PDA

View Full Version : Какво да правя ??



misskrasavica
04-18-2009, 07:38
Благодаря на всички за вниманието,което се надявам да отделитее на моят огроменн проблемм..! В този момент от живота си имамм 3 момчета.Кое да избера?? :? :?

Първият :Едно момче,което ме харесва доста,на един лагерр прехвърчаха искри , след това излизахмее .. беше наистина хубавоо .. но дойде поредния лагерр .. там аз бях с една друга компанияя .. и той се заби с едно момиче от неговия клас .. тя го харесваше, но в училище той дори капка внимание не и обърна .. а на мен - ми показа,че съйелява за това,което е направилл .. аз също го харесвам до някаква степенн .. :)

Вторият:Друго момче , за което не съм много сигурна дали ме харесва .. но аз го харесвамм .. На лагераа,на който 1-вия ми изневерии .. аз бях с негоо .. той се държи адски хубавво и яко с мен .. онзи ден излязохме на киноо(цялата компания)..аз не се държах много добре , защото тои ме покани да седна до него , но там имаше само 1мястоо,а аз бях с една приятелка,която искаше дда е до мен .. и след това се държах бебешкии .. сега тои ми е сърдитт .. но въпросът е дали да избера него и да се мъча да го накарам да ми простии .. :(

Третия:Един от най-добрите ми приятели .. той ми каза,че ме харесва .. но аз не му отвърнах .. и той почна да се отдалечава от менн :( :( аз много много го обичам , но мисля,че не е така както той иска .. :?

Има адски много други момчета,които искат да са с менн .. но това са тези,за които на мен ме пука..моля за съветт !!

DJEB
04-18-2009, 08:02
няма да ходиш вече на лагери! :lol:

Hilary_
04-18-2009, 08:08
... :shock: :razz: :razz: :razz: Е ти ме разби...се едно си на пазар за момчета и тряа да избираш... :lol: :lol: Я се стегни малко ние откъде да знаем кой най - много харесваш... ти гледай ти кой искаш...а не да ги оценяваш все едно са стоки.... :?

elsy
04-18-2009, 08:13
Иди на врачка.

soul1199
04-18-2009, 08:21
и тримата са зле,ама айй втория :grin:

djuki
04-18-2009, 08:28
е не съжелявам ама кви сме ние да ти избираме . Хващаш този които най - много ти харесва и после не съжеляваш ако си сгрешила .

misskrasavica
04-18-2009, 08:45
ми .. "благодаряя" ..

sladur4etyYy
04-18-2009, 08:54
онче-бонче, счупено пиронче, риба щука, махай се от тука, отивай на боклука, да си ядеш па- му -ка.... излезе ВТОРИЯТ!!!! 8) 8-)

anity92
04-18-2009, 08:58
е не :shock: това просто не мога да го проумея.. как ние ще ти изберем с кое от момчетата да си :razz: ти би трябвало да познаваш всяко едно от тях достатъчно добре за да си решиш кое е най-подходящо за теб :wink: айде успех все пак и другия път пускай малко по умни теми ;) :-D

GossipGirl89
04-18-2009, 09:55
Е това е глупаво. Не можем ние да ти казваме с кой да си и да ти определяме живота... Ти си знаеш кой харесваш най-много :?
Но... по пътя на логиката аз бих избрала вторият ;) Ще ти кажа защо: защото първият вече ти е изневерил един път (ако сте ходили изобщо) демек ще го направи и втори път :) Не е задължително ама попринцип знам, че щом има първи път ще има и втори, и трети, и т.н.
Третият ти е най-добър приятел. Ти сама казваш, че го обичаш, но не както той иска. Има ли смисъл тогава да си разваляте тотално приятелството и да го залъгваш ? Според мен не :)
Иии вторият може би излиза най-печен ... Сърди ти се с право донякъде, защото си се държала детски :) А пък и до сега не е имал издънка така че ... :D

cinderella_gugutka
04-18-2009, 10:10
:shock:
:razz:
най-добре нито един от тях-когато харесваш някой харесваш само един и не е необходимо да питаш по форумите кой от вси4ки да избереш.явно не харесваш нито един от тях-остави ги и си намери някой който наистина харесваш

FlashMX
04-18-2009, 10:20
Според мен никой от 3мата не харесваш достатъчно :D

emily33
04-18-2009, 12:34
няма да ходиш вече на лагери! :lol:

co0L_gIrL
04-18-2009, 13:01
Вторият.. :smt045

nadety250
04-20-2009, 17:52
Вторият.. 8)

Bellatrix
04-20-2009, 17:58
Вторият.. :smt045
+1. Първият е тъпак. Третият ти не го заслужаваш.

Lysit0
04-20-2009, 18:01
Ами сама трябва да си избереш.
Към кой имаш най-големи симпатии?~Избираш него.
Е,можеш и 3-мата да ги въртиш,но не мисля,че е редно ,и че е честно спрямо тях.Не е трудо....
С кой ти е най-приятно,към кой имаш най-голям интерес,с кой правите най-интересните неща.....

fenasf
04-21-2009, 08:26
втория

nymphadora
04-21-2009, 08:36
прочетох само коментара на Hilary_ и ми стана ясно що за тема е тва :D
я по-добре хвани четвърти и им е*и майката на всички :razz: