PDA

View Full Version : nenormalna rabota?!



preslava9105
04-18-2009, 07:32
Zdraveite!az sam momi4e na po4ti 18g imam cikal ot 5 godini,no do predi vreme mi be6e neredoven.Sega mi e redoven cikala no v4era trqbbva6e da mi doide i e mn oskadno s kafenikaf cvqt.Mnogo se pritesnqvam,molq vi kajete mi na kakvo moje da se dalji i ako ima ne6to s koeto moga da go predizvikam da mi doide normalno kajete!blagodarq vi predvaritelno za otgovorite.

TheBeliever
04-18-2009, 09:37
Zdraveite!az sam momi4e na po4ti 18g imam cikal ot 5 godini,no do predi vreme mi be6e neredoven.Sega mi e redoven cikala no v4era trqbbva6e da mi doide i e mn oskadno s kafenikaf cvqt.Mnogo se pritesnqvam,molq vi kajete mi na kakvo moje da se dalji i ako ima ne6to s koeto moga da go predizvikam da mi doide normalno kajete!blagodarq vi predvaritelno za otgovorite.

Пиши на кирилица!

По темата: и при мен този месец се получи така - първият ден кафеникаво оскъдно течение. Но после се нормализира. Изчакай ден-два и ако няма промяна се консултирай с лекар.

Boyd
04-18-2009, 09:54
Притеснително е...че си на 18 и питаш такива неща. Най-малкия фактор е времето? Или не е? Знам ли..момче съм нямам представа, не ми се е случвало. Ако ти е чак толкова притеснено поговори с някой от раздел медицина.

hottie
04-18-2009, 10:04
пиши на кирилица !