PDA

View Full Version : Нищо ново- поредната скайп любов ;]



goosebumps
04-18-2009, 16:14
Здравейте!
Седя и се чудя как да започна, дори често не съм сигурна дали има проблем или не, но пък в крайна сметка реших да пиша. Извинявам се, за дългата тема.
Значи всичко започна с регистрацията ми в един форум, където случайно попаднах на мненията на едно момче. Ужасно много ми допадна по начин на мислене, изразяване, характер (доколкото можеше да се определи). :-D И така реших да се престраша и да му драсна няколко реда, изразявайки възхищението си към него. Оказа се, че е доста интересна личност (както и предполагах).Той изглежда също споделяше симпатиите ми.Разменихме си скайповете, и така от закачка на закачка, се породиха някакви чувства в мен и в него съответно. Да си кажа честно, не предполагах, че съм способна да изпитвам нещо към някой, който познавам само в интернет пространството! Просто не съм такъв тип човек, не съм и предполагала, че такова нещо е възможно да се случи и на мен, но знате..като ти дойде до главата и .. :D ! Както и да е, вече е факт и от 10 месеца насам аз не спирам да мисля за въпросното момче. Лягам и ставам с мисълта за него, всичко което правя ми напомня за него. Никога не съм крила силното си увлечение (или можеби трябва да го нарека любов) от него. Колкото до момчето, той казва че споделя чувствата ми, но рядко ги изразява по какъвто и да било начин. Просто не е такъч тип. Точно поради тази причина, когато се случи да ми каже нещо мило съм просто на седмото небе от щастие *heart*. Често се караме и съм имала моменти, в които съм си казвала "край, повече няма да се занимавам, няма смисъл", но решението ми да не му пиша повече никога се изпарява за, има няма, 3 макс 4 дена и аз отново съм същата "глуповата влюбена ученичка" :D . Мисля, че го обичам. За жалост нашата, т.нар. връзка се основава на снимки и съответното писане в скайп. Разстоянието между нас е около 400-500 км. Често говорим за виждане, но сякаш напоследък повече аз. Той е зает с изпити и такива неща. Понякога го чувствам отчужден, сякаш не му пука за нищо, а друг път сякаш е готов да направи всичко за мен. Никога не съм харасвала менящите му се през 5 минути настроения :? Но пък си го обичам такъв, какъвто е и съм готова на всичко да се видим. Искам да бъде мой, искам, да сме заедно, искам толкова много неща. Смятам, че любовта ни е възможна, но за жалост и обречена май. Но пък ддз, не ме интересува. Аз ще се боря за него. наясно съм, че дори и да се получи между нас ..виждане по 4-5 пъти в месеца далеч не е достатъчно, знам също че всичко това ще бъде болезнено и за двама ни, мислила съм за последствията и въпреки това съм готова да опитам. Често си ни представям и си мечтая за деня, в който ще се срещнем. Сигурна съм, че ще е уникално и магическо! :smt007

Това е общо взето за мойта скайп любов. Темата ми бе породена не толкова, за да получа някакъв съвет, ами за да излея преливащите в мен чувства. Пък ако някой от вас има да каже или да ме посъветва нещо, ще се радвам и ще приема вашите мнения :]
Благодаря на тези, които отделиха време да прочетат :)
П.П. аКО някой го интересува, аз съм на 18, а той на 20.[/b]

soul1199
04-18-2009, 16:31
аз също съм в такава ситуация,бори се за него!трябва да се видите на живо,хубаво е чоевек да мечтае,но направете така,че мечтите ви да се сбъднат,пълнолетни сте,едва ли има чак толкова голям проблем да се видите,докато аз трябва да чакам с месеци... :( късмет,мила :-)

goosebumps
04-18-2009, 17:45
Много благодаря за положителния отговор. Точно такива окуражаващи мнения ми трябват в трудните моменти, когато едва ли не съм готова да се откажа от всичко. Наистина нищо и никой не ни спира да се видим, но не знам защо все така се получава..от 10 месеца насам. Все не намираме време :? Надявам се в скоро време това да се промени.

Благодаря ти отново и ти пожелавам успех, тъй като виждам че си в същата ситуация. Дано нещата между вас се наредят :) :-)
Вярвам, че и такава любов има шанс и не спирам да се надявам!

Punisherrr
04-18-2009, 18:09
Ех...познато познато познатоо ;)
2007 година ми се случи същото нещо. Аз бях на 14,той на 18.
Няма да обяснявам,защото виждам,че ти знаеш за какви приятни емоции иде реч ;) Единствената разлика в историята май е че моето момче не се държеше студено никога. (а, и това,че километрите бяха около 300,а не 500 :P голяма утеха) както и да е 8-) ...
Ще ти кажа само,че след 4 месеца се видяхме най-после и от тогава на две седмици по веднъж сме се виждали в продължение на повече от година... няма да споменавам колко сълзи..колко изпращания...разочарования и т.н...
Обаче държахме един на друг и даже през тоя период,в който нямахме нищо друго освен думите (чат,чат,чат) се опознахме страшно много и това е голям + за мен. Ако се бяхме срещнали на улицата сигурно щяхме да се подминем,но това,че първо се видяхме отвътре,а после и външно според мен си каза думата и през цялото това време нищо не можа да ни спре и сега е 2009,той се премести да живее тук и само си потвърдих,че 10000000000% са си стрували всичките шибани моменти далеч от него! :smt023
Просто ако между вас има начин да се получи и двамата сте готови на това - хващай и не пускай ;) късмет с момчето ;) :smt040 Дано съм помогнала :Ь

goosebumps
04-18-2009, 18:52
Хмм, Punisherrr, ти определено ме накара да си мисля, че има шанс!!! Благодаря и на теб с все сърце :) Безценно е да ти се вдъхне надежда, точно когато смяташ, че всичко е изгубено. Повечето хора ми казваха да се откажа и да не се надявам много много, но ето че при вас е имало трудности и вие сте ги преодоляли и сте запазили връзката си. Много се радвам за вас дано и при мен се получат нещата както е станало при вас :-D :-)

Take_That
04-18-2009, 19:11
Ехххх не си единствената и аз съм в същото положение..... (доста ми е трудно вече 4 месеца да искам да го прегърна, да го целуна, а да знам, че е далеч от мен....) Та да ти дам и аз съвета си - според мен да не го притискаш с виждането, когато той реши ще дойде. Важното е да се държите, да запазите взаимоотношенията си, да запазите чувствата м/у вас, не ги похабявайте и ако може нещо да се получи просто давай, рискувай! :grin: Имай надежда (както имам аз :-) )

FancyGirl
04-18-2009, 20:21
Ужас>. !

Lyubeto
04-18-2009, 20:44
Upfffffffff Дано се получи , но не съм положително настроена към тези неща .

nebrejnata
04-18-2009, 20:59
eхх значи и аз "харесвах" едно момче от скайпа амаа явно е намерило любовта 8-)

Take_That
04-18-2009, 23:09
Upfffffffff Дано се получи , но не съм положително настроена към тези неща .

Аааа, без такива! 8-) Имай си надеждата :)

Kostadin_682
04-19-2009, 07:55
Здравейте!
Седя и се чудя как да започна, дори често не съм сигурна дали има проблем или не, но пък в крайна сметка реших да пиша. Извинявам се, за дългата тема.
Значи всичко започна с регистрацията ми в един форум, където случайно попаднах на мненията на едно момче. Ужасно много ми допадна по начин на мислене, изразяване, характер (доколкото можеше да се определи). :-D И така реших да се престраша и да му драсна няколко реда, изразявайки възхищението си към него. Оказа се, че е доста интересна личност (както и предполагах).Той изглежда също споделяше симпатиите ми.Разменихме си скайповете, и така от закачка на закачка, се породиха някакви чувства в мен и в него съответно. Да си кажа честно, не предполагах, че съм способна да изпитвам нещо към някой, който познавам само в интернет пространството! Просто не съм такъв тип човек, не съм и предполагала, че такова нещо е възможно да се случи и на мен, но знате..като ти дойде до главата и .. :D ! Както и да е, вече е факт и от 10 месеца насам аз не спирам да мисля за въпросното момче. Лягам и ставам с мисълта за него, всичко което правя ми напомня за него. Никога не съм крила силното си увлечение (или можеби трябва да го нарека любов) от него. Колкото до момчето, той казва че споделя чувствата ми, но рядко ги изразява по какъвто и да било начин. Просто не е такъч тип. Точно поради тази причина, когато се случи да ми каже нещо мило съм просто на седмото небе от щастие *heart*. Често се караме и съм имала моменти, в които съм си казвала "край, повече няма да се занимавам, няма смисъл", но решението ми да не му пиша повече никога се изпарява за, има няма, 3 макс 4 дена и аз отново съм същата "глуповата влюбена ученичка" :D . Мисля, че го обичам. За жалост нашата, т.нар. връзка се основава на снимки и съответното писане в скайп. Разстоянието между нас е около 400-500 км. Често говорим за виждане, но сякаш напоследък повече аз. Той е зает с изпити и такива неща. Понякога го чувствам отчужден, сякаш не му пука за нищо, а друг път сякаш е готов да направи всичко за мен. Никога не съм харасвала менящите му се през 5 минути настроения :? Но пък си го обичам такъв, какъвто е и съм готова на всичко да се видим. Искам да бъде мой, искам, да сме заедно, искам толкова много неща. Смятам, че любовта ни е възможна, но за жалост и обречена май. Но пък ддз, не ме интересува. Аз ще се боря за него. наясно съм, че дори и да се получи между нас ..виждане по 4-5 пъти в месеца далеч не е достатъчно, знам също че всичко това ще бъде болезнено и за двама ни, мислила съм за последствията и въпреки това съм готова да опитам. Често си ни представям и си мечтая за деня, в който ще се срещнем. Сигурна съм, че ще е уникално и магическо! :smt007

Това е общо взето за мойта скайп любов. Темата ми бе породена не толкова, за да получа някакъв съвет, ами за да излея преливащите в мен чувства. Пък ако някой от вас има да каже или да ме посъветва нещо, ще се радвам и ще приема вашите мнения :]
Благодаря на тези, които отделиха време да прочетат :)
П.П. аКО някой го интересува, аз съм на 18, а той на 20.[/b]
Ето защо изтрих скайпа си 8-)

Take_That
04-19-2009, 09:22
Здравейте!
Седя и се чудя как да започна, дори често не съм сигурна дали има проблем или не, но пък в крайна сметка реших да пиша. Извинявам се, за дългата тема.
Значи всичко започна с регистрацията ми в един форум, където случайно попаднах на мненията на едно момче. Ужасно много ми допадна по начин на мислене, изразяване, характер (доколкото можеше да се определи). :-D И така реших да се престраша и да му драсна няколко реда, изразявайки възхищението си към него. Оказа се, че е доста интересна личност (както и предполагах).Той изглежда също споделяше симпатиите ми.Разменихме си скайповете, и така от закачка на закачка, се породиха някакви чувства в мен и в него съответно. Да си кажа честно, не предполагах, че съм способна да изпитвам нещо към някой, който познавам само в интернет пространството! Просто не съм такъв тип човек, не съм и предполагала, че такова нещо е възможно да се случи и на мен, но знате..като ти дойде до главата и .. :D ! Както и да е, вече е факт и от 10 месеца насам аз не спирам да мисля за въпросното момче. Лягам и ставам с мисълта за него, всичко което правя ми напомня за него. Никога не съм крила силното си увлечение (или можеби трябва да го нарека любов) от него. Колкото до момчето, той казва че споделя чувствата ми, но рядко ги изразява по какъвто и да било начин. Просто не е такъч тип. Точно поради тази причина, когато се случи да ми каже нещо мило съм просто на седмото небе от щастие *heart*. Често се караме и съм имала моменти, в които съм си казвала "край, повече няма да се занимавам, няма смисъл", но решението ми да не му пиша повече никога се изпарява за, има няма, 3 макс 4 дена и аз отново съм същата "глуповата влюбена ученичка" :D . Мисля, че го обичам. За жалост нашата, т.нар. връзка се основава на снимки и съответното писане в скайп. Разстоянието между нас е около 400-500 км. Често говорим за виждане, но сякаш напоследък повече аз. Той е зает с изпити и такива неща. Понякога го чувствам отчужден, сякаш не му пука за нищо, а друг път сякаш е готов да направи всичко за мен. Никога не съм харасвала менящите му се през 5 минути настроения :? Но пък си го обичам такъв, какъвто е и съм готова на всичко да се видим. Искам да бъде мой, искам, да сме заедно, искам толкова много неща. Смятам, че любовта ни е възможна, но за жалост и обречена май. Но пък ддз, не ме интересува. Аз ще се боря за него. наясно съм, че дори и да се получи между нас ..виждане по 4-5 пъти в месеца далеч не е достатъчно, знам също че всичко това ще бъде болезнено и за двама ни, мислила съм за последствията и въпреки това съм готова да опитам. Често си ни представям и си мечтая за деня, в който ще се срещнем. Сигурна съм, че ще е уникално и магическо! :smt007

Това е общо взето за мойта скайп любов. Темата ми бе породена не толкова, за да получа някакъв съвет, ами за да излея преливащите в мен чувства. Пък ако някой от вас има да каже или да ме посъветва нещо, ще се радвам и ще приема вашите мнения :]
Благодаря на тези, които отделиха време да прочетат :)
П.П. аКО някой го интересува, аз съм на 18, а той на 20.[/b]
Ето защо изтрих скайпа си 8-)

Какво си направил :(

jambo_bs
04-19-2009, 09:31
Аз мисля че в редки случай запознанство по скайп би продължило с любов.Вярно има такива но не и аз.Иначе все пак късмет :)

Rofl4e
04-19-2009, 11:25
запознанстовото по скайп може да изгради приятелство и хората да си допаднат.. но чак любов не мисля.. освен ако хората не се запозанят на живо и приятелството се превърне в нещо повече

MaMkaMy
04-19-2009, 13:56
продължавай в същия дух! само едно ще ти кажа и дано да го запомниш: С ЖЕЛАНИЕ ВСИЧКО СЕ ПОСТИГА! когато има желание и от 2-ма ви ще успеете ;) бъди оптимистка и имай желанието и всичко ще се нареди само по себе си... ;) късмет с момчето и ви пожелавам много взаимна любов :) може ли само да ми драснеш едно ЛС да те питам нещо.

iYiWhitePoweriYi
04-19-2009, 15:07
хах при мен тръгна от скаип и сега вече близо 3 години сме заедно така , че продължаваи винаги в началото е трудно.

BeeRy
04-19-2009, 15:21
Lyubeto написа:
Upfffffffff Дано се получи , но не съм положително настроена към тези неща .

+1 :?

titinkaa
04-19-2009, 16:36
Много познато,но при мен нещатата са малко по различни,в смисъл че сме от един град и ние се запознахме в един сайт писахме си 2-3 дена в скайп видяхме се на кафе и ето че сега вече ходим цели 3 седмици от както сме заедно :)

goosebumps
04-19-2009, 17:15
Хах, всички сте много мили и благодаря за което! :) Колкото до това, че скайпа изгражда по-скоро приятелство отколкото любов съм съгласна, обаче съдейки по чувствата, които се породиха в мен, ме накара да мисля, че и обратното е възможно. Освен това както каза Punisherrr, това чатене ни помогна да се опознаем много и определено, ако се бяхме засекли по улиците нямаше да проявим интерес един към друг :wink: Възможно е всичко това да завърши зле, възможно е дори и да не си допаднем, в реалния живот хах, но пък аз няма да съжалявам за нищо!!! Достатъчно ми е само да си припомня, че ме е успокоявал когато съм била тъжна, че едва ли не ме е спирал да не направя някоя глупост (повярвайте дори и чрез тези незначителни и никакви си буквички е възможно), че ме е правил ужасно щастлива, че ми е давал любов (доколкото ни е било възможно), когато съм имала нужда. И други такива подобни неща и моменти които може би за повечето от вас са незначителни, но за мен изключително ценни и важни. Така мисля аз и тъй като съм попаднала в такава ситуация и знам какво е, то мнението ми за такъв вид връзка няма да се промени и ще си остана положително настроена, каквото и да става! :)

П.П. Днес си писахме и той ме изненада с новината, че е възможно да дойде скоро (евентуално околомайската ваканция) :-D иЗглежда тази тема ми донесе късмет. Май и късмета, който всички ми пожелахте допринесе доста :-) :---) Благодаря ви!!!

smileforyou12
04-19-2009, 17:18
дано всичко да се нареди както трябва успех :-)

Take_That
04-19-2009, 18:09
дано всичко да се нареди както трябва успех :-)


И аз ти го пожелавам от сърце :-) :-) :-)

hisy
04-19-2009, 18:25
eхх... и аз си писах с едно момче...допаднахме си...и станахме гаджета :D и все още сме гаджета :grin:

elsy
04-19-2009, 20:15
Ами, супер си се развиват нещата при вас. :)
А и това, че и двамата сте пълнолетни е добре, защото например, ако ти кандидатстваш тази година (понеже каза, че си на 18 ) иии може да идеш да учиш при него. :)
Айде успех и после да ни разкажеш как е минала срещата! :)

sladkish_14
04-19-2009, 20:34
Мразя , мразя да чета мнения от сорта "това е невъзможна любов" ,,

Така се започнах с вече бившия ми приятел ,, от хиляди абонати в скайп ненадейно той намери мене ,, на около 100 километра от него ,,развръзка -->

2 години заедно , една незабравима истинска любов , нищо не ни попречи !! Единствения за мен , единствената за него ,, В началото не бе така , но след 1-2 месеца почнахме да се виждаме и така до когато стана , че уж 50км по ЖП , а всеки ден заедно ,, :smt007 :smt007 :-#


Сега всичко е прах ,, пепел .. НО 2 години бяха ,, съвет ли : Няма по - хубава от тази връзка , винаги е интересно , липсвате си .. Бори се за това , което имаш 10 месеца не са никак малко ти имаш връзка , просто другите защото още не е прието връзката по скайп си мислиш ,че това е няква фантазия ,, Глупаво е да губиш нещо толкова близко до сърцето си , само защото още не е навлезло като начин за живот и връзка в обществото ,,

goosebumps
04-20-2009, 07:26
Мерси отново на всички! :D Определено веднага щом мине срещата ни ще разкажа какво е станало (нямам търпение вече xD)

До sladkish_14- това което написа "Няма по - хубава от тази връзка , винаги е интересно , липсвате си ", еми мислила съм го и от тази гледна точка и съм на мнение, че си права! Защото въпреки, че ще ни е гадно в дните в които нямаме възможност да се виждаме.. когато дойде моментът за следващата ни среща няма да може да се наситим един на друг 8-) (пак започнах да си представям разни работи) :oops: хах

Между другото, вчера пак се скарахме за някакви глупости. Имам чувството, че деня ми не би бил пълноценен без наште вечни спорове :lol:

Take_That
04-20-2009, 09:48
Между другото, вчера пак се скарахме за някакви глупости. Имам чувството, че деня ми не би бил пълноценен без наште вечни спорове :lol:

Еххх и аз съм по същия начин
8-) 8-) 8-)

soul1199
04-20-2009, 10:41
Хах, всички сте много мили и благодаря за което! :) Колкото до това, че скайпа изгражда по-скоро приятелство отколкото любов съм съгласна, обаче съдейки по чувствата, които се породиха в мен, ме накара да мисля, че и обратното е възможно. Освен това както каза Punisherrr, това чатене ни помогна да се опознаем много и определено, ако се бяхме засекли по улиците нямаше да проявим интерес един към друг :wink: Възможно е всичко това да завърши зле, възможно е дори и да не си допаднем, в реалния живот хах, но пък аз няма да съжалявам за нищо!!! Достатъчно ми е само да си припомня, че ме е успокоявал когато съм била тъжна, че едва ли не ме е спирал да не направя някоя глупост (повярвайте дори и чрез тези незначителни и никакви си буквички е възможно), че ме е правил ужасно щастлива, че ми е давал любов (доколкото ни е било възможно), когато съм имала нужда. И други такива подобни неща и моменти които може би за повечето от вас са незначителни, но за мен изключително ценни и важни. Така мисля аз и тъй като съм попаднала в такава ситуация и знам какво е, то мнението ми за такъв вид връзка няма да се промени и ще си остана положително настроена, каквото и да става! :)

П.П. Днес си писахме и той ме изненада с новината, че е възможно да дойде скоро (евентуално околомайската ваканция) :-D иЗглежда тази тема ми донесе късмет. Май и късмета, който всички ми пожелахте допринесе доста :-) :---) Благодаря ви!!!мн се радвам за теб,но за съжеление при мене сичко се обърка,няма да го видя май месец,а чак юни-юли :( но все пак остана още мъничко :)

goosebumps
04-20-2009, 11:25
Между другото, вчера пак се скарахме за някакви глупости. Имам чувството, че деня ми не би бил пълноценен без наште вечни спорове :lol:

Еххх и аз съм по същия начин
8-) 8-) 8-)

Много се забавлявам докато се караме понякога, защото е много сладък като аз му се нацупя или пък той на мен 8-) :smt007 Даже има случаи, в които го дразня нарочно с нещо :smt084 Естествено винаги е за нещо маловажно или глупаво (е не съм чак толкова лоша все пак 8-) )


До soul1199- :( милата, познато ми е това разочарование. не съм сигурна доколко съм разбрала, но останах с впечатлението, че сте се виждали вече, което прави чакането още по- болезнено сигурно (извинявай, ако съм недоразбрала :-D ) но пък гледай положително на нещата. Аз лично гледам да се разсейвам колкото се може повече и да се занимавам с разни работи, колкото да предотвратя момента, в който оставам сама с мислите си (изпадам в някаква депресия, оставащите дни до срещата ни ми се струват като месеци и т.н.) и само той ми е в главата. Точно тогава нуждата да бъде до мен е огромна.. :? Но пък това определено не е начина. Ще видиш, че тези 2-3 месеца ще се търкулнат бързо, а пък и после е лятна ваканция ще имате повече възможности и свободно време да се виждате (надявам се поне ). Аз да ти кажа дори не усетих кога минаха тези 10 месеца, сякаш беше вчера, когато седях пред монитора и се чудех да му пиша или не. Не губи надежда и вярвай, защото виждаш винаги може да стане нещо и да те изненада както стана с мен :-) Успех и продължавайте да се обичате :)

soul1199
04-20-2009, 11:43
Между другото, вчера пак се скарахме за някакви глупости. Имам чувството, че деня ми не би бил пълноценен без наште вечни спорове :lol:

Еххх и аз съм по същия начин
8-) 8-) 8-)

Много се забавлявам докато се караме понякога, защото е много сладък като аз му се нацупя или пък той на мен 8-) :smt007 Даже има случаи, в които го дразня нарочно с нещо :smt084 Естествено винаги е за нещо маловажно или глупаво (е не съм чак толкова лоша все пак 8-) )


До soul1199- :( милата, познато ми е това разочарование. не съм сигурна доколко съм разбрала, но останах с впечатлението, че сте се виждали вече, което прави чакането още по- болезнено сигурно (извинявай, ако съм недоразбрала :-D ) но пък гледай положително на нещата. Аз лично гледам да се разсейвам колкото се може повече и да се занимавам с разни работи, колкото да предотвратя момента, в който оставам сама с мислите си (изпадам в някаква депресия, оставащите дни до срещата ни ми се струват като месеци и т.н.) и само той ми е в главата. Точно тогава нуждата да бъде до мен е огромна.. :? Но пък това определено не е начина. Ще видиш, че тези 2-3 месеца ще се търкулнат бързо, а пък и после е лятна ваканция ще имате повече възможности и свободно време да се виждате (надявам се поне ). Аз да ти кажа дори не усетих кога минаха тези 10 месеца, сякаш беше вчера, когато седях пред монитора и се чудех да му пиша или не. Не губи надежда и вярвай, защото виждаш винаги може да стане нещо и да те изненада както стана с мен :-) Успех и продължавайте да се обичате :)еми аз не обичам да чакам,някак си нямам търпение вече,толкова искам да го прегърна и т.н.изобщо не ми излиза от главата,постоянно мисля,какво ще е като се видим и почвам да мечтая..ахх..мерси,че ме изслуша :-) :)

Take_That
04-20-2009, 12:03
Между другото, вчера пак се скарахме за някакви глупости. Имам чувството, че деня ми не би бил пълноценен без наште вечни спорове :lol:

Еххх и аз съм по същия начин
8-) 8-) 8-)

Много се забавлявам докато се караме понякога, защото е много сладък като аз му се нацупя или пък той на мен 8-) :smt007 Даже има случаи, в които го дразня нарочно с нещо :smt084 Естествено винаги е за нещо маловажно или глупаво (е не съм чак толкова лоша все пак 8-) )


До soul1199- :( милата, познато ми е това разочарование. не съм сигурна доколко съм разбрала, но останах с впечатлението, че сте се виждали вече, което прави чакането още по- болезнено сигурно (извинявай, ако съм недоразбрала :-D ) но пък гледай положително на нещата. Аз лично гледам да се разсейвам колкото се може повече и да се занимавам с разни работи, колкото да предотвратя момента, в който оставам сама с мислите си (изпадам в някаква депресия, оставащите дни до срещата ни ми се струват като месеци и т.н.) и само той ми е в главата. Точно тогава нуждата да бъде до мен е огромна.. :? Но пък това определено не е начина. Ще видиш, че тези 2-3 месеца ще се търкулнат бързо, а пък и после е лятна ваканция ще имате повече възможности и свободно време да се виждате (надявам се поне ). Аз да ти кажа дори не усетих кога минаха тези 10 месеца, сякаш беше вчера, когато седях пред монитора и се чудех да му пиша или не. Не губи надежда и вярвай, защото виждаш винаги може да стане нещо и да те изненада както стана с мен :-) Успех и продължавайте да се обичате :)еми аз не обичам да чакам,някак си нямам търпение вече,толкова искам да го прегърна и т.н.изобщо не ми излиза от главата,постоянно мисля,какво ще е като се видим и почвам да мечтая..ахх..мерси,че ме изслуша :-) :)

Еххх сладури :-) Как ми се иска и на мен да видя този специален за мен човек :-)

Bamb0la
04-20-2009, 14:36
почти на всеки се е случвало подобно нещо..Щом той е кавалерът и той първи е проявил интерес към теб нека той да дойде в твоя град и да се видите ..Но разтоянието е наистина много мъчително :( :( :(

Adwokat
04-20-2009, 14:48
вече ходим цели 3 седмици от както сме заедно :)

Бре... така го написа... все едно сте от "цели" 30 години :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ПП не вярвам на такива виртуални влюбвание ;)

goosebumps
04-20-2009, 15:41
ПП не вярвам на такива виртуални влюбвание ;)

Може, може... всеки има право на гледна точка, аз мнения не натяквам и не променям! Но пък смятам, че за възрастта си съм способна да определя на какъв етап са чувствата ми към него :) Не знам..може и да греша, но пък в едно съм сигурна, че като ти дойде до главата просто не пита кога, къде, защо и как ще срещнеш сродната си душа. То за това е казано "очаквай неочакваното" :-D Но пък нали това прави света толкова разнообразен и интересен. А пък аз просто съм си се пуснала по течението и чакам да видя как ще се развият нещата :)

Adwokat
04-20-2009, 15:48
Еми успех ти желая.. :) надявам се да не се разочароваш накрая.. ;)

goosebumps
04-20-2009, 15:56
Хах, благодаря! Да ти кажа вече съм имала достатъчно разочарования и няма да е нещо ново за мен..ако се получи така де. Но все ще намеря начин да се справя със ситуацията :)

П.П. Този успех май си го изпросих с коментара си по- горе :-D

balu4ka
04-20-2009, 16:34
Песимистично погледнато на тая история,повечето ще ти кажат "не се занимавай,няма смисал",до една степен може да са прави.Но ти се бори. Може да съжеляваш след време,но щом се обичате (ако това е взаймно)то ще си е струвало.Така,че момиче не се отказвай :)

Henn
04-21-2009, 01:58
Значи незнам дали трябва да се включа тук, но прочетох темата и да ви кажа и аз съм в долу горе същото положение.. :D

Сега е 5 сутринта и нещо едвам гледам и ще го карам по бързата :D

Аз не живея в България. Делят ни хиляди километри но вече 8ми месец (от септември насам) си пиша с нея... Признах и какво чувствам декември месец и тя споделя мойте чувства за радост :) Незнам за тези 8 месеца как не сме си омръзнали и как намираме винаги какво да си кажем.. не веднъж ни се е случвало от 8 вечерта до 8 сутринта да седим и да си говорим по skype и аз да я карам да си лягаме щото да не е изморена :D:D:D немога да спра да мисля за нея просто както си седя и тя ми изкача в главата от нищото..

Заради нея главно смятам да се върна в България.. Просто я обичам както досега не съм обичал и смятам да се боря за нея... и за нас.. каквото и да ми струва...

малко по-късно днес ще си продължа писанието за сега лека нощ :D

бтв аз съм на 18 тя на 15

goosebumps
04-21-2009, 12:52
Но ти се бори. Може да съжеляваш след време,но щом се обичате (ако това е взаймно)то ще си е струвало.Така,че момиче не се отказвай :) -- Обещавам да се боря и да не се отказвам!!! Мерси за надъхващия коментар :-D

Henn- виж какво, човек.. наистина има общо между твоята и моята история имам впредвид силните чувства, разстоянието и т.н. Но аз лично смятам, че голямата стъпка, която си на път да направиш (а именно тази част от коментара ти- "Заради нея главно смятам да се върна в България...") еми просто ще спомена, че съм била свидетел на нещо подобно и държа да ти кажа, че ако тръгнеш да го правиш, то трябва да си на 100% сигурен в твоите и нейните чувства. По същият начин горе долу се получи с братовчед ми- познаваше едно момиче от 1 месец (поне се бяха виждали де :? ) и тръгнаха точно седмица преди той да замине да учи в Англия. Беще толкова влюбен, че не издържа без нея и се върна в България през Януари и прекъсна учението хах под предтекст, че не било за него и че не му харесвало там. След 3 месеца "любов" скъсаха, защото тя му изневери (някакви сапунки бяха :D ) и определено това същото въпросно момиче не се оказа човекът, в който братчед ми се влюби. За мен той чисто и просто си провали бъдещето :wink: и аз не спирам да му го натяквам всеки ден де..но това е отделна тема вече :o

Така че внимавай какво правиш. Не знам дали живееш, учиш или работиш там (или и трите де), но каквото и да е ..едно връщане в България заради човек, който не познаваш е малко прекалено. Казвам пак това е мое лично мнение от там нататък ти си решаваш и преценяваш как да постъпиш. :) а пък и момичето е на 15.. аз ддз на тази възраст бях леко неориентирана 8-) но за васяко нещо си има изключения. Успех надявам се каквото и да направиш да се окаже най- правилното и за двама ви! И се извинявам ако е прозвучало негативно това което написах, но просто след онази случка с братовчед ми :-s :-x ............!

MimOSiNitY
04-21-2009, 16:15
Аз си пиша с един сладур (прати ми негови снимки) и ми е обещал да се видим :)
Дано нещата да потръгнат (не говоря само за себе си) :-D :-) :-) :-)

Henn
04-21-2009, 19:07
Еми да супер много мога да си изпатя от това но така съм решил. Другата работа е там че аз сега завършвам highschool и съм учил 11 години ( 1 година по малко от всички в БГ :P ) и това е дето ме успокоява че няма да е голяма загуба 1 година от живота ми :D Пък и имам 4 месеца да реша дали ще остана в България. И да видя дали за тези 4 всичко ще е наред.. Но в крайна сметка аз главно заради нея ще остана и ще загърбя баскетболна кариера може би :D

Другото дето е че тя е на 15 и незнам дали е сигурна в това което иска... Всички приятели ми го повтарят това постоянно и понякога ми става супер кофти и незнам какво да мисля... но аз и имам доверие и не искам да я сравнявам с която и да е било.. Все пак по добре да знам че съм направил каквото мога отколкото да съжелявам после...

А пък това дето се е случило на братовчед ти е супер гадно.. и в тая връзка незнам защо все момчетата излизат лошите :D
Както и да е щом се стига до изневери това е единственото нещо дето може да ме накара да се откажа от нея... Просто няма нещо по ужастно и гадно което може да ти направят пък и аз както правя и после мисля може да станат големи филми :D

Абе дано да разбира и осъзнава това което правя за нея и да знам че тя би направила нещо подобно ще е добре
И няма проблеми за мнението.. напълно точно си е ;)

gangsterkata
04-23-2009, 14:46
:shock:

xpower
04-23-2009, 15:54
Наскоро приключих такава връзка , която продължи 3 години , и км не бяха малко.Винаги има шанс.Бори се онова за което искаш.Няма невъзможни неща.Няма значение кой при кого ще отиде първи , важно е как ще опълзотворите времето си ( не става дума за секс ) . Надявам се всичко да се развие в положителна насока ;)

silky92
04-23-2009, 16:37
Радвай се ,че чувствата ви са взаимни ,защото така шанса да се получат нещата е наистина голям . Не се дразни на тези малки неща,не винаги всичко е идеално.Трябва да проявяваш търпение.При мен нещата бяха същите с тази разлика ,че чувствата не бяха взаимни изградихме само приятелство,тъкмо когато щяхме да се видим аз заминах за Лондон,а той на море-така и не се видяхме.След като дойдох тук продължихме да си пишем и вече стана 1 година ,но се оказа ,че всичко си е просто илюзия,и желание само от едната страна.Най-гадното беше ,че просто се бях ужасно привързала към този човек. А в момента дори приятелство едва съществува-няма го.Хубавото е,че вече ги превъзмогнах тези неща и си гледам напред. Искрено ти пожелавам да се видите по-скоро и да е така както си очаквала.Много успех :-)