PDA

View Full Version : Бихте ли..?



selens
04-17-2009, 19:48
Искам да ви попитам нещо и мисля че това е подходящият раздел. :)
Бихте ли простили на човек който ви е посягал,бутал ви е във стената, казвал ви е че сте грешка на спукан презърватив :lol: 8-) или някакви подобни обиди :-D И ако ви се отдаде възможност да му го върнете ще го направите ли 8-)
Моля без тъпи отговори на който не му харесва темата просто да не пише 8-) :)

Hilary_
04-17-2009, 19:51
Не бих му простила...откъде на къде ще ми посяга?! :? :? Категорично не и не бих се опитала да му го върна...твърде незначителен ще бъде за мен, за да се занимавам с него... :?

Take_That
04-17-2009, 19:56
Не бих му простила, не бих му го върнала ... :)

cinderella_gugutka
04-17-2009, 20:00
еми ако го оби4ам не бих си отмъстила но не бих и простила....нищо не би оправдало подобни работи

Darkkiss
04-17-2009, 20:09
да 8-)

LovelyGirl
04-17-2009, 20:15
Определено не бих простила подобно нещо.То какво е това животинско държание.. :o

selens
04-17-2009, 20:27
Определено не бих простила подобно нещо.То какво е това животинско държание.. :o
Държанието на бившето ми гадже .. 8-) Не че имам някакви чуства към него просто ми интересно да попитам :)

LovelyGirl
04-17-2009, 20:41
Олеле нали не мислиш да се връщаш при него :-o

Sensuality
04-17-2009, 20:45
Така или иначе,трудно прощавам и за малки неща.
Пък, за такова нещо няма и да се колебая да кажа твърдо - НЕ!
Пък и отгоре на това да ми посяга ,ахаха не.. :o
Но пък бих му го върнала с удоволствие :-) 8)

selens
04-17-2009, 20:47
Олеле нали не мислиш да се връщаш при него :-o
Не но той ме моли и аз ще му откажа но незнам дали да му го върна или просто да го игнорирам :-o

emily_1234
04-17-2009, 20:49
Така или иначе,трудно прощавам и за малки неща.
Пък, за такова нещо няма и да се колебая да кажа твърдо - НЕ!
Пък и отгоре на това да ми посяга ,ахаха не.. :o
Но пък бих му го върнала с удоволствие :-) 8)

И аз бих му го върнала но това изисква време и усилия хвърлени върху едно нищожество. Мисля че пълното му игнориране ще донесе съшия успех. А пък ако си хванеш още по-готино гадже ще стане Perfect. Така като те гледам няма да ти е трудно :)

LovelyGirl
04-17-2009, 20:50
Зависи по какъв начин искаш да му го върнеш.
Но според мен е по-добре да не се занимаваш повече с него и да го игнорираш.
Поне всичко ще свърши по-бързо и по-лесно предполагам :)

selens
04-17-2009, 20:56
Чудя се дали да му го върна защото той вече толкова ме е наранил че неможе на къде повече .... да ти кажат че си грешка на спукан презърватив .... много е гадно :( Имам възможност защото той всеки ден ме моли днеска дори щеше да ревне :-D Но аз му казвам че не искам да ме доближа повече ама той не и не .... :x Казвал ми е че ще го срина от вътре ако ме види с друго момче а всичките ми приятели са съгласни да се престорят на мои гаджета някои дори да ми станат .... :D

Darkkiss
04-17-2009, 20:56
после женките не са гадни
:lol:

ThePhilosopher
04-17-2009, 20:56
Няма абсолютно никакъв смисъл в това да си връщаш нещо на някой, дори от егоистична гледна точка - даже лична изгода нямаш. А пък и никой не е виновен за това, че е такъв, какъвто е.

selens
04-17-2009, 20:58
после женките не са гадни
:lol:
Ами пиле да те целят с камъни .. :lol: да те бутат със всичка сила в стената и то пред всички .. :? Да те обиждат по всякакъв възможен начин .. 8-) Как да не ти се иска поне малко ..

Darkkiss
04-17-2009, 21:01
после женките не са гадни
:lol:
Ами пиле да те целят с камъни .. :lol: да те бутат със всичка сила в стената и то пред всички .. :? Да те обиждат по всякакъв възможен начин .. 8-) Как да не ти се иска поне малко ..
а ти пък след като си го знаела
що си била с него?
:lol:

selens
04-17-2009, 21:06
Не знаех 8-) Няколко пъти ми е посягал и след това се е извинявал .. после почна и да ме обижда и в един момент ми писна и го заразях .... брат му много искаше да се хване с мен .... но това щеше да е прекалено гадно ... 8-)

Darkkiss
04-17-2009, 21:08
Не знаех 8-) Няколко пъти ми е посягал и след това се е извинявал .. после почна и да ме обижда и в един момент ми писна и го заразях .... брат му много искаше да се хване с мен .... но това щеше да е прекалено гадно ... 8-)
интерестно
аз знам кое момиче ще се опита да ме лъже още преди да и знам рожденната дата... 8)

selens
04-17-2009, 21:11
Не знаех 8-) Няколко пъти ми е посягал и след това се е извинявал .. после почна и да ме обижда и в един момент ми писна и го заразях .... брат му много искаше да се хване с мен .... но това щеше да е прекалено гадно ... 8-)
интерестно
аз знам кое момиче ще се опита да ме лъже още преди да и знам рожденната дата... 8)
:D Аз добро моми4е ли съм 8-)

Darkkiss
04-17-2009, 21:12
Не знаех 8-) Няколко пъти ми е посягал и след това се е извинявал .. после почна и да ме обижда и в един момент ми писна и го заразях .... брат му много искаше да се хване с мен .... но това щеше да е прекалено гадно ... 8-)
интерестно
аз знам кое момиче ще се опита да ме лъже още преди да и знам рожденната дата... 8)
:D Аз добро моми4е ли съм 8-)
не

selens
04-17-2009, 21:14
:shock: :-D

Darkkiss
04-17-2009, 21:14
:shock: :-D
не си добро момиче
най-доброто си 8-)

Rofl4e
04-17-2009, 21:15
едвали някой ще се усмели да ми говори така защото аз не се оставям да ме мачкат..!

П.С. ВИНАГИ СИ ВРЪЩАМ! 8)

Darkkiss
04-17-2009, 21:16
едвали някой ще се усмели да ми говори така защото аз не се оставям да ме мачкат..!

П.С. ВИНАГИ СИ ВРЪЩАМ! 8)
здрасти

DJ_Mrav4o
04-17-2009, 21:58
едвали някой ще се усмели да ми говори така защото аз не се оставям да ме мачкат..!

П.С. ВИНАГИ СИ ВРЪЩАМ! 8)
+48628475275426 Само така!!! :) :)

VilleBaby
04-17-2009, 22:45
едвали някой ще се усмели да ми говори така защото аз не се оставям да ме мачкат..!

П.С. ВИНАГИ СИ ВРЪЩАМ! 8)

+1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:o :o :o

Take_That
04-18-2009, 15:30
Олеле нали не мислиш да се връщаш при него :-o
Не но той ме моли и аз ще му откажа но незнам дали да му го върна или просто да го игнорирам :-o

Най-добре 2-то :) От безразличието боли повече, от личен опит ти го казвам :)

silky92
04-18-2009, 15:53
Не бих простила ,просто повече няма да се занимавам с него.

DevilWish
04-18-2009, 17:36
еми ако го оби4ам не бих си отмъстила но не бих и простила....нищо не би оправдало подобни работи
Как може да обичаш някой, който те бие и те унижава?Нито ще му простя, нито ще го погледна.На мнение съм, че който прави зло, зло и ще получи рано или късно.Няма нужда ние да се правим на Господ и да наказваме ;)

GossipGirl89
04-18-2009, 17:37
Аз не бих !!! Най-малкото - имам си достойнство и никой няма право да се държи по този долен и вулгарен начин с мене!

didoran
04-18-2009, 17:41
Аз ако видя тоя дето те бута и ти посяга а не ти изобщо което и да е момиче да му посяга някои прьч ще го маркирам между очите.... :o

selens
04-18-2009, 18:37
Аз ако видя тоя дето те бута и ти посяга а не ти изобщо което и да е момиче да му посяга някои прьч ще го маркирам между очите.... :o
Ако знаеш колко хора го биха .... но той си е същия кретен 8-) Много хора ми казваха да не му го връщам но .... пробвах го писах му есемес да дойде днес да се видим да му кажа нещо важно и той дойде с неговата компания и ми каза какво прощаваш ли ми и аз му казах не можеш само да го духаш селска измет такава и той тръгна да ми посяга обаче един от компанита му го спря 8-) И с това разбрах че не се е променил :booooomb:

Darkkiss
04-18-2009, 19:02
Аз ако видя тоя дето те бута и ти посяга а не ти изобщо което и да е момиче да му посяга някои прьч ще го маркирам между очите.... :o
Ако знаеш колко хора го биха .... но той си е същия кретен 8-) Много хора ми казваха да не му го връщам но .... пробвах го писах му есемес да дойде днес да се видим да му кажа нещо важно и той дойде с неговата компания и ми каза какво прощаваш ли ми и аз му казах не можеш само да го духаш селска измет такава и той тръгна да ми посяга обаче един от компанита му го спря 8-) И с това разбрах че не се е променил :booooomb:
бе и мене така да ме псуваш и аз няма да седя и да те гледам...

emily33
04-18-2009, 19:14
Аз не бих простила такова нещо! Доста съм отмъстителна и бих му го върнала по начин, от който най-много ще го заболи!

LDto
04-18-2009, 19:21
NE NikoGa i Sus SigorNosT SHTqh Da Mu Go VurNa TyPkaNo :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

selens
04-18-2009, 19:35
Аз ако видя тоя дето те бута и ти посяга а не ти изобщо което и да е момиче да му посяга някои прьч ще го маркирам между очите.... :o
Ако знаеш колко хора го биха .... но той си е същия кретен 8-) Много хора ми казваха да не му го връщам но .... пробвах го писах му есемес да дойде днес да се видим да му кажа нещо важно и той дойде с неговата компания и ми каза какво прощаваш ли ми и аз му казах не можеш само да го духаш селска измет такава и той тръгна да ми посяга обаче един от компанита му го спря 8-) И с това разбрах че не се е променил :booooomb:
бе и мене така да ме псуваш и аз няма да седя и да те гледам...
Е аз обикновенно не го псувах така просто в момента го пробвах защото той ми беше казал че повече никога няма да ме удари каквото и да му направя 8-) :lol:

Darkkiss
04-18-2009, 19:42
Аз ако видя тоя дето те бута и ти посяга а не ти изобщо което и да е момиче да му посяга някои прьч ще го маркирам между очите.... :o
Ако знаеш колко хора го биха .... но той си е същия кретен 8-) Много хора ми казваха да не му го връщам но .... пробвах го писах му есемес да дойде днес да се видим да му кажа нещо важно и той дойде с неговата компания и ми каза какво прощаваш ли ми и аз му казах не можеш само да го духаш селска измет такава и той тръгна да ми посяга обаче един от компанита му го спря 8-) И с това разбрах че не се е променил :booooomb:
бе и мене така да ме псуваш и аз няма да седя и да те гледам...
Е аз обикновенно не го псувах така просто в момента го пробвах защото той ми беше казал че повече никога няма да ме удари каквото и да му направя 8-) :lol:
мене някоя ще ми каже е тея думички дето ти си ги казала в редица
и после няма да мога да я събера...

ThisIsMe
04-18-2009, 19:47
Нямаше да му простя,нямаше и да му отмъщавам.Щях да го игнорирам от живота си и да се държа безразлично. ;)

selens
04-18-2009, 19:49
Е да ама той ми се обясняваше че никога и за нищо не би ме докоснал и аз викам добре ще видим колко е вярво и познах .. не се е променил иска просто да ме мине ама няма да стане 8-) Горкия след днешното изпълнение пак е ял бой от брат ми :-D той не ме е ударил тръгна да си дига ръката и се нацупи обаче точно преди да ме удари аз се мръднах назаде а един негов фр който е влюбен в мене му хвана ръката и то бутна назаде :lol: И аз му викав кво бе нали се беше променил нали никога нямаше да ме удариш и той не не мило нямаше да те ударя извинявай не го мислех някви такива :D И като си тръгвах го чух да казва мале тая не се хвана а как исках да е е*a,много се е променил няма що .... :D

LittlePrincess
04-18-2009, 19:52
Няма прошка за такова същество дето ще ме бие :? И определено не бих се занимавала да му отмъщавам.. Нека се оправя сам.

А тояя твоя е голямо аки ;dd 8-)

ThisIsMe
04-18-2009, 19:54
Е да ама той ми се обясняваше че никога и за нищо не би ме докоснал и аз викам добре ще видим колко е вярво и познах .. не се е променил иска просто да ме мине ама няма да стане 8-) Горкия след днешното изпълнение пак е ял бой от брат ми :-D той не ме е ударил тръгна да си дига ръката и се нацупи обаче точно преди да ме удари аз се мръднах назаде а един негов фр който е влюбен в мене му хвана ръката и то бутна назаде :lol: И аз му викав кво бе нали се беше променил нали никога нямаше да ме удариш и той не не мило нямаше да те ударя извинявай не го мислех някви такива :D И като си тръгвах го чух да казва мале тая не се хвана а как исках да е е*a,много се е променил няма що .... :D

този е пълен идиот.Много ми са интересни тези момченца,които като посягат на момиче се мислят за пичаги-пъъЪлни идиоти. :?

aka6a_vamp
04-18-2009, 20:06
Оо ако ми посегне край....ама иначе с моя по цял ден се обиждаме(на шега ест) и то много злобно,тъй че за тва нямам проблем 8-)

kot7
04-19-2009, 13:44
не бих простила такова държание и няма да си правя труда да му го връщам :)

Serendipitys
04-19-2009, 14:48
Има една определена граница, която не трябва да се преминава.
Не бих простила, няма как.

selens
04-21-2009, 16:20
Има една определена граница, която не трябва да се преминава.
Не бих простила, няма как.
Вече и аз съм на същото мнение :)

slun4ice_90
04-21-2009, 16:23
Няма да простя,ако иска и на колене да падне... 8)

sadme
04-25-2009, 14:41
Искам да ви попитам нещо и мисля че това е подходящият раздел. :)
Бихте ли простили на човек който ви е посягал,бутал ви е във стената, казвал ви е че сте грешка на спукан презърватив :lol: 8-) или някакви подобни обиди :-D И ако ви се отдаде възможност да му го върнете ще го направите ли 8-)
Моля без тъпи отговори на който не му харесва темата просто да не пише 8-) :)
ми кво щя го гледам надменно и с безразличие сеедно го няма...няма да му простя, няма и да му го върна...ще си продължа живота

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-25-2009, 19:52
аз не бих ... шегата на страна но това са думи от които би ме заболяло :-o

I_Know
04-25-2009, 19:53
ами не мисля че бих му простила

sladur4etyYy
04-25-2009, 20:08
не бих му простила. още първия път, в който ми посегне, ще го оставя. оттам нататък- безразличие ;] както каза някой по- горе, от тва най- много боли.

selens
04-25-2009, 20:11
a[N]D[i]T[k]a]аз не бих ... шегата на страна но това са думи от които би ме заболяло :-o
То да беше само това .. като му казах че късаме ми пожела да ме блъсне камион 8-) :lol: [/b]

sladur4etyYy
04-25-2009, 20:15
a[N]D[i]T[k]a]аз не бих ... шегата на страна но това са думи от които би ме заболяло :-o
То да беше само това .. като му казах че късаме ми пожела да ме блъсне камион 8-) :lol: [/b]

:shock: абе, тоя откъде си го измъкнала, бе, моме? от някой център за ''различни'' хора, ала- бала? :lol:

Hysteric_Bitch
04-25-2009, 21:09
Все ще намеря начин да гo засегна с думи все пак who needs action when you got words?....НО определено посегне ли ми и аз удрям. И яко.
А дали ще простиш зависи от поведение преди и след, чувства и много много.

FiRe_LaDy
04-25-2009, 21:11
Нито бих му простила.Нито пък да си връщам!За мен не съществува повече този човек!

mimsitu
04-25-2009, 21:33
ако ми посегне .. няма да му простя :)

cherinka
04-25-2009, 21:34
hahahhhha

Lapin
04-25-2009, 21:53
Полудявам като видя момче да удря момиче. Един път в даскало бях видял един как удря с ритник момиче в лицето и бях го метнал по сталбите надоло .. стигна чак до първия етаж :x

selens
04-25-2009, 22:14
a[N]D[i]T[k]a]аз не бих ... шегата на страна но това са думи от които би ме заболяло :-o
То да беше само това .. като му казах че късаме ми пожела да ме блъсне камион 8-) :lol: [/b]

:shock: абе, тоя откъде си го измъкнала, бе, моме? от някой център за ''различни'' хора, ала- бала? :lol:
За там е явно 8-) :lol:

cherinka
04-25-2009, 23:00
Като малка ме учиха "Ударят ли те, удряй и ти".
в някои ситуаци ми помага много. 8-)

MrBlinD
04-26-2009, 05:33
Аз лично, ако бях на твое място нямаше да му го върна, но нямаше и да му простя... Просто игнорирането си играе ролята тука. :-P

BeeRy
04-26-2009, 07:16
Като малка ме учиха "Ударят ли те, удряй и ти".
в някои ситуаци ми помага много. 8-)

:lol:

sweet_nothings
04-26-2009, 11:19
Искам да ви попитам нещо и мисля че това е подходящият раздел. :)
Бихте ли простили на човек който ви е посягал,бутал ви е във стената, казвал ви е че сте грешка на спукан презърватив :lol: 8-) или някакви подобни обиди :-D И ако ви се отдаде възможност да му го върнете ще го направите ли 8-)
Моля без тъпи отговори на който не му харесва темата просто да не пише 8-) :)
Не бих му просила, но и не бих му го върнала! Просто няма смисъл :?

soul1199
04-26-2009, 11:22
зависи,каква е обидата,понякога човек каза неща без да мисли,зависи мн от ситуацията,а удари ли ме-край,късам веднага с него

sexy_dizzy
04-27-2009, 16:41
Не бих простила определено..не бих била с човек, за когото знам, че е способен да направи нещо подобно...но все пак има думи...изречени...от изблик на ярост, гняв....но, ако попадна в ситуация, каквато си описала- за нищо на света няма да простя :-x