PDA

View Full Version : Някой може ли да ми обясни



MartiSSima
04-18-2009, 15:28
Здравейте!Скоро не ми се беше налагало да се допитвам до вас, но сега имам нужда да чуя и вашето мнение!
С приятелят ми сме повече от половин година заедно и всичко между нас е повече от чудесно.Единственото което изключително ме притеснява това са думичките - обичам те!
Много пъти съм се чудела ако му кажа обичкам те или обичам те какво ще отвърне.Един единствен път за това време в което сме заедно съм чула от неговата уста "обичкам те".Реших, че някак си трябва да разбера какво става и въобще какви чувства пораждам в него.
Безброй пъти е доказвал, колко държи на мен и си говорехме за това когато той каза нещо от сорта "държа много на теб но скоро не очаквай да ти кажа че те обичам..." Останах доста замислена...
Забравих да спомена че той е от онези момчета който не говорят за чувства а ги показват.Много пъти съм казвала, че освен доказване един човек има нужда просто да ги чуе.Не мога да си обясня това което той каза.Очаквам да чуя вашите мнения...Благодаря много!

П.п- Това не означава че не държим един на друг! :-) :-) :-) :-)

Boyd
04-18-2009, 15:33
Някакво копие на моя характер, може би. Щом ти показва, че държи на теб - така е. Недей много да предираш за лигавите думички, защото трябва да ти е ясно това само от действията му. Аз никога не казвам на някого, че го обичам. По-добре е, и е като защитна реакция, инстинкт за самосъхранение. Не го карай да ти го казва и недей да си мислиш, че щом не го казва не държи на теб или не те чувства близка. Най-добре е да си говорите много и да му докажеш, че може да ти се довери и да ти казва каквото го мъчи.
Аз с никоя досега не съм могъл да говоря така, както с една приятелка, която ми е и съученичка. Все пак е много по-добре да говориш с човека до теб, отколкото с приятел, но при всеки е различно.

Take_That
04-18-2009, 15:34
Човек казва "Обичам те", когато го чувства, когато е ГОТОВ, да го каже :) Не мисля, че трябва да се притеснваш от факта, че не ти го казва, не мисля и, че ще ти е по-добре да ти замазва очите с неискрено "Обичам те!" Щом един път ти го е казал, може би наистина го чувства. Да всеки има нужда да го чуе, но щом си сигурна в чувствата му и той ти ги е доказвал неведнъж, тогава би трябвало да си щастлива (при положение, че казваш, че е човек, който не си изразява чувствата :))

silky92
04-18-2009, 15:51
Има хора ,на които им трябва време за да могат да кажат "Обичам те" и го казват ,когато наистина са сигурни в това . Няма ,защо да се притесняваш ,нали все пак ти показва това,което чувства. :)

Hilary_
04-18-2009, 15:57
Докато повечето "женкари" на всяка втора казват "обичам те" ... явно твоето момче е едно изключение.... :wink: Явно все още не е готов да го каже...аз пък мога да ти кажа да се радваш, за това че сте си заедно ... а не да мислиш защо не ти го е казал...важното е че се разбирате перф... а не че не ти го е казал все още!!! :wink:

justbebsi
04-18-2009, 16:03
Ти си щастливка , че имаш такъв приятел :) Повечето момчета казват на всяка че я обичат , но дори не го мислят. А твоят приятел ти го доказва .Все някога ще ти го каже и тогава ще знаеш , че е искрен и наистина го мисли. Имай търпение :)

soul1199
04-18-2009, 16:39
Докато повечето "женкари" на всяка втора казват "обичам те" ... явно твоето момче е едно изключение.... :wink: Явно все още не е готов да го каже...аз пък мога да ти кажа да се радваш, за това че сте си заедно ... а не да мислиш защо не ти го е казал...важното е че се разбирате перф... а не че не ти го е казал все още!!! :wink:++взе ми думите :D

DevilWish
04-18-2009, 17:29
Докато повечето "женкари" на всяка втора казват "обичам те" ... явно твоето момче е едно изключение.... :wink: Явно все още не е готов да го каже...аз пък мога да ти кажа да се радваш, за това че сте си заедно ... а не да мислиш защо не ти го е казал...важното е че се разбирате перф... а не че не ти го е казал все още!!! :wink:
Така е.Според мен просто трябва да не го пришпорваш.Щом всичко върви по вода, значи е добре ;)

AFT
04-18-2009, 17:40
Радвай се на това, което имаш. Не търси под вола теле.

nicolepcd
04-18-2009, 19:52
Щом така си е решил - няма да го насилваш да го каже, нали? :o За пример мога да ти дам... бях гледала едно предаване, където водещия :D среща непознати хора и почва да ги разпитва, ала-бала.. та беше срещнал една двойка, млади... и говориха, и стана дума, че тя му е казвала, че го обича, а момчето й е казало, че още не го било почувствало... и тоя водещия: айде кажи й, де, айде, де... и момчето й го каза... през сила :D Направо ми стана жал за него... така ли искаш да стане и с теб? :-o Аз например нямам нужда да го чуя... щом ми е добре с момчето, не ме вълнува дали ми го казва, или - не... :-o

ThisIsMe
04-18-2009, 19:56
Може би ще настъпи и този момент ;)
все пак може да го попиташ не те ли обича :)

tuzaro
04-18-2009, 20:00
и аз не казвам обичам те.

cinderella_gugutka
04-18-2009, 22:17
и аз съм като него-много трудно бих казала "оби4ам те".досега страшно много съм оби4ала 2 мом4ета но на нито един от тях не съм казала нещо пове4е от "харесвам те ".разбирам 4е имаш нужда да го 4уеш но помисли малко-аз бих дала вси4ко да полу4а една макар и последна прегръдка от бившия а ти се тормозиш за такива неща... тъпо е .бъди щастлива 4е е с теб

FancyGirl
04-18-2009, 22:40
Всеки има нужда да го чува... но спокойно и този момент ще дойде все някой ден :)

MartiSSima
04-19-2009, 08:35
Спор няма че трябва да е така.Знам, че не трябва да го притискам и т.Не искам да го карам да го казва.Просто ми стана странно като каза тея реплики нищо повече.Въпреки всичко знам че изобщо не е безразличен.Мога да дам пример от вчера, когато се разправяхме кога ще ходим за риба и той каза "разбери аз искам да ида с теб..." Мерси много за мненията Ви!Безценни сте! :-) :-) :-) :-) :-)

evelinka1122
04-19-2009, 08:37
спокойно :) и аз познавам една такава двойка... казват си мн рядко обичам те.. но няма ти кажа как си доказват това... :)
нали ти го доказва... това е най-важното :)