PDA

View Full Version : Поредната изповед на едно момиченце



alex4ii
04-18-2009, 19:22
Преди месец телефона ми звънна- беше един познат, искаше да излезем да се видим. Нямах представа от къде ми имаше номера или внезапният му интерес към мен. В последствие разбрах от обща приятелка че ме харесва, но така и не можах да изляза с него или нямах желание или бя възпрепятствана и така в продължение на месец.
Няколко дена преди ваканцията един приятел от друг град ми дойде на гости, излязохме с компанията и разбрах че бившата му приятелка имала огромното желание да ме бие. Нямах никакво намерение да се занимавам с нея и й казах просто че няма да се меся между тях и че не искам нищо общо с него. Да идеално ама не ... в същият ден го видях беше с колата и предложи да отидем на кафе .. нямаше къде да бягам в последствие неговата компания ми хареса и така тръгнахме. Отначало всичко беше идеално. Бях лудо влюбена. Обаче после сякаш чувствата му охладняха. Приятелите му бяха по-важни отколкото аз. На всичкото отгоре бившата му приятелка изцепи това което й бях казала, че не съм искала да имам нищообщо с него и си наговорихме куп простотий които не трябваше да изговарям. 2 дена след това имахме среща и трябваше да поговорим, но той не се яви, обаждах се пращах СМС-и, но нищо. Накрая ми вдигна и каза че идвал след малко, но така и не дойде... обаждах се пак и пак , но ми затваряше и накрая му написах СМС че това е краят. Той не се опита да направи нищо, при което ме заболя още повече. Няколко дена след товаимахме среща тъй като трябваше да ми върне някои неща и пак не се опита да направи нищо :( Беше казал на един общ приятел, че много съжелявал и че той бил виновен но на мен нищо. Опитах се да му дам втори шанс, но той не се възползва и сега на всичкото отгоре замина за Гърция при майка си за празниците. А преди ми беше казал че предишният път, огато е ходил до Гърция е сксал с приятелката си , за да не му изневерява и после пак се е върнал при нея, но нищо не ми се връзва.
Благодаря на тези, които го проетоха, имах нужда да излея всичко някъде.

tuzaro
04-18-2009, 19:30
щом не иска кво толкова го мъчиш...

alex4ii
04-18-2009, 19:35
защото ТРЯБВА ДА ЗНАМ!!
защото трябва да има причина!!
защото не може всичко да свършва така !!

ThisIsMe
04-18-2009, 19:38
Остави го.По всичко личи ,че не иска да е с теб.
И без това с него си си създавала само проблеми.
Не го търси повече,падаш много ниско!
Потърси си друг,не е само той.
Успех ;)

Bellatrix
04-18-2009, 19:40
Причината е, че просто вече не си му интересна, не те иска, не му се занимава. Казал е, че съжалява и че е виновен: вярно е, на него са му изчезнали чувствата. Съжалява, че те е прецакал.
И в крайна сметка защо просто не продължиш напред? Няма да се върне при тебе. Приеми го.

tuzaro
04-18-2009, 19:41
защото ТРЯБВА ДА ЗНАМ!!
защото трябва да има причина!!
защото не може всичко да свършва така !!епа причината явно си ти, пък може и по хубава да си е намерил

Take_That
04-18-2009, 23:16
Много пъти си опитвала да разбереш на какво се дължи това негово държание, но отговор не си получила, не опитвай повече, няма да ти каже! Той е Страхливец! Нима искаш да си с такъв човек?! Остави го в миналото и продължи напред, тоя не си струва усилята!

Hilary_
04-19-2009, 07:28
Виж душко явно тоя момък не си заслужава... кофти се е получило ама след като се е държал по този начин значи нещо му куца и не е за теб.. .според мен си супер печен човек което значи че лесно ще откриеш сродната си душица... така че остваи го нека си троши главата!!! :? А на бившата му прати много поздрави от мен... :? и и кажи че е мнооого зле... :D айде Успех за напред! :smt003

Kostadin_682
04-19-2009, 07:28
Виж душко явно тоя момък не си заслужава... кофти се е получило ама след като се е държал по този начин значи нещо му куца и не е за теб.. .според мен си супер печен човек което значи че лесно ще откриеш сродната си душица... така че остваи го нека си троши главата!!! :? А на бившата му прати много поздрави от мен... :? и и кажи че е мнооого зле... :D айде Успех за напред! :smt003
Подкрепям

ifkataAa
04-19-2009, 07:51
Наистина е много гадно, когато двама души се обичат, но заради ината и гордоста на единия идва края на една връзка .. за сега го остави, нека помисли малко.Сам ще осъзнае, че има нужда от теб и ще направи някакъв опит да се съберете отново :) Късмет :р

nadety250
04-20-2009, 17:38
Hilary_ написа:
Виж душко явно тоя момък не си заслужава... кофти се е получило ама след като се е държал по този начин значи нещо му куца и не е за теб.. .според мен си супер печен човек което значи че лесно ще откриеш сродната си душица... така че остваи го нека си троши главата!!! А на бившата му прати много поздрави от мен... и и кажи че е мнооого зле... айде Успех за напред!

:-) ++ 1 :) :-)

Tera
04-25-2009, 15:45
Няма смисъл...Остави го и продължи живота си...Ще ти е трудно,но е по-добре от това да се измъчваш,заради него.. Не го заслужава..

gumS
05-07-2009, 12:13
Поне знаеш,че си направила всичко по силите си ... но не се е получило ,затова няма за какво да съжеляваш

GossipGirl89
05-07-2009, 12:26
Ми мацко, ти си го търсила, настоявала си за обяснение, той не ти го е дал - тогава няма смисъл да продължаваш да го насилваш... Освен, че си тъпчаш самочувствието и достойнството като постоянно го издирваш, ще влошиш и нещата още повече... Остави го. Като не иска да ти дава обяснения-майната му! Не е първият, няма да е и последния !!!!! ;)

MrBlinD
05-07-2009, 12:31
Апфф ти нямаш никаква вина и няма смисъл да изпитваш или каквото и да е отрицателно чувство заради него ... предлагам ти да го заебеш без извниение за думата .