PDA

View Full Version : Ръцетее :@:@



Bloodyy
04-18-2009, 08:12
Здравейте. Аз съм момче на 15 и тренирам плуване от 6 годишен. Около преди 3 - 4 месеца питах един приятел, с който тренирам дали си маха космите по ръцете и той ми каза, че ги маха. Та и аз нали естествено реших да ги махна и мойте ноо избрах най - тъпия начин - с бръснача ... тогава ми излезнаха АДСКИ много пъпки от лакътя нагоре. Мазах ги с фуцидин, бактробан, махнаха се половината. Преди 2 седмици пробвах да махна космите с епилатор и сега нямам но пъпките немога да ги махна а така в никакъв случай немога да отида на тренировки ... моляви се кажете нещо, с което да ги махна, че тренера вече се чуди какво ми става от 4 месеца не съм ходил .. :? :-x :x

moon_flower
04-18-2009, 08:35
Боже господи...от 4 месеца да не ходиш на тренировки заради някакви тъпи пъпки...Мажи си ги,явно от самосебе си ще минат.Не съм много запозната с тези неща,но ти пиша в темата,защото е абсурдно да не ходиш на тренировки заради това.Я се стегни. :)

sladur4etyYy
04-18-2009, 08:40
така е, като си решил да се правиш на педераст :lol: от какъв зор си махаш космите на ръцете, след като си момче?! омг...

иди в аптеката и питай за някакъв крем. и бтв явно не си много добре, щом заради тва не ходиш на тренировки.

bubblebabe
04-18-2009, 09:49
Ходи си на тренировки. :D

CaribbeanGirl
04-18-2009, 11:52
Значи аз не тряя да излизам от къщи...! Човек като има комплекси никой не може да му помогне!!!

Bloodyy
04-18-2009, 11:55
не съм комплексарче но в този случай няма човек, който да не го е срам да излезе така... просто са МНОГО ..

dypencity
04-18-2009, 11:56
така е, като си решил да се правиш на гей :lol: от какъв зор си махаш космите на ръцете, след като си момче?! омг...

иди в аптеката и питай за някакъв крем. и бтв явно не си много добре, щом заради тва не ходиш на тренировки.


1+ :D

Civilizationruller
04-18-2009, 12:02
в такъв слувай обичам да казвам ... i'm surounded by idiots <.< де ги такива гори по рацете на 15 години, че ще се бръснеш бе зе да се изнежва мъжкия пол

shell
04-18-2009, 13:19
е как така ще припускаш 4месеца тренировки :-o :-o :-o

TeenHelper
04-18-2009, 15:02
Една позната имаше подобен проблем - избръсна ги и се появиха пъпки. Мажеше се с крем "Здраве" и й мина. Не зная дали ще ти помогне, но можеш да попиташ в аптеката
Между другото ,няма да те упреквам ,защо си го направил все пак всеки има собствени предпочитания и може да прави каквото иска ,но защо по дяволите защо ще спираш тренировките 8-) Хич да не ти пука отивай и плувай :) Успех!

CaribbeanGirl
04-18-2009, 16:19
,,не съм комплексарче но в този случай няма човек, който да не го е срам да излезе така... просто са МНОГО ..''

Напротив ИМА - аз! ,,Много'' ми пука кво ще си кажат другите! И какво толкова има ако имаш косми на ръцете ?? + това ти си момче, не е нужно да си като гейовете обръснат и гладичък :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Bloodyy
04-18-2009, 17:24
не е лошо да имам косми по ръцете, когато са легнали по ръката но вече като съм ги махнал и растът като стълбове на горе черни и твърди ... поне как може да ги върна старите .. :D

vellvet
04-18-2009, 17:55
започни да ходиш на козметик ;)

taNcheto93
04-18-2009, 19:24
Защо изобщо си ги махал?! Разбирам някое момиче да не излиза ако има косми или пъпчици, ама ти си МОМЧЕ(може би само на думи). Как може да си пропускаш тренировките, независимо колко време, поради такива причини