PDA

View Full Version : Болки и секс



DieFrau
04-17-2009, 18:38
Имам въпрос.. Моля без глупости !
С приятеля ми преди правехме мн често секс и от скоро намаля драстично (огромна разлика).. И сега като правим секс 1вия път не чуствам болка,но ако го правим 2ри ме боли и имам чуството,че не е достатъчно влажно а съм възбудена ..Причината в намалелия секс ли е или някаква бактерия или заболяване?
П.С Ползваме презерватив и не сме правили секс с други .. ако има значение.


Благодаря !

anyfany2
04-17-2009, 18:47
Здравей,миличка! Нямаш място за притеснения!
Според мен причината не е нито в намаления секс,нито в бактерии,заболявания и тем подобни.
Щом не си влажна отдолу,има лубриканти.
С тях се улеснява проникването и е по-безболезнено.
Надявам се да ги знаеш.
И един много важен съвет- :) Когато отидеш в аптеката и питаш за лубрикант,поискай на водна основа,защото другите увреждат презерватива и пази Боже да забременееш.
Успехче и не се тревожи. :-) :-)
На мен лично ако ми се наожи да правя секс втори път ме боли,защото немога да се възбудя толкова,колкото трябва-за целта ЛУБРИКАНТЧЕ.. :oops:

JenataNaShefa
04-17-2009, 18:49
Според мен просто си сухичка, опитайте с лубрикант :)
При много жени се среща подобен проблем, който по-скоро е еднократен отколкото системен, в смисъл да си възбудена, но да не си влажна... Пък и при теб говорим за втори полов акт, така че мисля че е възможно да се появи подобен проблем .
Едва ли е от "драстичния" спад в концентрацията на актовете ви :)

DieFrau
04-17-2009, 18:56
Приятелят ми казва,че е достатъчно влажно, о аз чуствам че не е. Ще пробваме с лубрикант ! Мерси

DieFrau
04-17-2009, 19:07
За да не пускам нова тема ще си позволя да пиша тук!
Ако приятеля ми свърши в/у корема ми и след 20 мин решим да правим секс без презерватив дали ще има останали сперматозоиди по члена ?
мерси

JenataNaShefa
04-17-2009, 19:09
Да ! Задължително да се измие и да отиде до тоалетната !

DieFrau
04-17-2009, 19:11
А опастност от забременяване ?

DieFrau
04-17-2009, 19:13
забравих да кажа че ми свърши преди 1-2 .

JenataNaShefa
04-17-2009, 19:16
Амии опастност винаги има дори и да ти е редовен цикъла, все пак не можеш да знаеш какво точно става в организма ти... По-добре не рискувайте, но ти си е ваша работа :)

DieFrau
04-17-2009, 19:21
Попринцип не правим така, но днес се случи и реших да попитам за всеки случай.Няма нужда от Ескапел нали ? Мерси много

JenataNaShefa
04-17-2009, 19:27
Ами това също няма как да знаем дали е станало беля или не за да можем да ти кажем дали има нужда или не, това не са бонбони и не бива да се пият ей така... Бъдете по-внимателни следващия път !

За този случай аз бих те посъветвала да си вземеш тест за бременност има такива отчитат и 1 ден след акта, но най-вероятно сега някой друг ще ти препоръча горещо Ескапел :o

clever
04-17-2009, 19:36
Имам въпрос.. Моля без глупости !
С приятеля ми преди правехме мн често секс и от скоро намаля драстично (огромна разлика).. И сега като правим секс 1вия път не чуствам болка,но ако го правим 2ри ме боли и имам чуството,че не е достатъчно влажно а съм възбудена ..Причината в намалелия секс ли е или някаква бактерия или заболяване?
П.С Ползваме презерватив и не сме правили секс с други .. ако има значение.


Благодаря !
може и да имаш някакво заболяване
по-добре отиди на лекар
успех

Byboleche
04-17-2009, 20:26
и на мен ми се е случвало да ме боли, но само в началото... опитай се да не мислиш за болката,а се постарай да се отпуснеш и така ще мине и след това нищо ... за кратко е :) :P

djuki
04-17-2009, 20:29
ами аз имах такъв период , но аз бях влажна от вътре и суха от вън и ме болеше и много тъпи се прецака всичко защото не можех да продължа . Взехме си лубрикант и нямаше никакъв проблем и винаги си имаме един под ръка ако пак се случи така .

Rofl4e
04-17-2009, 20:51
Не е заболяване.. може от това че сте намалили секса.. а и да не се овлажниш втория път.. си е норомално... ;) няма страшно!