PDA

View Full Version : Какво да правя ??



misskrasavica
04-18-2009, 07:37
Благодаря на всички за вниманието,което се надявам да отделитее на моят огроменн проблемм..! В този момент от живота си имамм 3 момчета.Кое да избера?? :? :?

Първият :Едно момче,което ме харесва доста,на един лагерр прехвърчаха искри , след това излизахмее .. беше наистина хубавоо .. но дойде поредния лагерр .. там аз бях с една друга компанияя .. и той се заби с едно момиче от неговия клас .. тя го харесваше, но в училище той дори капка внимание не и обърна .. а на мен - ми показа,че съйелява за това,което е направилл .. аз също го харесвам до някаква степенн .. :)

Вторият:Друго момче , за което не съм много сигурна дали ме харесва .. но аз го харесвамм .. На лагераа,на който 1-вия ми изневерии .. аз бях с негоо .. той се държи адски хубавво и яко с мен .. онзи ден излязохме на киноо(цялата компания)..аз не се държах много добре , защото тои ме покани да седна до него , но там имаше само 1мястоо,а аз бях с една приятелка,която искаше дда е до мен .. и след това се държах бебешкии .. сега тои ми е сърдитт .. но въпросът е дали да избера него и да се мъча да го накарам да ми простии .. :(

Третия:Един от най-добрите ми приятели .. той ми каза,че ме харесва .. но аз не му отвърнах .. и той почна да се отдалечава от менн :( :( аз много много го обичам , но мисля,че не е така както той иска .. :?

Има адски много други момчета,които искат да са с менн .. но това са тези,за които на мен ме пука .. моля ви за съветт !!

Bellatrix
04-18-2009, 07:40
Третият.

mitkom89
04-18-2009, 07:59
Четвъртият

Lyubeto
04-18-2009, 08:01
Нито един. Ти май незнаеш какво искаш . Я си стой сама .

soul1199
04-18-2009, 08:22
абе момиче ти,колко теми си пуснала :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: