PDA

View Full Version : Drivers za Gateway



Gios
04-18-2009, 16:18
...shte moje li da mi dadete link za stranichka, ot kydeto shte moga da si drypna draivyrite za laptop-a mi.. modela e Gateway MT3707. Toku-shto si preinstalirah windows-a i neznam ot kyde - kakwo.. mersi

..ili napravo da mi kajete tochno kakvo mi trqbva i kakvo da napravq..

adrenal1n
04-18-2009, 16:30
http://support.gateway.com/support/drivers/dlcenter.asp Пишеш в кутийката "Serial Number" на лаптопа и ще ти изведе всички драйвъри, от които се нуждаеш ;)

Gios
04-18-2009, 16:33
imash predvid modela na laptop-a ili... ?

adrenal1n
04-18-2009, 16:38
Не. На едно от 3те места трябва да го намериш:

For older notebooks, check the bottom of the notebook for an individual white sticker with a bar code and the serial number.

On some earlier models, the serial number for the notebook is located on the Customer Care label and not an individual sticker on the bottom of the notebook. This label may also display information such as the type of notebook, the chassis revision, or the screen size.

Another option for notebook models prior to October 2008 is to check your notebook user guide for the location of the Customer Care labels specific to your notebook. User guides are now pre-installed on your hard drive or may be viewed online by selecting your model on the Notebook User Guides page.

Gios
04-18-2009, 16:40
hm.. pak ne razbrah s tochnost, no mersi vse pak.. : )

Gios
04-18-2009, 16:54
i kogato napravq vsichko tova.. vsichkite linkove li kydeto sa da natisna i izteglq ?

adrenal1n
04-18-2009, 16:56
Така наречения Product Key. Като ти продадат лаптоп, всеки лаптоп си има нещо като идентификационен номер, по който (както например в дадения случай) можеш да си изтеглиш нужните за самия компютър драйвъри. На самия лаптоп, най-често от долната му страна, трябва да има стикер, в който пише кой го е произвел, година на производство, модела на лаптопа, Serial Key и баркод. Е на теб ти трябва Serial Key, който е някъде между 10 и 18 символа (букви и цифри), който като въведеш, да ти даде драйвърите за даунлоуд ;)

Gios
04-18-2009, 17:33
kogato opitam da instaliram koito i da e ot draivyrite i mi pokazva nqkakyv problem... kazva mi, che komp-a ne sreshta iziskvaniqta na draivyra i ne moje da byde instaliran... -.-