PDA

View Full Version : Изпращане на 12 клас



Scorpi_94
04-18-2009, 12:12
Моля някой да ми напише слово за изпращане на 12 клас. :oops: :oops: :oops: Наистина не знам какво да напиша, а трябва аз да казвам словото за изпращането им. :( :( :( Ще съм много благодарна, ако някой ми напише горе - долу какво трябва да кажа или да даде някакъв линк относно този въпрос. :-o :-o :-o Много ви благодаря!!! :-) :-) :-)

JustAGuest
04-18-2009, 20:18
Преди няколко дни и аз пуснах такава тема, но никой не откликна, за това седнах и си го написах.. съветвам те да направиш същото.. помъчи се малко, има резултат :)

Scorpi_94
04-19-2009, 14:52
А не можеш ли ти да ми го напишеш? :-o :-o :-o :oops: :oops: :oops: Много те моля!!! 8-[ 8-[ 8-[ :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

JustAGuest
04-19-2009, 17:46
Ми ако искаш ще ти напиша моето.. ако ти хареса - ползвай го! Или поне някаква част или идея от него.. :-| С друго не мога да ти помогна.. ако искаш, само кажи?

Scorpi_94
04-20-2009, 09:14
Да, моля те!!! Напиши го!!! Чакам с нетърпение!!! 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

JustAGuest
04-20-2009, 13:21
Ето, че вече му се видя края. Вие сте на път да прекрачите прага на своя нов живот, готови да приемете всичко, което съдбата може да ви поднесе. Е, вярно, че тя невинаги е толкова благосклонна, колкото на нас ни се иска, и дори често обича да се шегува с нас.. сякаш това и доставя удоволствие.., но пък начин да избягаме от нея все още не са намерили. Какво пък, ако сте чак в такова противоречие с нея - бъдете по-упорити, по-амбициозни и силни и току вижте сте успели да я надиграете.
И в крайна сметка всички тези дванадесет години, прекарани в училище не са били толкова досадни и ненужни, нали? Напротив, именно те са ви помогнали да вкусите от живота. Запознахте се с толкова нови хора.. с някои от тях намерихте общ език, с други не, но пък всеки от вас, поглеждайки назад, ще си спомня с усмивка за тези дни.. Дни, изпълнени с радост, забавления.... и разбира се с учене. Може да не сте били сред отличниците на класа, може от време на време да сте се разочаровали от себе си, но това невинаги е най-важното. Тук, в училище, с помощта на нашите незабравими учители и скъпи приятели, ние се научаваме преди всичко да бъдем хора.
Ние, единадесетокласниците, година по-бавно, но също така сигурно вървим по вашия път. Не след дълго ще бъдем на вашето място и ви уверяваме, че няма да ви разочароваме. Ще де стараем да следваме полезните съвети, които вие сте ни давали и да заслужим и защитим подобаващо мястото, което ни отстъпвате.
И така, година след година се изминаха дванадесет. Сега започва един нов етап от живота ви, изпълнен с изненади и предизвикателства. Отмина времето на веселите детски игри и започва едно по-примамлива и сложна.. Предстои ви да изживеете много прекрасни мигове, но и много горчивини. Въпреки това, приемайте всяка трудност като изпитание и бъдете устремени в сбъдването на мечтите си, гледайте позитивно на всяка падение и приемайте с усмивка неуспехите. Стъпвайте сигурно с високо вдигната глава, не се предавайте.. и ако "съдбата ви затръшне вратата - влезте през прозореца", защото винаги има начин
И не на последно място.. знайте, че уроците не свършват с последния звънец.
Успешен старт в живота!

JustAGuest
04-20-2009, 13:24
А и btw нали не учиш в Лилианата? :lol: :razz:

Scorpi_94
04-20-2009, 14:13
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: Не, не. Сигурно ме бъркаш с някого. Все пак АДСКИ много съм ти благодарна за съчинението!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

JustAGuest
04-20-2009, 14:15
Няма за какво :) Дано ти свърши работа ии разбира се дано ти е харесало :) Успех!