PDA

View Full Version : госпожа по немски



1994_gabi_94
04-17-2009, 18:22
здравейте искам да споделя с вас че имам най-ужасната госпожа по немски език.Заради нея ще изгонят по голямата част от класа ми а причините за това са:
1. пише неизвинени без причина тоест когато и скимне...
2. подчертава неизвинените и така не могат да си ги извинят....
3. пише непрекъсното забележки отново без причина....
4.от клас (29) човека объща внимание само на петима....
5.непреподава качествено....
6. непрекъсното ни заплашва че щяла се оплаче на директора и незнам си какво....
6.и куп други неща....
7. имало е случеи в който ни обижда....
мислихме да я сменим но класната каза че неможело нз що....
моляви кажете какво да правим защото вече доста хора са пред изключване точно заради тази госпожа

аз нямам проблеми но много от приятелите ми имат този проблем и ми е много кофти за тях ние сме много задружен клас и тази госпожа всичко ще развали...

lenito_sf
04-17-2009, 18:24
бе габо бой бой бой :lol:

clever
04-17-2009, 19:22
здравейте искам да споделя с вас че имам най-ужасната госпожа по немски език.Заради нея ще изгонят по голямата част от класа ми а причините за това са:
1. пише неизвинени без причина тоест когато и скимне...
2. подчертава неизвинените и така не могат да си ги извинят....
3. пише непрекъсното забележки отново без причина....
4.от клас (29) човека объща внимание само на петима....
5.непреподава качествено....
6. непрекъсното ни заплашва че щяла се оплаче на директора и незнам си какво....
6.и куп други неща....
7. имало е случеи в който ни обижда....
мислихме да я сменим но класната каза че неможело нз що....
моляви кажете какво да правим защото вече доста хора са пред изключване точно заради тази госпожа

аз нямам проблеми но много от приятелите ми имат този проблем и ми е много кофти за тях ние сме много задружен клас и тази госпожа всичко ще развали...оплачи се на директора

ZOMFGWTFLOLROFLMAOBBQ
04-17-2009, 21:02
Такава да беше дошла в миналия ми клас нямаше да оцелее :D :D Ний както бяхме отказали 2 госпожи по руски език от преподавтелска дейност добре щеше да ни дойде подобно "чудо"

Neftochimic
04-18-2009, 09:25
ние не можем да ти помогнем ;)
събирате се целия клас и отивате да се оплачете на директорката... ;)

kalashnik
04-18-2009, 09:48
Директорката нищо не може да направи, нито вие. Трябва родителите да поискат проверка от РИО(Регионален училищен инспекторат).

lenito_sf
04-18-2009, 13:03
познавам ги тези деца и ви казвам да не им предлагате да ходят при деректорката защото е безсмислено.. ходили са хиляди пъти от началото на годината и нищо.. писали са оплаквания пак до нея и пак нищо .. защото тази учителка си е първа приятелка с директорката :? :? :? :? :? :?