PDA

View Full Version : НЕ знам какво да си мисля!



Amelly
04-18-2009, 17:02
Преди ваканцията, една приятелка ме запозна с нейн приятел,с който щяхме през ваканцията да пътуваме до др град.
И той много ме хареса,аз не бях много сигурна в симпатиите си към него тогава.
Взе ми телефона и преди пътуването ми беше звъннал айде да излезем,аз му казах че съм заета и направо през ваканцията ще се видим.
Та дойде време за пътуването и се видяхме харесахме се,и едната вечер там купонче и двамата си се бяхме гушнали и ми беше много хубаво,но нищо повече от гушкане.
На следващите дни беше като че ли доста охладнял към мен,не знам защо.
И вече като се върнахме си писахме малко с него и се разбрахме да се видим.КАто се видяхме той се държеше напълно приятелски!!!
Дори като вече си тръгваше нито ме гушна,нито нищо!!
Реших пак да се уговорим да излезем и днеска се уговорихме и той дори Не дойде!!
Нз какво да мисля,аз наистина го харесвам,а и по думите на приятелката ми и др хора и той ме е харесвал,ама нз дали още е така.
Възможно ли е д ами се прави на недостъпен или нещо такова.
Какво да направя??

Hilary_
04-18-2009, 17:05
Много вероятно е...седни и съвсем откровено го питай дали иска да бъдете повече от това което сте в момента... иначе надали ще се накани... :?

DevilWish
04-18-2009, 17:19
Според мен целта е била да те оплете малко и като види, че си се пуснала вече е решил повече не искам нищо и да се е отказал.Иначе пък може и просто да се прави на недостъпна госпожица и да чака ти да го сваляш едва ли не.
Както и да е, щом не е дошъл днес не го търси докато той не ти пише или звънне сам.Можеш само един смс да му пратиш "Много си несериозен" и да оставиш нещата.Съдбата си знае какво да става. . каквото е писано ще се случи ;) Не си го слагай много на сърцето ;)

soul1199
04-18-2009, 17:24
има два варянта:единия-да говориш с него,отностно чувствата му към теб и втория-да се правиш,че не ти пука и да не се занимаваш,да оставиш той да направи първата крачка

Amelly
04-18-2009, 17:32
Благодаря за съветите.Ще ми е интересно да чуя мъжко мнение :-o
Иначе в случая специално с този човек ,не мисля,че открития разговор е много подходящ.

Take_That
04-18-2009, 18:54
Много вероятно е...седни и съвсем откровено го питай дали иска да бъдете повече от това което сте в момента... иначе надали ще се накани... :?

Съгласна съм :)

Take_That
04-18-2009, 18:58
Благодаря за съветите.Ще ми е интересно да чуя мъжко мнение :-o
Иначе в случая специално с този човек ,не мисля,че открития разговор е много подходящ.

Защо мислиш така? :)

Amelly
04-18-2009, 19:09
Защото малко или много в тоява време го поопознах ии по-скоро мисля,че ако му го намекна ще е далеч по-добре,но как точно..?

Take_That
04-18-2009, 19:19
Защото малко или много в тоява време го поопознах ии по-скоро мисля,че ако му го намекна ще е далеч по-добре,но как точно..?

А аз мисля, че достатъчно дълго си мълчала или пък си намеквала, в крайна сметка всеки си има достойнство, не може да вървиш подире му постоянно - изяснявайте се и ако си играе само с теб по-добре от по-рано да си наясно, отколкото да те лъже сумати време...., а ти да се привързваш..... :(

ThisIsMe
04-18-2009, 19:23
Според мен целта е била да те оплете малко и като види, че си се пуснала вече е решил повече не искам нищо и да се е отказал.Иначе пък може и просто да се прави на недостъпна госпожица и да чака ти да го сваляш едва ли не.
Както и да е, щом не е дошъл днес не го търси докато той не ти пише или звънне сам.Можеш само един смс да му пратиш "Много си несериозен" и да оставиш нещата.Съдбата си знае какво да става. . каквото е писано ще се случи ;) Не си го слагай много на сърцето ;)

точно така!
ако не пишеш гореспоменатият смс,хич не го търси повече!
защо ще се унижаваш за него! ;)
за сега се прави,че не ти пука,ако на него му трепне сърцете,поговорете си какво изпитвате един към друг!

Amelly
04-18-2009, 19:27
Ам забравила съм да доуточня,
мисля,че е възможно да е бил възпрепятсван да дойде,защото е техните са го наказали.
Но поне едно обяснение ми дължеше и въпреки всичко много искам да имам нещо общо с него.
А не знам за какво унижаване говорите,до сега не съм била унижавана или подобни неща,просто се държи приятелски все едно нищо не е било.

ThisIsMe
04-18-2009, 20:05
Ам забравила съм да доуточня,
мисля,че е възможно да е бил възпрепятсван да дойде,защото е техните са го наказали.
Но поне едно обяснение ми дължеше и въпреки всичко много искам да имам нещо общо с него.
А не знам за какво унижаване говорите,до сега не съм била унижавана или подобни неща,просто се държи приятелски все едно нищо не е било.

Говоря за унижение от типа-да му ходиш зад гъза,да го търсиш само ти,него да му е все едно за теб,а ти да продължаваш да го търсиш.

Bamb0la
04-21-2009, 17:13
може да се е опарил от едно сериозно момиче..може би е мислил че е само флирт и сега иска дасе одръпне .

Lapin
04-21-2009, 19:12
По добре му го кажи .. действай направо :) успех

GabisiTa
04-21-2009, 19:31
Говори открито с него и се изяснете, а не да си играете на котка и мишка :)

sladur4etyYy
04-21-2009, 20:25
не разбрахте ли, че сериозните разговори, когато все още няма връзка, а са на етап ''зарибявка'', само могат да стреснат човека и да го отдалечат?!
не мисля, че се прави на недостъпен. ако го правеше, щеше да пуска поне някакви, макар и много тънки намеци, закачки и т.н. в случая най- вероятно е решил вече да не се занимава с теб. не знам защо, но мисля, че е най- добре да излезете за последен път. тогава му направи лек намек- ако отговори, значи имаш шанс, ако не- не се и надявай и го остави.