PDA

View Full Version : леле, кажете как да наглася една ..



smith88
04-18-2009, 16:43
Една пикла ме разиграва от дълго време и само ми даваше надежди и т.н ,шот бех захапал по нея. Обаче аз станах яко партия с нейната най-добра приятелка и тя ми изпя някои неща ,които направо не вярвам ,че са истина . Та искам тая да и покажа ,че не е мис Вселена ,независимо дали се мисли за нея . Кажете как да и направа яко мръсно. Някакви идеи??

NaNa_SladuRana
04-18-2009, 16:46
да не си 5 клас,че ще правиш мръсно?

nebrejnata
04-18-2009, 16:51
даже 4

smith88
04-18-2009, 16:56
Автор Съобщение
NaNa_SladuRana Пуснато на: Съб Апр 18, 2009 7:46 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

да не си 5 клас,че ще правиш мръсно?


Ако вляза в конкретиката дали няма да минеш на моя страна ??
Та правил съм какви ли не неща за нея : Ходил съм през нощта до магазина на 1 км от нас да й купя желирани бонбони ... , абе буквално и ходех по гъза. И тя се държеше прекалено добре прикрито (уж ме харесва и иска да сме заедно , ама нема такъв камуфлаж) . Същевременно ме е разигравала както си иска . На 14 февруари нейната приятелка я бъзнала : Кво,довечера с (моето име ) ли ще си ??
И ти й отговорила : "Ами да ,не искам да съм сама,пък и съм гладна ." Ще я счупа ако беше до мене в тоя момент ?

Още ли има хора , с мнение че това животно не заслужава отмъщение ?? Коя е тя да се държи така ??Какво и дава право да се ебава с моите чувства по тоя начин?

smith88
04-18-2009, 16:57
Автор Съобщение
NaNa_SladuRana Пуснато на: Съб Апр 18, 2009 7:46 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

да не си 5 клас,че ще правиш мръсно?


Ако вляза в конкретиката дали няма да минеш на моя страна ??
Та правил съм какви ли не неща за нея : Ходил съм през нощта до магазина на 1 км от нас да й купя желирани бонбони ... , абе буквално и ходех по гъза. И тя се държеше прекалено добре прикрито (уж ме харесва и иска да сме заедно , ама нема такъв камуфлаж) . Същевременно ме е разигравала както си иска . На 14 февруари нейната приятелка я бъзнала : Кво,довечера с (моето име ) ли ще си ??
И ти й отговорила : "Ами да ,не искам да съм сама,пък и съм гладна ." Ще я счупа ако беше до мене в тоя момент ?

Още ли има хора , с мнение че това животно не заслужава отмъщение ?? Коя е тя да се държи така ??Какво и дава право да се ебава с моите чувства по тоя начин?

smith88
04-18-2009, 16:57
Автор Съобщение
NaNa_SladuRana Пуснато на: Съб Апр 18, 2009 7:46 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

да не си 5 клас,че ще правиш мръсно?


Ако вляза в конкретиката дали няма да минеш на моя страна ??
Та правил съм какви ли не неща за нея : Ходил съм през нощта до магазина на 1 км от нас да й купя желирани бонбони ... , абе буквално и ходех по гъза. И тя се държеше прекалено добре прикрито (уж ме харесва и иска да сме заедно , ама нема такъв камуфлаж) . Същевременно ме е разигравала както си иска . На 14 февруари нейната приятелка я бъзнала : Кво,довечера с (моето име ) ли ще си ??
И ти й отговорила : "Ами да ,не искам да съм сама,пък и съм гладна ." Ще я счупа ако беше до мене в тоя момент ?

Още ли има хора , с мнение че това животно не заслужава отмъщение ?? Коя е тя да се държи така ??Какво и дава право да се ебава с моите чувства по тоя начин?

NaNa_SladuRana
04-18-2009, 17:02
Хубаво давал си и да ти се качва на главата,сам си си виновен.Просто я игнорирай както правят зрелите хора,защо ще падаш в калта с тези гнусни номера,не стига,че тя ти е тъпкала достойнството какво сега и сам ли искаш да си го тъпчеш.Само не ми казвай,че шефа като те дразни ще му пикаеш в кафето,за да си разрешиш проблема :?

Hilary_
04-18-2009, 17:04
И до колко си сигурен че тази нейна приятелка не те е излъгала... случайн, защото те харесва а..?! :?

Amelly
04-18-2009, 17:07
.Просто я игнорирай както правят зрелите хора,защо ще падаш в калта с тези гнусни номера
Хмм или си прекалено наивна или не знаеш каквко е отмъщение.
Съгласна съм с автора,някак си като и направи гадно ще се почувства по-дбре.
Гадно е, долно е,ама такива са хората-помияри.

Иначе по темата,можеш да пуснеш някакъв слух за нея.
Може,ако още не сте се скарали да я лъжеш,че имаш нещо към нея и после да си го върнеш по брутален начин.

smith88
04-18-2009, 17:10
Е ,да ,Nana е права . По принцип никога (тва ми е правило ) не играя мръсно. Обаче все пак тя си заслужава ,мамка му .Мислех си за нещо, поне докато си мисли ,че съм и домашен любимец все още , да я унижа поне малко (за да сме квит ). Аз нямам предвид да праа некви брутализми, а само интересен завършек на нейния филм...

Интересно ми е момче как би се изказало по въпроса,ама то са няма много момчета във форума май.

DevilWish
04-18-2009, 17:12
Виж най-мръсното, което можеш да й направиш е да я зарежеш. Просто така ще си каже "Ъ, тоя беше влюбен в мен, а сега ме забрави" и ще й е суууууууупер тъпо.Казвам ти го. ;)

NaNa_SladuRana
04-18-2009, 17:19
.Просто я игнорирай както правят зрелите хора,защо ще падаш в калта с тези гнусни номера
Хмм или си прекалено наивна или не знаеш каквко е отмъщение.
Съгласна съм с автора,някак си като и направи гадно ще се почувства по-дбре.
Гадно е, долно е,ама такива са хората-помияри.

Иначе по темата,можеш да пуснеш някакъв слух за нея.
Може,ако още не сте се скарали да я лъжеш,че имаш нещо към нея и после да си го върнеш по брутален начин.
Да,наивна съм,вярвам в доброто у хората,живея в мечти,ценя усмевките.Глупаво,разочаро ващо и наивно е,направо си е мазохизъм,но в крайна сметка всеки се дори да остави отпечатък от краткия си път на този свят без значение дали е вярващ или атеист,кое е истински ценното да си щастлив или да правиш другите щастливи.Какво ще пусне някой слух мацката може да и е през оная работа,дори и да я засигни този слух ще се носи седмица,две,месец.А ако въпреки всичко застанеш пред нея очи в очи обясниш и всичко спокойно и истински ще постъпиш достойно,все едно след години като осъзнае коя е ,кат изрестне няма да си каже "ех,като бях малка,като бях глупава колко зле се държах с него,а той се държа човешки,ей не съм го оценила това е истински човек".Да караш някого,който си ценял,да страда е дорно,все едно да риташ паднал човек. :? Знам какво е отмъщение,но по-важното е,че знам,че то не връща изгубеното :)

smith88
04-18-2009, 17:39
Nana , не ми се вярва ,че си чак такъв моралист. Според мен си по скоро упорита и не искаш да признаеш , че е заслужено да я сдухам малко принцесата, която си мисли ,че може да има домашен любимец - човек. Тва е реалността.

Око за око..

NaNa_SladuRana
04-18-2009, 17:43
Nana , не ми се вярва ,че си чак такъв моралист. Според мен си по скоро упорита и не искаш да признаеш , че е заслужено да я сдухам малко принцесата, която си мисли ,че може да има домашен любимец - човек. Тва е реалността.

Око за око..
Моралист не съм,просто мисля тези постъпки за жалки и знам за какво живея не заради накаква цел или амбиция,а заради самия живот.Помеждодругото сигурно нямаш по-малък брат или сестра,затова казваш,че човек- домашен любимец не съществува :D Спирам да ти пиша по темата,че ще мини в друга насока :) дано някой ти помогне да намериш това,което търсиш

smith88
04-18-2009, 17:46
Не бе , няма проблеми , ти си имаш свое мнение .Все пак не на тебе са ти се качили на главата . Иначе , твоите писания ми смекчиха яда и ме накараха да не се нервирам толкова;

NaNa_SladuRana
04-18-2009, 17:51
не де спокойно,знам,че нямаш нищо против мнението ми,просто не искам да преча на другите,които могат да ти дадат идеи,иначе радвам се,че поне за яда съм ти помогнала :) ай със здраве

vesSynkaa
04-18-2009, 18:08
Напълно съм съгласна с Нана .. Просто квото исках да кажа , тя го каза ..

valdesbg
04-18-2009, 19:55
Не съм чел нана какво е писала, вероятно ще повторя някои нейни думички.

таа смит набиваш ми се на очи не за първи път. И все с простотии. Щом си даваш задника не питай колко броя влизат.

ThisIsMe
04-18-2009, 19:58
Приятел зарежи тези детски истории!
Просто я игнорирай и толкова.
Нали знаеш ''Понякога мълчанието е злато'' ;)

AFT
04-18-2009, 20:01
Аз съм на мнение, че всеки си намира майстора и никой не остава ненаказан. Това, което искам да кажа, е да не се занимаваш с нея. Да, наранила те е, унижила те е, сигурно чувството е повече от отвратително. И все пак, отмъщението е грозно и глупаво, така че ако не искаш да паднеш на нейното ниво, просто не го прави. Майната и', някой ден и с нейните чувства ще се изгаврят и ще съжали за всичко.

aka6a_vamp
04-18-2009, 20:04
Леле...горкото момиче с такава най-добра приятелка и такъв ухажор...

smith88
04-19-2009, 05:07
valdesbg Пуснато на: Съб Апр 18, 2009 10:55 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Не съм чел нана какво е писала, вероятно ще повторя някои нейни думички.

таа смит набиваш ми се на очи не за първи път. И все с простотии. Щом си даваш задника не питай колко броя влизат.


E , вие с нана сте сигурно някакъв екип от суперкоментатори на тоя форум . Най-големите акълии ,ама ти валдес си тоя дето даже се опитва да праи и лични коментари и да използва цинизми. Страшни сте ,знаете ли? Вашето мнение е направо тупалка и не се цепи на 2. А ,ако може по темата някой,който наистина може да даде акъл ,някой който не седи по цял ден да коментира по форуми - с истински опит ...

valdesbg
04-19-2009, 06:18
Цинизми и лични нападки - да когато се налага. Някои сте със супер голямо его.

Поне се научи да цитираш като хората.

Относно мнението - да определено. Мишок си бил, подиграли са се с теб. Не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава. И на крив к*р п*тките не са виновни.

Мога и още, но нма смисъл.

smith88
04-19-2009, 06:22
Ваалдес , страаашен си .

valdesbg
04-19-2009, 06:24
Ти не спиш л изобщо, когато и да дойде все си тук.

Мерси, вземи си номерче и на опашката. Не си първия който иска да ми е*е майката. Айде прибирай се там откъдето си изпълзял.

smith88
04-19-2009, 06:28
Ти пишеш в моята тема все пак .Аз няма къде да се прибирам . Ти си пришелецът ,който си бута носа в чуждите работи. :razz: :razz:

Bellatrix
04-19-2009, 06:31
Отмъщение? И после какво? Излизаш не идиота, влюбен до уши и пренебрегнат, а идиота влюбен до уши, пренебрегнат и толкова дълбоко влюбен, че не може да спре да се занимава с въпросната мацка.
Я се стегни, мани я тая и си карай живота. Като е к*чка все някой ще и го върне, дали си ти, или друг, кво значение?

valdesbg
04-19-2009, 06:31
Кеф ми е да пиша в темата ти само и само за да видя дебилния отговор който ще пуснеш.

Извън темата: Чукахте ли се с яйца вече :Р

Bellatrix
04-19-2009, 06:32
Кеф ми е да пиша в темата ти само и само за да видя дебилния отговор който ще пуснеш.

Извън темата: Чукахте ли се с яйца вече :Р
Чакам наще да станат. :grin: Приготвила съм бияча вече. 8)

valdesbg
04-19-2009, 06:33
Белатрикс и аз и след малко отивам да троша черупки.. :)

Между другото Христос Воскресе!

Bellatrix
04-19-2009, 06:50
Белатрикс и аз и след малко отивам да троша черупки.. :)

Между другото Христос Воскресе!
Во Истина Воскресе :wink:

lipsvashh_mi
04-19-2009, 08:18
най-доброто отмъщение ще е ако спреш да й обръщаш внимание...да видиш тогава как тя ще подтичква след теб!Не се занимавай да разпространяваш слухове,които не знаеш,дори дали са истина...Смятам,че ще ти е под достойнството :?

evelinka1122
04-19-2009, 08:35
аз мисля, че безразличието ще е по-добро решение на проблема... не таи омраза в себе си.... тя ще те погуби... не са вкарвай във филми...

xplay
04-19-2009, 09:19
Не се занимавай с такива повече :wink: Сега си го имай като обеца на ухото... Като толкова искаш да и отмъстиш кажи, че си се чукал с нея за пари и готово :D

justbebsi
04-19-2009, 09:28
най-доброто отмъщение ще е ако спреш да й обръщаш внимание...да видиш тогава как тя ще подтичква след теб!Не се занимавай да разпространяваш слухове,които не знаеш,дори дали са истина...Смятам,че ще ти е под достойнството :?+1

ToniStoraro
04-19-2009, 09:36
най - добре да не се правиш на идиот и да мислиш как да си го върнеш.

selens
04-19-2009, 09:38
По добре не се вкарвай във филми :?

smith88
04-19-2009, 14:17
Ехо ,някой по-луд няма ли да измисли нещо унижаващо. Дайте некви идеи бе,пичове.

NaNa_SladuRana
04-20-2009, 14:00
E , вие с нана сте сигурно някакъв екип от суперкоментатори на тоя форум . А ,ако може по темата някой,който наистина може да даде акъл ,някой който не седи по цял ден да коментира по форуми - с истински опит ...

Засегнах се :lol: Ако седях по цял ден на компа,нямаше да имам гадже,което ме цени И НЕ МИ СЕ КАЧВА НА ГЛАВАТА,гадже,което НЕ МЕ ТЪПЧЕ и НЕ ПЛЮЕ В РАНИТЕ МИ,ау чакай,забравих,че тя не ти беше гадже.Ех,защо и аз не искам като теб да върна на човек,който ме пренебрегва,не ме иска,бяга от мен,защото ме мисли за боклук и навярно е прав.Да живота е несправедлив не можем всички да сме ценни късметлии като теб :shock: Христос Възкресе

got2Bthe1
04-20-2009, 14:04
Автор Съобщение
NaNa_SladuRana Пуснато на: Съб Апр 18, 2009 7:46 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

да не си 5 клас,че ще правиш мръсно?


Ако вляза в конкретиката дали няма да минеш на моя страна ??
Та правил съм какви ли не неща за нея : Ходил съм през нощта до магазина на 1 км от нас да й купя желирани бонбони ... , абе буквално и ходех по гъза. И тя се държеше прекалено добре прикрито (уж ме харесва и иска да сме заедно , ама нема такъв камуфлаж) . Същевременно ме е разигравала както си иска . На 14 февруари нейната приятелка я бъзнала : Кво,довечера с (моето име ) ли ще си ??
И ти й отговорила : "Ами да ,не искам да съм сама,пък и съм гладна ." Ще я счупа ако беше до мене в тоя момент ?

Още ли има хора , с мнение че това животно не заслужава отмъщение ?? Коя е тя да се държи така ??Какво и дава право да се ебава с моите чувства по тоя начин?

Пич тва значи че си тъпак не че момичето заслужава отмъщение задето те е използвала...

Bamb0la
04-20-2009, 14:19
ако и кажеш че е грозна ще се отчая тотално :grin:

smith88
04-20-2009, 16:15
Да го духате , боли ме за вашето мнение . Явно не сте на моя акъл.. хаха

smith88
04-20-2009, 16:20
Поне не съм от Сливница .. там освен да се шибате по цял ден ,друго дали правите ? А да -цените се хаха. 8)

Искам БАН..

balu4ka
04-20-2009, 16:27
с лошо нищо не става ;)

got2Bthe1
04-20-2009, 16:29
smith88 ти си машина.Толкова си умен че не ти тряа мнението ни точно затова пишеш теми във форума.Толкова си умен че няква пикла те разиграва като кукла на конци!
Възхищавам ти се!Да се свети името ти!

valdesbg
04-20-2009, 16:31
Mantis е номер едно засега. Смит е бегло негово подобие :)

got2Bthe1
04-20-2009, 16:32
хмммм тоз Mantis не го знам...но нищо сиг скоро ще го срещна някъде...в някоя интересна тема...

valdesbg
04-20-2009, 16:34
хмммм тоз Mantis не го знам...но нищо сиг скоро ще го срещна някъде...в някоя интересна тема...

Link (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=234612&highlight=)

Мисля че няма начин да го срещнеш. Спечели еднопосочен билет за Банановите острови ;)

got2Bthe1
04-20-2009, 16:36
хмммм тоз Mantis не го знам...но нищо сиг скоро ще го срещна някъде...в някоя интересна тема...

Link (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=234612&highlight=)

Мисля че няма начин да го срещнеш. Спечели еднопосочен билет за Банановите острови ;)
YAY!

Edit:Тоя пич рулира едва до половината съм стигнал и немоа се спра да се смея :) :D

smith88
04-20-2009, 18:30
got2Bthe1 Пуснато на: Пон Апр 20, 2009 7:29 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

smith88 ти си машина.Толкова си умен че не ти тряа мнението ни точно затова пишеш теми във форума.Толкова си умен че няква пикла те разиграва като кукла на конци!
Възхищавам ти се!Да се свети името ти!

Давал съм да ме разиграва . Та аз сега разбирам за това ве , ти тъп ли си?

Аз се опитвам да измисля как да й го върна - те да се слави името ти . Ебати смотаните циници сте честно. Много ми е интересно да видя някоя от темите на тия дет само дават акъл.

P.S : Ако някой иска да пише,само за да ме храни , по-добре да не взема участие .А иначе по темата заповядайте//

smith88
04-20-2009, 18:31
got2Bthe1 Пуснато на: Пон Апр 20, 2009 7:29 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

smith88 ти си машина.Толкова си умен че не ти тряа мнението ни точно затова пишеш теми във форума.Толкова си умен че няква пикла те разиграва като кукла на конци!
Възхищавам ти се!Да се свети името ти!

Давал съм да ме разиграва . Та аз сега разбирам за това ве , ти тъп ли си?

Аз се опитвам да измисля как да й го върна - те да се слави името ти . Ебати смотаните циници сте честно. Много ми е интересно да видя някоя от темите на тия дет само дават акъл.

P.S : Ако някой иска да пише,само за да ме храни , по-добре да не взема участие .А иначе по темата заповядайте//

valdesbg
04-20-2009, 18:34
Edit:Тоя пич рулира едва до половината съм стигнал и немоа се спра да се смея :) :D

Чети чети... :)

Смит - давай, още имаш шанс за третото място :)

TheNewReligion
04-20-2009, 18:43
Автор Съобщение
NaNa_SladuRana Пуснато на: Съб Апр 18, 2009 7:46 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

да не си 5 клас,че ще правиш мръсно?


Ако вляза в конкретиката дали няма да минеш на моя страна ??
Та правил съм какви ли не неща за нея : Ходил съм през нощта до магазина на 1 км от нас да й купя желирани бонбони ... , абе буквално и ходех по гъза. И тя се държеше прекалено добре прикрито (уж ме харесва и иска да сме заедно , ама нема такъв камуфлаж) . Същевременно ме е разигравала както си иска . На 14 февруари нейната приятелка я бъзнала : Кво,довечера с (моето име ) ли ще си ??
И ти й отговорила : "Ами да ,не искам да съм сама,пък и съм гладна ." Ще я счупа ако беше до мене в тоя момент ?

Още ли има хора , с мнение че това животно не заслужава отмъщение ?? Коя е тя да се държи така ??Какво и дава право да се ебава с моите чувства по тоя начин?

Сам си си виновен. Да не си й ходил зад гъза. :-) Явно момичето е искало просто да се позабавлява с глупчо като теб. :oops:

AFT
04-20-2009, 18:45
Човек, ти малоумен ли си? Всеки ти казва, че с лошо не става и е тъпо да и' го връщаш, ама ти пак твоето си знаеш. Не се ли замисляш защо аджеба всички сме на едно мнение? Може би ти грешиш в случая? Егати, явно заслужаваш да те мачкат така, та ти от дума не разбираш. А ако си 88 набор, направо нямам думи.

got2Bthe1
04-20-2009, 18:50
got2Bthe1 Пуснато на: Пон Апр 20, 2009 7:29 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

smith88 ти си машина.Толкова си умен че не ти тряа мнението ни точно затова пишеш теми във форума.Толкова си умен че няква пикла те разиграва като кукла на конци!
Възхищавам ти се!Да се свети името ти!

Давал съм да ме разиграва . Та аз сега разбирам за това ве , ти тъп ли си?

Аз се опитвам да измисля как да й го върна - те да се слави името ти . Ебати смотаните циници сте честно. Много ми е интересно да видя някоя от темите на тия дет само дават акъл.

P.S : Ако някой иска да пише,само за да ме храни , по-добре да не взема участие .А иначе по темата заповядайте//

Правилно ли схванах аз съм тъп а ти който си и ходил на оная по гъза незнма си колко време без да сгрееш че си играят с тебе си мн умен ли???Сподели още от вездесъщите ти мисли...

NaNa_SladuRana
04-26-2009, 12:06
спестете се циничните коментари и оставете момчето да мисли как да отмъщава,за това че е лизал задници :)

BeeRy
04-26-2009, 12:14
спестете се циничните коментари и оставете момчето да мисли как да отмъщава,за това че е лизал задници :)

+++1 :D

DJEB
04-26-2009, 15:36
МИЛОСТ!!! :lol:

slun4ice_90
04-27-2009, 14:29
Дивчо... :D

w0sh
04-27-2009, 14:58
Просто я игнорирай както правят зрелите хора,

ya right(ironic statement)

зрелите хора се сблъскват с проблемите си и ги решават или не успяват да ги решат.

Пък то цялата работа е приятелкта и дето харесва автора и гледа да си гос печели като кльпа приятелкта си.

therichbitch
04-28-2009, 19:23
ako ne ste spali q iz4ukai i q zareji i posle pusni nqkuv sluh za neq :grin:

smileforyou12
04-28-2009, 19:33
хората са казали който сам си го направи друг не може да ти го направи такаче сам си си виновен