв случай !!!

AFT
04-18-2009, 10:06
Много ясно,че модераторите са пичове.Те ако трябваше да следят всички теми дали са според правилата,половината нямаше да ги има,а много потребители одавна щяха да преглеждат остатъка от теми без правото да изразяват мнение.

О, я не говори глупости. Аз съм от 2007-ма в тоя форум и имам ясна представа коя тема е била пускана и коя не, а те са модератори, като някои са от 2005 тук, и не знаят?

Ама как и не ви писна да обсъждате подобни глупости.

FlashMX
04-18-2009, 10:22
Никога не бих изневерил само на едно момиче... 8-) .. Но съдбата ме прееба..

ImmortalForever
04-18-2009, 14:08
Изневерява се само при остра биологична нужда :D

ThisIsMe
04-18-2009, 14:12
не е до пола ,а до самия човек.

vesito13
04-18-2009, 14:21
Според мен повече изневеряват жените . Един мъж , когато реши наистина да бъде с едно момиче , той си е само с нея . А една жена винаги хвърля погледни към друг , има някакво голямо влечение . Не с всички е така , но с повечето ... Никога не съм чувствала , че не ми пука как ще се чувства приятелят ми , но въпреки това , съм му изневерявала . За мен и една целувка е изневяра . И то взе , че се случи , нещо за което винаги ще съжалявам , но е факт , то стана . Беше просто на пук на него , от яд ... Бях му бясна ... А преди казвах , не аз никога няма да изневеря , ако наистина ми пука за някой , не мога да направя нещо такова . Бях убедена , но го направих ... :-k

machoka
04-20-2009, 17:42
Понякога изневярата може да скрепи една рушаща се връзка. ;)

Има хора и хора. Специално тези, които познавам... момчетата са в пъти по-морални от жените, не поглеждат друга, камо ли да имат нещо общо с нея. Докато на мацките около мен им шарят очите насам-натам. Въпреки това... куче, което лае не хапе. ((:

Да, това явно е спасителната сламка на кръшкачите от двата пола.

Ако си имаш човек до себе си и си с него, самата мисъл да бъдеш с друг вече подсказва, че вашето не е нищо специално, няма 'магия', а вече ми стана тъпо всичко наоколо да е просто секс.

Lysit0
04-20-2009, 17:50
Не.
Изневяра е дори да си помислиш за друг/а.
Лично аз не бих наранила гаджето си .
Ако искам да се разделя с него,просто ще седна и ще му го обясня спокойно.

vellvet
04-20-2009, 20:54
и жените и мъжете изневеряват въпросът е дали е само ч*кане или има и чувства ...

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-21-2009, 00:05
100% първо бих скъсала с него, въпреки че със сегашния ми приятел не искам да късам а имам едно странно чувство че аз ще направя нещо глупаво (от сорта на изневяра) и той сам ще си скъса с мен... не че искам да изневеря просто такова чувство имам... :-o :)

vihrenco
04-21-2009, 12:58
ИЗНЕВЯРАТА ЗАВИСИ ОТ ЧОВЕКА, А НЕ ОТ ПОЛА, БЕ ПОРЕДЕН ИДИОТЕ!!!!!
Виждала съм жени, които ей така се натискат с който им падне.
Вждала съм мъже, които чукат стига да им се даде предложение без значение имат ли гадже или не.

И от двата пола, който има мозък и е свестен НЕ изневерява.
И от двата пола, който е комплексиран г.ъз изневерява.

Какво ви пречи да схванете, че разделението не е на мъже/жени, а на свестни/задници.!!!!!!!!!!??????????????????? :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

разни хора разни идеали....бреи , накъде отива светът.....

sadme
04-25-2009, 14:45
Изпитали ли сте странното чувство, че не ви пука дали ще изневерите на половинката си, дали ще я нараните или пък не?И бихте ли го сторили някога или първо ще скъсате?
аз лично съм на мнение и съм го правила...че ако ще се забивам с някой друг първо ще скъсам гаджето си че да не го боли 2 но...1 во като изневеря и после като го скъсам...за тва ако много ми харесва тоя дет ще изневерям с него 8-) 8-) 8-) първо късам и после квот стане...ама то си зависи дали ще имам чуства към гаджето или не...

selens
04-25-2009, 14:49
Колкото и да не искам да мисля така бих го направила .. :( С мен го направиха и оттогава вече не вярвам че има човек който не би го направил :?