PDA

View Full Version : Без Него



LDto
04-18-2009, 18:42
ето я и мойта история
ем всичко почна на игра но постепено се задълбочи
но той учише в Русе а аз в Плевен
това не беше проблема а в това че трябваше да бъде тайна.
но Приятелитени ни разбраха и почнаха да говорят много лъжи. по точно мойте ПРИЯТЕЛИ!!!
в началото не ни пукаше но после почнаха скъндалите той ми нямаше доверие сърдише ми се за ВСИЧКО и накрая с наглос ме заряза по скайпа и ме помоли да не го търся никога вече.
аз и така направих макар да ме болеше!!! Тръгнах с друго момче и на СВ.Валентин просто почнах да честитявам на вс в скайпа и реших и на него да честитя. и му писах и затворих прозорчето с мисълта че ще излезе от линия,но той ми писа и ми честити и на мен празника аз разбирасе му благодарих и пак затворих прозорчето и не чаках да ми пише. но той почна да ме разпитва как съм ала бала и аз споменах че съм с др и той нз по чата усетих че му стана кофти и почна да ме разпитва за него и накрая ми сервира "Аз мислих днес да ти предложа да се върнеш при мен но явно си заета вече" след тези думи се разплаках и цяла нощ не спах и реших да скъсам с др момче.
1 седмица по-късно се видях ме на саме очи в очи.
Той ме попита дали ми е липсвал а аз само сконих глава и замълчах.
мислих си че ще ми предложи пак но се излъгах!!!

след около 2 часа фълшив смях от моя страна го помолих да ме заведе до един блок който се оказа неговия.
там имах среща с едно момиче до като тя беше у тях и се оправяше.
аз просто го попитах тъй си оставяме и той ми отвърна "аз съм в Русе ти си си тук сега не ми е времето за връзки намери си друг" и си замина аз се разплаках а приятелката ми тамън слезна и ме видя да плача прегърнаме силно и нищо не каза
от тогава на сам само здр му казвам и заминавам но тайно се надявам пак да се съберем. знам че не си заслужават сълзите мечтите надеждата но вече 2 месец не мога да го забравя почнах на работа само и само да не мисля за него. да избягвам срещи с него. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ThisIsMe
04-18-2009, 18:49
По-добре не го търси повече.Нека всеки си хване по пътечката ,както е и станало! Той те е излъгал.ЗАради него си скъсала с бифшия си приятел.Доста тъпо от негова страна :-x първо дава надежди и накрая ти заявява ,че нямало да стане.Защо си играе с теб?
Остави го намира,не си заслужава.Не му позволявай повече да те лъже.Най-добре си останете на здр и здрасти и си намери друг приятел.УСпех :)

BlindedAngel
04-18-2009, 18:50
Просто продължи.Не е толкова трудно колкото си мислиш.С достатъчно воля ще успееш без никакви проблеми.Бил съм в такава ситуация.Цаката му е да се разсейваш с нещо( това че си се хванала на работа е добре ).Повече нови контакти завързвай, запознавай се с повече нови хора.Прави неща които няма да ти напомнят за него и ще си 6 точки :)

Take_That
04-18-2009, 19:15
Тоя е егати боклука, с извинение
:-x :x :-x :-x .... Оставяй го, не го търси, не се унижавай заради него! Продължи напред и другият път не прави такива глупави грешки!

LDto
04-18-2009, 19:25
ааа споменах ли че днес има РД и ми се иска да му кажа що за буклук е

ThisIsMe
04-18-2009, 19:30
ааа споменах ли че днес има РД и ми се иска да му кажа що за буклук е

по-добре си заммълчи.
Нека да си мисли,че няма да се сетиш за него.Направи се на безразлична !
бъди студена!Нима не осъзнаваш как се държи с тебе?Боже,сляпа ли си или имаш кърпа на очите?! :shock:

LDto
04-18-2009, 19:52
Знам че се държе с мен се едно съм му кукла за желания за това просто сега се правя че не го знам кой е

vesSynkaa
04-18-2009, 20:08
Ако бях на твое място дори и рд-то му нямаше да честитя .. :x

LDto
04-18-2009, 20:11
че аз не съм и няма както той не честити моя !!!

cinderella_gugutka
04-18-2009, 22:11
според мен изобщо не е смятал да ти предлага на Св.Валентин.Станало му е кофти 4е ве4е не си негова (на 1 мом4е винаги ще му стане кофти ако разбере 4е бившата му си има друг дори да няма 4увства към нея) и затова го е казал-за да ти стане кофти и на теб.и си сгрешила страшно много 4е си оставила приятеля си заради него.според мен той просто не изпитва нищо към теб и трябва да го забравиш

UnaBletoLoVeU
04-18-2009, 22:27
И аз мисля, че неговото чувство за принадлежност здраво крещи и той се прави на интересен, за да е сигурен, че го обичаш достатъчно, за да изтърпиш бъдещото му държание, когато пак ще стане студен и заинтересован само от гаджето си. Когато види, че си хващаш живота пак ще стане мил...Не се занимавай.

Take_That
04-18-2009, 23:05
Когато види, че си хващаш живота пак ще стане мил...

Ей това трябва да направи авторката на темата! Безразличието е най-доброто отмъщение 8)

LDto
04-19-2009, 03:53
така и ще направя !!! благодаря за съветите !!!

Hilary_
04-19-2009, 07:16
Аааа ебати тъпия идиот нещтастен... ](*,) ](*,) Жалко, че си зарязала момчето, с което си била, но не си знаела, че така ще стане... наистина супер грубо те е прецакал и аз мога да ти кажа, че няма смисъл да плачеш за него... всеки път като си помислиш нещо хубаво си мисли как те епрецакал по супер кофти начин и с времето ще спре да ти пука и за него и за случката... пожелавам ти най-искрено Успех!! :smt003

ifkataAa
04-19-2009, 07:56
Според мен това момче не те обича, но не иска да си и ничия друга.Наистина е много егоистично.Първо ти проваля настроението за месеци напред всичко под краката ти рухва, а после иска да не е с теб, но ти да не си и с никои друг.Това момче не заслужава и една твоя сълза .. поварвай .. :х

evelinka1122
04-19-2009, 08:32
"аз съм в Русе ти си си тук сега не ми е времето за връзки намери си друг" съжалявам това щях да кажа.... връзка от разстояние не е връзка.... той може да иска да е с теб, но просто това ви разделя... няма смисъл прав е...

justbebsi
04-19-2009, 09:34
Ебати тъпака :x .Постъпил е ужасно , като ти е дал измамни надежди че може пак да се съберете. Друг път не му се хващай на глупостите и не се занимавай с него !