PDA

View Full Version : за хората,които посещават фитнес и са наясно с упражненията



bebygirl
04-18-2009, 08:25
здр значи ходя отдавна на фитнес и на мен като цяло проблемната ми зона е корема сега г/д съм го смъкнала не е както беше,но последно вр забелязвам ,че встрани са ми се появли паласки нз поже и преди да ги е имало но като талията не ми е била очертана и да не са изпъквали така та четох в интернет ,в 1 форум ,4е упражненията ,които правя за тях като например има 1 уред нз как се казва дето се навеждаш надолу и пишеше ,че от тези упражненията не ги свалям ами стягам мускола и талията става по-широка вие какво мислите дали наистина от тези упражнения става така пишеше така май и за коремните и ако е така то как да се отърва от тях и нещо др.-за долната част на корема какво се прави ,защото аз съм чела ,че коремните са за горната ,а на мен там вече не ми трябва :?

exedy
04-22-2009, 18:26
значи мога да ти предложа няколко упражнения взимаш дъмбел и започваш наклон на ляво и дясно после смяняш ръката и пак надявам се да ти помогне а за това упражнение където казваш то е едно от най-добрите за корем защото го изолира напълно и го натоварва максимално \:D/ надявам се да съм ти бил полезен :-D

Slawi92
04-22-2009, 19:37
^^ ама със два дъмпела във двете ръце и започваш да се навеждаш на ляво на дясно коремни тичаш караш колело скачаш да въже и така .. :)

rosenhristev
04-26-2009, 06:47
за това специялно е много полезно вдигане на крака от вис ако се сесхташ има едни стени и висиш там и си вдигаш краката това и коремни преси са най-зверските опражнения всеки ден преси и вдигане на крака от вис 3 по 30 и по 30 мин минимум бягане без диети без нищо 15 килограма паднах за 1 месец

Naik1
04-26-2009, 16:41
Като цяло цялосното развитие на организма при всеки е различно.Аз моя корем 3-4 месеца го мръднах ама немога г осваля и накрая може да почна Л-Карнитин да пия.. ако искаш купи си и ти ама се консултирай с фитнес инструктор за да ти определи схема на пиене (според възраст тегло и тн).Ако не искаш да пиеш нищо естествено по бавно ще стане работата.бягай на пътеката всеки ден докато не ти стане всичко жълто и черно :). На упражненията за корем не наблягай много, защото той вече ти е оформен, само остава да премахнеш това, което го крие - а точно мазнините.Мързи ме да пиша за да обяснявам защо трябва да наблегнеш на бягането и на въртенето повече, но ако много настояваш ще ти обясня :)

FreeDom9
04-28-2009, 13:58
Точно така, Naik1 е супер прав. Тичане и потене му е майката. А за упражнението което може да правиш е: Взимаш един лост и си го слагаш на врата като го придържаш с изправени ръце отгоре. След това започваш да се завъртваш 2 пъти на ляво, 2 пъти на дясно, като завъртването идва от областта на корема и кръста.. нз как да ти го опиша по добре, супер лесно упражнение и мн ефикасно точно за страничната част. (най-добре питай някои в залата да ти го покаже нагледно)
Това с наколните и дъмбелите също е идейно, но го прави мнооого повторение с лекички дъмбели, иначе ще направиш още повече маса, макар и мускулна.