PDA

View Full Version : Момиче на 14- Момче на 17, каращо 18 ?



Dollystar
04-18-2009, 17:27
На 14 години съм и има едно момче което от 1 година ме моли да излезем и още не е изгубило интерес, но аз се притеснявам, свестен е, но се си мисля, че е твърде голям за мене :oops:

NaNa_SladuRana
04-18-2009, 17:30
форума залива от такива теми не трябва да си с него не заради годините,а защото не си сигурна и търсиш мнение от непознати,едва ли не те да ти кажат дали го обечаш :?

nebrejnata
04-18-2009, 17:31
сама си прецени

Dollystar
04-18-2009, 17:35
форума залива от такива теми не трябва да си с него не заради годините,а защото не си сигурна и търсиш мнение от непознати,едва ли не те да ти кажат дали го обечаш :?

Е то за любов толкова бързо не може да става дума, ние само няколко пъти сме се вижали и той винаги ми е правил добро впечатление(ама колко така по уличата) иначе и по скайп си пишем редовно, радва ме това, че не е изгубил интереса си. Просто не знам дали да изляза с него и да задълбоча нещата . ( не говоря за секс)

GossipGirl89
04-18-2009, 17:36
Каквото си прецениш това прави. Ние не можем да ти казваме с кого да бъдеш ... Но имай предвид, че НЕ всички, но повечето момчета на тази възраст си търсят по-малки момичета единствено заради секса. Ако го познаваш достатъчно добре и си се убедила, че не е такъв - пробвайте се.

soul1199
04-18-2009, 17:38
ее какво лошо има да излезете бе?не мога да разбера :-o

DevilWish
04-18-2009, 17:39
Разликата не е фрапантна.Дай му шанс ;)

Dollystar
04-18-2009, 17:42
И аз мисля като вас, но нещо вътрешно яко ме притеснява немога да си се начуда, никога не съм била толкова притеснителна като съм излизала с някой, но ся нещо :(

FancyGirl
04-18-2009, 17:45
Разликата не е голяма ако го харесваш найстина... това, че не е изгубил интерес показва, че до някаква степен те харесва, защо просто не му дадеш шанс не ми ясно. Ние не можем да ти кажем ти сама си преценяваш дали го харесваш или си задължена да излезеш с него защото те молел от много време... и моя приятел и по голям от мен но това не ме касае, винаги съм била на мнение, че в любовта възрастта няма значение... Приема се за нормално разликата да е от 5, дори 7 години.Но, какво значение има това, ако има любов и разбиране.... малко се отклоних но няма значение :)

mili4ko
04-18-2009, 17:59
излез и пробвай.

vesSynkaa
04-18-2009, 18:01
3-4 години разлика са СЪВСЕМ НОРМАЛНИ !
Трябваше да се притесняваш , ако е на 20 , а не на 17-18 ..
ИЗЛЕЗ! :)

ThisIsMe
04-18-2009, 18:05
3-4 години разлика са СЪВСЕМ НОРМАЛНИ !
Трябваше да се притесняваш , ако е на 20 , а не на 17-18 ..
ИЗЛЕЗ! :)

е Весинке що да се притеснява ако е на 20 :D
моя е на 20/21 ..даде ама аз съм на 15 :-D

По темата:
разликата не е много.Нормална си е.Излез ,не губи този шанс да бъдеш със свястно момче. :)

I_Know
04-18-2009, 18:11
не мисля че разликата е голяма .. :) пробвай

FancyGirl
04-18-2009, 18:13
И аз мисля като вас, но нещо вътрешно яко ме притеснява немога да си се начуда, никога не съм била толкова притеснителна като съм излизала с някой, но ся нещо :(

Мен ми се струва, че не те притеснява това, че е по голям а това как ще реагират околните .. и какво ще кажат за вас. Сега повечето хора ги е страх да излезнат с по големи не заради това, че може би ще имат различия а заради това, че им пука какво мислят околните... което е изключително тъпо :?

Hilary_
04-18-2009, 18:15
Щом питаш тук значи не си готова... а тъпо ще е да излезеш с него, защото непознати са ти казали да го направиш... :?

sextazy_baby
04-18-2009, 18:28
С приятеля ми бяхме така...не е смятам че е голяма разлика

Take_That
04-18-2009, 18:38
И аз мисля като вас, но нещо вътрешно яко ме притеснява немога да си се начуда, никога не съм била толкова притеснителна като съм излизала с някой, но ся нещо :(

Случвало ми се е, знам как се чувстваш. Според мен да се довериш на интуицията си. Ако пък мислиш, че си заслужава дай му шанс. Но според мен щом нещо те спира.... :?

justbebsi
04-18-2009, 19:09
Ако го харесваш , излез с него . Разликата ви не е голяма :)

vesito13
04-18-2009, 20:25
Има хора с къде къде по-голяма разлика в годините , не е голяма , стига да искаш може да излезеш спокойно с него :)

gPa3HuTeJl
04-19-2009, 09:55
Луди ли сте... демек т'ва са колко 3 години разлика... х
В момента аз с1м на с1щото дередже ( самоче аз с1м 18ка тя 15 ха ) ... обичаме се и всичко е ок... 8-)

xplay
04-19-2009, 09:58
Е, аз тогава какво да кажа, като един 20 годишен младеж от форума ме кани да излезем и би дошъл чак до Силистра само заради едното кафе? :)

3oPuTy
04-19-2009, 10:03
3-4 години разлика НЕ Е много :?
Излез с момчето ... В крайна сметка просто ще излезете ... Не е казано,че трябва да правите нещо :)



Ивеее стига се хвали бе :D :D :D Ще видиш ти кака ти като се натресе на срещата :D

ToniStoraro
04-19-2009, 10:07
щом не е 30 години по - голям от теб какаъв ти е проблемът?

xplay
04-19-2009, 10:20
3-4 години разлика НЕ Е много :?
Излез с момчето ... В крайна сметка просто ще излезете ... Не е казано,че трябва да правите нещо :)



Ивеее стига се хвали бе :D :D :D Ще видиш ти кака ти като се натресе на срещата :D


Аз няма да ти кажа кога е :D :D Ако се натресеш бъди сигурна, че Емо ти е изневерявал с мене :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

3oPuTy
04-19-2009, 10:22
^ Той с теб няма да ми изневери [-( [-( [-(
Е ся ако беше казала нещо за Наталия ... :D :lol: :D



Сори за спама :oops:

Riot
04-19-2009, 10:24
разликата е голяма
но не в годините
а в самото мислене :)

alizi
04-19-2009, 12:16
форума залива от такива теми не трябва да си с него не заради годините,а защото не си сигурна и търсиш мнение от непознати,едва ли не те да ти кажат дали го обечаш
според мене трябва сама да решиш.но мисля че няма да те изяде ако излезнеш с него :-)

mimka_1987
04-19-2009, 12:21
форума залива от такива теми не трябва да си с него не заради годините,а защото не си сигурна и търсиш мнение от непознати,едва ли не те да ти кажат дали го обечаш :?

Е то за любов толкова бързо не може да става дума, ние само няколко пъти сме се вижали и той винаги ми е правил добро впечатление(ама колко така по уличата) иначе и по скайп си пишем редовно, радва ме това, че не е изгубил интереса си. Просто не знам дали да изляза с него и да задълбоча нещата . ( не говоря за секс)
ми сигорно те иска за една вечер да не мислиш че ние можем да ти кажем да излизаш сас него или нне , или пак да ли щте изчука или не,или само иска да пие кафе сас тебе ти го познаваш такаче самичка си преценяй ............. а и кат има любов няма значение годинките......

MaMkaMy
04-19-2009, 13:42
ейййййййййй голямо чудене голямо мислене.... ми ако имаш интерес и ти към него излезте... то така не можем да гадаем дали ще стане нещо... или ще потръгне или няма да потръгне, докато не опиташ няма да разбереш. Казвай си: от опит глава не боли ;)

vesito13
04-19-2009, 19:36
Е, аз тогава какво да кажа, като един 20 годишен младеж от форума ме кани да излезем и би дошъл чак до Силистра само заради едното кафе? :)А аз какво да кажа 19 годишен младеж щеше да се върне от Испания заради мен :-D

mrazqkindergarten
04-19-2009, 20:24
Вие по годините ли ги избирате бе? :? Една я притеснява това,че приятелят и е с няколко години по-голям от нея,друга се кефи само на "батковци" :? Мацко,разликата ви в никакъв случай не е голяма...просто ако момчето е курвар,а ти си свястна (а ти ми се струва,че си такава) връзката е обречена :)

elsy
04-19-2009, 20:37
Ако ти харесва - излезте. Кво толкова, тва са 3 години...

Dollystar
04-20-2009, 06:55
Вие по годините ли ги избирате бе? :? Една я притеснява това,че приятелят и е с няколко години по-голям от нея,друга се кефи само на "батковци" :? Мацко,разликата ви в никакъв случай не е голяма...просто ако момчето е курвар,а ти си свястна (а ти ми се струва,че си такава) връзката е обречена :)

Ми не мисля, че е курвар, в едно мнение по-горе някой каза че по-скоро се притеснявам от тва кфо ще кажат другите. Винаги съм се подигравала на разни момичета,които си хващат момчета, които вече са на по 20г, а ся и аз съм в подоба сигуация :-x

xplay
04-20-2009, 06:58
Е, аз тогава какво да кажа, като един 20 годишен младеж от форума ме кани да излезем и би дошъл чак до Силистра само заради едното кафе? :)А аз какво да кажа 19 годишен младеж щеше да се върне от Испания заради мен :-D


Да не е случайно x3eme?

selens
04-20-2009, 07:56
Разликата не е фрапантна.Дай му шанс ;)

vesito13
04-20-2009, 08:00
Е, аз тогава какво да кажа, като един 20 годишен младеж от форума ме кани да излезем и би дошъл чак до Силистра само заради едното кафе? :)А аз какво да кажа 19 годишен младеж щеше да се върне от Испания заради мен :-D


Да не е случайно x3eme?
Не , не . Момчето въобще не е от форума . А x3eme не го познавам , смисъл не си пиша с него , нищо такова , виждала съм негови мнения , но до там :)

Tera
04-25-2009, 15:56
Пълната простотия...Престанете да мислите,че щом момчето е по-голямо с еди си колко иска само секс..Това,че има такива не означава,че са всички...Дай шанс на момчето и стига с тия нагласи и навивки...Слушай себе си а не хората! :) :) :)

boniboon
05-03-2009, 21:56
Ами , ако ти е симпатичен , защо да не излезете
:neutral: :)

krasitoOoO
05-04-2009, 06:45
За любовта няма граници! Аз например съм на 15 и вървим с момче на 20.. :(

monityyy95
05-19-2009, 08:26
Ами и при мен е горе-долу така- тои е на 16 , а аз на 14. Зависи той какъв е -ако е женкар, не мисля, че ще се получи нещо сериозно, защото ще търси нещо повече от целувки и прегръдки, но ако е точен пич и те харесва не само заради големия бюст и т.н- имаш шанс :) Успех :-D

myNameIsImmortal
05-19-2009, 08:29
пф.. 1во се замисли как се чувства като една година знаеш че иска да излезете и има интерес..
Ако не искаш да го накараш да загуби интереса си можеш да решиш и да помислиш дали го искаш и да излезе.. щото рано или късно момчето ще се откаже..
А и какво са 4 години?
както и да е..
Решаваш сама..

NeZaPoznat
05-19-2009, 09:52
Вие по годините ли ги избирате бе? :? Една я притеснява това,че приятелят и е с няколко години по-голям от нея,друга се кефи само на "батковци" :? Мацко,разликата ви в никакъв случай не е голяма...просто ако момчето е курвар,а ти си свястна (а ти ми се струва,че си такава) връзката е обречена :)

Ми не мисля, че е курвар, в едно мнение по-горе някой каза че по-скоро се притеснявам от тва кфо ще кажат другите. Винаги съм се подигравала на разни момичета,които си хващат момчета, които вече са на по 20г, а ся и аз съм в подоба сигуация :-x

Ако беше ку*вар отдаавна да си е намерил друга.
Цяла година да те моли :shock: :shock: или ти си много красива или той е много тъп.... а може би и двете - не знам.
:D

Lady_AMG
05-19-2009, 21:55
Каквото си прецениш това прави. Ние не можем да ти казваме с кого да бъдеш ... Но имай предвид, че НЕ всички, но повечето момчета на тази възраст си търсят по-малки момичета единствено заради секса. Ако го познаваш достатъчно добре и си се убедила, че не е такъв - пробвайте се.
+1

sunyty
05-20-2009, 11:44
Според мен момчета, които търсят значително по-малки момичета .. искат просто да се възползват , НО не всички са такива .. прецени си сама :wink:

LittlePrincess
05-20-2009, 12:03
Ти не си в такава ситуация според мен - 14 и 17, каращо 18 е съвсем по различно от 13 с 22 ( познавам момче, което ходеше с една позната.. той на 22 тя на 13 ) Самата ви разлика не е толкова голяма 3-4 години не е нищо. Излез един път с него. След това мисли дали да задълбочаваш.

BlueFace
05-20-2009, 14:24
Ако ти харесва - излезте. Кво толкова, тва са 3 години...

Ако си на 14 би ли излязла с 11 годишен.???.. Според мен преди 17 години 3 години разлика е прекалено много :? Още са на различен акъл ....Аз на 18 не бих се занимавал с 14 годишна трябва да съм много изпаднал O,o

sweet_nothings
05-20-2009, 15:19
Излез, ощее к'во чакаш!?! :o :grin:

galenata
05-20-2009, 17:14
За мен това не представлява никакъв проблем.Ако си достатъчно развита-физически и психически,за да излизаш с по-голямо момче от теб,направи го.А и това са само 3 години,съвсем нормално е според мен.С моят разликата ни е 5 години,аз съм на 15,той на 20 и никак не ни е зле,заедно сме вече половин година.Не зависи от годините,а от хората :) Ако толкова се притесняваш,намери си някой на твойте години.

BlueFace
05-20-2009, 17:18
Аз пък се смея на тия дето си мислят ,че са много развити xD Още малки момиченца дето им пораснали цици , намазани с грим , с късите поли и цигарата и вече айде много сме големи... Те някой ден ще се усетят ;]
Ае в крайна сметка чукайте са на воля сега му е момента :grin:

mucunkoto
05-20-2009, 17:46
виж сега прецени си сама .. ние не можем да ти кажем нито го познаваме нито нищо (:

mimzchet0
05-26-2009, 17:31
М .. сега ще ти кажа нещо от личен опит .. аз бях на 14 години,когато излезнах с бившия ми приятел .. той беше на 18 .. и се роди една прекрасна връзка .. ходихме година и половина .. обичахме се много .. бяхме щастливи ! .. Ако искаш да си с него не чакай .. :-)

Tomorrowww
05-26-2009, 21:12
апф винаги съм харесвала момчета с по 1-2 годене по - големи и ми е било странно да харесваш на по 19 - 20 .. и си мислих че аз никога няма да харесам толкова по голам ( не че е толкова голяма разликата а ма а де :D ) .. таа сега и аз съм на 14 и харесвам един на 18 .. и такива неща се случват .. по - добре отколкото на по 20 и нагоре .. излиз с него :grin:

Dollystar
05-27-2009, 10:57
Аз пък се смея на тия дето си мислят ,че са много развити xD Още малки момиченца дето им пораснали цици , намазани с грим , с късите поли и цигарата и вече айде много сме големи... Те някой ден ще се усетят ;]
Ае в крайна сметка чукайте са на воля сега му е момента :grin:


+1 много точно изказване
И аз мисля така и точно затова толкова много го мисля, въпреки че едва ли ще се занимавам с него 8)

haritov
05-27-2009, 11:02
абе тръгнете ама докъто пораснеш ще се карате за глупости дано те истърпи иначе и аз имам 3 години разлика с мойта фр

xXxMixXx
05-27-2009, 11:15
Каквото си прецениш това прави. Ние не можем да ти казваме с кого да бъдеш ... Но имай предвид, че НЕ всички, но повечето момчета на тази възраст си търсят по-малки момичета единствено заради секса. Ако го познаваш достатъчно добре и си се убедила, че не е такъв - пробвайте се.

:)

LiRRRa
05-27-2009, 11:20
Разликата не е чак толкова голяма, не се притеснявай за това.Дай му шанс. :)

Успех.

Sarityyy
05-27-2009, 12:13
Познавам много момичета които имат връзка с по- големи момчета, но зависи от теб. Изглежда, че момчето наистина те харесва :) просто му дай шанс. Една среща не е кой знае каква работа, ще се опознаете и ще разбереш дали искаш да си с него :)
успех! :)