PDA

View Full Version : Една тъжна история...



FlourishB
04-17-2009, 21:23
...

Ivalinka
04-18-2009, 10:37
всеки си плаща за грешките...

аз примерно си плащам за липсата на такива.. :-o

трябвало е... ти си знаеш какво. не си го направила---> изгубила си го. самоизживявала си се като тийнейджърка, която може да има всичко. винаги в този случай резултата е един--> силно, разтърсващо приземяване, от което трябва да се отърсиш.

Lysander
04-18-2009, 10:59
влизай тука и да не ти пука www.prize.bg/optimus

ThePowerOfLove
04-18-2009, 11:00
Неприятно са се развили нещата. Но ти знаеш, че и ти имаш вина за това. Сега вече, колкото и гадно да звучи, може би е късно. Не се отчайвай. Живота е пред теб! Сигурна съм, че когато най-малко очакваш, ще се появи някой, който ще грабне сърцето ти :) Но и ти не трябва да се самонавиваш, че той е единствен и не можеш да го забравиш. Няма незаменими хора, в това съм се убедила. Няма как да го забравиш докато не пожелаеш да го забравиш!
Желая ти късмет :)

FlashMX
04-18-2009, 11:01
влизай тука и да не ти пука www.http://teenproblem/net/f/optimus

Почваш да дразниш вече леко 8-)

soul1199
04-18-2009, 11:10
aз бих му писала/нали каза,че си му намерила skype-a/и бих му написала`хей,помниш ли ме,момичето,с което ходише и което и до ден днешен не може да те забрави`и после го помоли да се срешнете и така..мисля.че,ако му пишеш,нищо няма да изгубиш,може би той още те чака...потърси го!иначе ще съжеляваш,както сега,че си му изневерила!пробвай,нищо не губиш!..късмет,мила :-) :)

MaMkaMy
04-18-2009, 13:40
сега си плащаш за грешката която си направила, да си мислила на време, когато е трябвало а не после... съжалявам

Shtastl1va
04-18-2009, 13:49
Пиши му.. Мн тъжна история :( :( :(

cinderella_gugutka
04-18-2009, 14:00
Неприятно са се развили нещата. Но ти знаеш, че и ти имаш вина за това. Сега вече, колкото и гадно да звучи, може би е късно. Не се отчайвай. Живота е пред теб! Сигурна съм, че когато най-малко очакваш, ще се появи някой, който ще грабне сърцето ти :) Но и ти не трябва да се самонавиваш, че той е единствен и не можеш да го забравиш. Няма незаменими хора, в това съм се убедила. Няма как да го забравиш докато не пожелаеш да го забравиш!
Желая ти късмет :)
и аз имах един период в който си мислех 4е го оби4ам,той е единствения и никога няма да оби4ам друг но след време се убедих 4е съм грешала. never look at the doors closing behind you or you'll miss the ones opening ahead
все пак защо не опиташ да му пишеш-ще го разпиташ как е,има ли си гадже и т.н. и ще поискаш да се видите .,... може и да се полу4и

Take_That
04-18-2009, 15:08
Пиши му.. Мн тъжна история :( :( :(

Пиши му....
П.П - Както казват старите хора:" Каквато попара си надробил, такава ще сърбаш!"

Boyd
04-18-2009, 15:22
Т'ва ваше женско самочувствие/достойнство ще ви убие! Но ти си го заслужаваш, щом вместо да говориш с него ти си се правила на интересна.

LDto
04-18-2009, 18:55
aз бих му писала/нали каза,че си му намерила skype-a/и бих му написала`хей,помниш ли ме,момичето,с което ходише и което и до ден днешен не може да те забрави`и после го помоли да се срешнете и така..мисля.че,ако му пишеш,нищо няма да изгубиш,може би той още те чака...потърси го!иначе ще съжеляваш,както сега,че си му изневерила!пробвай,нищо не губиш!..късмет,мила :-) :)


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

ANTIHUMAN
04-18-2009, 19:27
aз бих му писала/нали каза,че си му намерила skype-a/и бих му написала`хей,помниш ли ме,момичето,с което ходише и което и до ден днешен не може да те забрави`и после го помоли да се срешнете и така..мисля.че,ако му пишеш,нищо няма да изгубиш,може би той още те чака...потърси го!иначе ще съжеляваш,както сега,че си му изневерила!пробвай,нищо не губиш!..късмет,мила :-) :)

Не му пиши! Остави го да живее. Ти си виновна. Да беше мислила преди да му изневериш. Остави го да живее, ако му липсваш ще ти се обади.

AFT
04-18-2009, 20:08
Пф, пиши му. 4 години ушите си си барала, а сега имаш възможност ако не да се съберете, то поне да се изясните - нещо, което отдавна е трябвало да стане. Квото и да стане, поня няма още 4 години да се чудиш какво би станало, ако му бе писала, когато имаше възможност.


П.П. Тъп скайп.

ThisIsMe
04-18-2009, 20:16
[b]Не се отказвай така скоро...пиши му в скайп.Може пък и да има шансс за вас.Все пак не разчитай изцяло на съдбата ,трябва и ти да положиш усилия.Ако не стане,забравяш както той е забравил и така...наистина изглежда кофти,ама не бива да се плашиш.От друга гледна точка може и самият период за теб да е труден/неприятен и просто да не можеш да си обясниш на какво се дължи и затова да си мислиш ,че причината е в него.
Във всички случаи ти си си виновна,но макар и да е късно ,нищо не губиш ако опиташ да му пишеш в скайп.НО не се ли чудиш,че ако наистина си му липсвала щеше да ти се обади до сега?

nadety250
04-20-2009, 17:48
Пиши му по скайпа, а ако не се съберете .. поне останете приятели !

stuci_i_miri
04-20-2009, 18:01
пиши, му иначе един ден ще викаш на котките си 'ами ако му бях писала?' :razz:

nymphadora
04-21-2009, 05:11
от 2 години не си го виждала,но го обичаш? :-o
според мен само си пропиляваш живота и най-хубавите години :?

KathieXx
04-21-2009, 11:00
мноо тъжно браааат

FiRe_LaDy
04-21-2009, 13:16
Почти като моя случай.Аз обаче не съм му изневерявала.Просто късно се усетих,че и аз изпитвам нещо силно...Вече 3 години и нещо се опитвам да се оправя с него,но винаги се стига до едно положение и всичко затихва.От личен опит ще ти кажа,че е по-добре да не го търсиш!Така само се нараняваш.Щом до сега не е станало нищо - мислиш ли,че сега ще стане?Както каза сама,може и да те е забравил.Продължавай напред и не поглеждай назад по никаква причина.Не си струва.Живота е пред теб.Търси щастието си другаде!!!