PDA

View Full Version : Момчето което харесвам е много затворено



bebety2
04-18-2009, 22:20
здр на всички..момчето,което харесвам е много затворено...даже и аз не знам как да го опиша .. Иначе е печен,даже не мога да кажа че точната дума е "затворен" , просто не се занимава с момичета, :-o значи ходи на даскало...трен..и после в тях цъка яко цс и там другите глупости.. :x по скайп ако си пишем все аз трябва да му пиша първа,щото той все играе и така...не знам такъв тип момче как мога да му покажа,че го харесвам..а ние се познаваме отдавна де,но аз чак сега....... иначе като си пишеме се бъзикаме и така..кажете ми плс кво да правя #-o ](*,)


Moderated by slun4ice
т.7

cinderella_gugutka
04-18-2009, 22:31
покани го да излезнете-ако мислиш 4е ще ти откаже можеш да кажеш 4е ще излезнете като приятели само а после на срещата да му признаеш 4е го харесваш (ако той не се усети и не предприеме нищо)

kasidy
04-18-2009, 22:37
Ена френдка е така: харесва момче , чийто ден е такъв: даскало, футбол, цс. Пишат си някакви закачки (уж) по скайп и това е. Не искам да те обнадеждавам, но не мисля, че ще можеш много да го промениш. Нз и вие как си харесвате такива момчета :? ( да не се обидиш нещо ) Плюс че не виждам и как ще можеш да му приковеж вниманието, при положение че той нон стоп цъка ... ако сте в едно даскало гледай да го "хванеш натясно" и да си комуникирате по-често ... Пък после ... ако нищо не става, се откажи :D

AFT
04-18-2009, 22:45
Loser. Остави го да си троши главата с цс и намери друг.

got2Bthe1
04-18-2009, 22:53
CS i WoW унищожават човека откам социалност.Добре че се спрях навреме :D

Take_That
04-18-2009, 22:58
Loser. Остави го да си троши главата с цс и намери друг.

+1

LDto
04-19-2009, 04:02
Loser. Остави го да си троши главата с цс и намери друг.

+1


+1 i moje i da probvash i ti da igraesh CS za da mu po prikovesh malko vnimanieto ;)

Hilary_
04-19-2009, 07:20
Аз бих постъпила по супер нестандартен начин и бих почнала да играя с него... :-D Смисъл понеже лично аз мога да играя бих се включила веднага, но ак оси нямаш и понятие по добре почни първо сама малко да схванеш игрицата и после го помоли съвсем закачливо да се включиш и ти... така той ще види че имаш интерес и ще му направиш супер добро впечатление... но ако пак не ти обърне внимание въпреки усилията по добре на този етап го остави... явно игрите са му по важни... пък някой ден може и да се осъзнае... 8) Айди Успех от мен! :wink: :smt003

Kostadin_682
04-19-2009, 07:27
здр на всички..момчето,което харесвам е много затворено...даже и аз не знам как да го опиша .. Иначе е печен,даже не мога да кажа че точната дума е "затворен" , просто не се занимава с момичета, :-o значи ходи на даскало...трен..и после в тях цъка яко цс и там другите глупости.. :x по скайп ако си пишем все аз трябва да му пиша първа,щото той все играе и така...не знам такъв тип момче как мога да му покажа,че го харесвам..а ние се познаваме отдавна де,но аз чак сега....... иначе като си пишеме се бъзикаме и така..кажете ми плс кво да правя #-o ](*,)

Ако играе WoW забрави да го изкараш на вънка WoW > Girls :razz:
А бе... ако толкова много го харесваш, покани го на кафе и виж каква ще му бъде раакцията, какво като си момиче, и той трябва да направи първата крачка... голяма работа, че си го поканила първа...
И ако това не стане, тогава си намери друг...

Hilary_
04-19-2009, 07:30
здр на всички..момчето,което харесвам е много затворено...даже и аз не знам как да го опиша .. Иначе е печен,даже не мога да кажа че точната дума е "затворен" , просто не се занимава с момичета, :-o значи ходи на даскало...трен..и после в тях цъка яко цс и там другите глупости.. :x по скайп ако си пишем все аз трябва да му пиша първа,щото той все играе и така...не знам такъв тип момче как мога да му покажа,че го харесвам..а ние се познаваме отдавна де,но аз чак сега....... иначе като си пишеме се бъзикаме и така..кажете ми плс кво да правя #-o ](*,)

Ако играе WoW забрави да го изкараш на вънка WoW > Girls :razz:
А бе... ако толкова много го харесваш, покани го на кафе и виж каква ще му бъде раакцията, какво като си момиче, и той трябва да направи първата крачка... голяма работа, че си го поканила първа...
И ако това не стане, тогава си намери друг...

Ееее защо да няма момичета бе... има :grin: Недей така и аз ще играя... :D А иначе момичето си каза чисто и откровено че е CS а не любимото ни WoW ... :wink: :grin:

Kostadin_682
04-19-2009, 07:33
здр на всички..момчето,което харесвам е много затворено...даже и аз не знам как да го опиша .. Иначе е печен,даже не мога да кажа че точната дума е "затворен" , просто не се занимава с момичета, :-o значи ходи на даскало...трен..и после в тях цъка яко цс и там другите глупости.. :x по скайп ако си пишем все аз трябва да му пиша първа,щото той все играе и така...не знам такъв тип момче как мога да му покажа,че го харесвам..а ние се познаваме отдавна де,но аз чак сега....... иначе като си пишеме се бъзикаме и така..кажете ми плс кво да правя #-o ](*,)

Ако играе WoW забрави да го изкараш на вънка WoW > Girls :razz:
А бе... ако толкова много го харесваш, покани го на кафе и виж каква ще му бъде раакцията, какво като си момиче, и той трябва да направи първата крачка... голяма работа, че си го поканила първа...
И ако това не стане, тогава си намери друг...

Ееее защо да няма момичета бе... има :grin: Недей така и аз ще играя... :D А иначе момичето си каза чисто и откровено че е CS а не любимото ни WoW ... :wink: :grin:
Тогава има надежда 8-)

Hilary_
04-19-2009, 07:34
здр на всички..момчето,което харесвам е много затворено...даже и аз не знам как да го опиша .. Иначе е печен,даже не мога да кажа че точната дума е "затворен" , просто не се занимава с момичета, :-o значи ходи на даскало...трен..и после в тях цъка яко цс и там другите глупости.. :x по скайп ако си пишем все аз трябва да му пиша първа,щото той все играе и така...не знам такъв тип момче как мога да му покажа,че го харесвам..а ние се познаваме отдавна де,но аз чак сега....... иначе като си пишеме се бъзикаме и така..кажете ми плс кво да правя #-o ](*,)

Ако играе WoW забрави да го изкараш на вънка WoW > Girls :razz:
А бе... ако толкова много го харесваш, покани го на кафе и виж каква ще му бъде раакцията, какво като си момиче, и той трябва да направи първата крачка... голяма работа, че си го поканила първа...
И ако това не стане, тогава си намери друг...

Ееее защо да няма момичета бе... има :grin: Недей така и аз ще играя... :D А иначе момичето си каза чисто и откровено че е CS а не любимото ни WoW ... :wink: :grin:
Тогава има надежда 8-)

Еее разбира се че има... :grin: Между другото невероятна игра... мен едни приятели ме зарибиха...ама още се чуда какъв герой да си направя... :D Ти с какъв си..?! :-D

Kostadin_682
04-19-2009, 07:36
здр на всички..момчето,което харесвам е много затворено...даже и аз не знам как да го опиша .. Иначе е печен,даже не мога да кажа че точната дума е "затворен" , просто не се занимава с момичета, :-o значи ходи на даскало...трен..и после в тях цъка яко цс и там другите глупости.. :x по скайп ако си пишем все аз трябва да му пиша първа,щото той все играе и така...не знам такъв тип момче как мога да му покажа,че го харесвам..а ние се познаваме отдавна де,но аз чак сега....... иначе като си пишеме се бъзикаме и така..кажете ми плс кво да правя #-o ](*,)

Ако играе WoW забрави да го изкараш на вънка WoW > Girls :razz:
А бе... ако толкова много го харесваш, покани го на кафе и виж каква ще му бъде раакцията, какво като си момиче, и той трябва да направи първата крачка... голяма работа, че си го поканила първа...
И ако това не стане, тогава си намери друг...

Ееее защо да няма момичета бе... има :grin: Недей така и аз ще играя... :D А иначе момичето си каза чисто и откровено че е CS а не любимото ни WoW ... :wink: :grin:
Тогава има надежда 8-)

Еее разбира се че има... :grin: Между другото невероятна игра... мен едни приятели ме зарибиха...ама още се чуда какъв герой да си направя... :D Ти с какъв си..?! :-D
хах аз, не я играя, само CS от време на време, който ме срещне да пише Nickname: Dqdo_Pop~ 8-)

ifkataAa
04-19-2009, 07:37
Имам същия проблем.До преди 3 месеца ходих с момче, което ходи на даскало, даже и не ходи много, после тренировки по футбол, след това на игрището в даскало футбол със другите момчета и след това D2- diablo .. в крайна сметка скъсахме, заради глупости, но нито аз успях да го збаравя, нито той мен.След раздялата естествено спрях и да му говоря и да му пиша.Чувствах се ужасно.Като видя, че след 3 месеца аз не съм му писала и ред, не съм му казала и едното здрасти реши той да напрви първата стъпка, докато не било "късно".Така, че да не ти пука, като усети, че си спряла да се интерсуваш толкова много от него той сам ще започне да те търси ;)

ifkataAa
04-19-2009, 07:38
аа и btw една от причините, за да скъсаме беше, че той се изпусна нещо за нас в тъпата игра, на което аз много се ядосах ииии да .. това беше основната причина да скъсаме.След раздялата ни той се ядоса на играта до такава степен, че я изтри и до ден днешен не я играе :D

Take_That
04-19-2009, 09:27
аа и btw една от причините, за да скъсаме беше, че той се изпусна нещо за нас в тъпата игра, на което аз много се ядосах ииии да .. това беше основната причина да скъсаме.След раздялата ни той се ядоса на играта до такава степен, че я изтри и до ден днешен не я играе :D

8-) 8-) 8-) Рано или късно всеки си намира майстора 8-)

selens
04-19-2009, 09:35
Loser. Остави го да си троши главата с цс и намери друг.

xplay
04-19-2009, 09:36
Тоя е загубеняк, честно ... 2 пъти ми се случи да харесвам такъв ... само си изгубих времето :? Не се занимавай с него а си намери някой с по-висок коефициент на интелигентност! :)

ZOMFGWTFLOLROFLMAOBBQ
04-19-2009, 10:38
1. Повечето от геймърите са интилигентни хора (естествено има индивиди дето не знаят как се ползва чата в играта, както и други, които го използват само за псувни...)
2. Няма по-голяма радост за 1 геймър от това да убива "враговете" заедно с любимата си
3. Не е вярно, че геймърите мразят да копунясват. Просто като чуят дадена песен се сещат за някое хипер-мега-яко-имба-госу-олтскуул клипче на любимата си игра и вече не им е до купон, а им се доиграва

Това го казвам от личен опит... Тъй, че подкрепям мнението да разцъкаш няколко игри с него. Не е задължително да си добра, защото ако не си, можеш да го помолиш да те научи някой път :)

Riot
04-19-2009, 10:40
Явно не проявява абсолютно никакъв интерес към теб
това помисли ли си го ?

Riot
04-19-2009, 10:41
Все пак съм професионалист
мога да ви дам някой друг урок
http://www.sk-gaming.com/video/77344-Simple_jumps_by_GrN
;D

jghgh
04-19-2009, 11:17
...

Ако играе WoW забрави да го изкараш на вънка WoW > Girls :razz:

Ееее защо да няма момичета бе... има :grin: Недей така и аз ще играя... :D А иначе момичето си каза чисто и откровено че е CS а не любимото ни WoW ... :wink: :grin:
Тогава има надежда 8-)
Да бе... Направо. ;D
GAMERS SUCKS BIG TIME -.-


CS i WoW унищожават човека откам социалност.
В повечето случаи - да..


Loser. Остави го да си троши главата с цс и намери друг.
;D


Съжалявам, че сложих толкова много цитати, просто се чудех на кой от трите да отговоря, и реших - аре и трите.


Абе все пак се пробвай с него, но не мислиш ли че с тоя начин на живот тва момче си пада някво.. посредствено такова : D

cherubic
04-19-2009, 11:25
Този твоя ... на колко години е, че все още играе на кънтър страйк?
Ако е на 15-16-17 горкичкия е много зле. Защо не го поканиш у вас, пуснете си музика, гледайте телевизия, а през това време се замеряйте с пуканки... опитай се леко да хванеш ръката му (на пример си спусни завесите в стаята) докато се е загледал и всичко ще потръгне. Имала съм вземане даване с тези по-срамежливите...всичките си имат слабости :-)

Rofl4e
04-19-2009, 11:26
ами покани го на кафе и тамс и поговорете.. опознай го.. разбери дали е влюбен ,какъв тип момичета харесва и.т.н.

Vesk0u
04-19-2009, 12:02
Хах. И аз имам един такъв приятел, а пък него много момичета го харесват... То и аз до преди 1 година някде бях така само дето нито тогава ме харесваха нито пък сега. :D

BaiToq
04-19-2009, 16:31
Отвори го! :grin:

ViciouSs
04-19-2009, 18:18
CS i WoW унищожават човека откам социалност.Добре че се спрях навреме :D

+1 :Д
кофтито е че почнах Дота :grin:

zero
04-19-2009, 18:31
CS i WoW унищожават човека откам социалност.Добре че се спрях навреме :D
Преди като играех много цс бях почнал да се спичам ...
неможех да си кажа лафа .. доста го бях закъсал :x
20 часа на ден цс без да изляза от нас :shock:
Като почнех да говоря си бърках думите ..
Просто знаех самото значение на думите, но не го
употребявах правилно :x
От устата ми излизаше само и бях затъпял с 1 дума :?
По-лесно ми беше да напиша всичко :razz:
Много кофти тръпка от година не играя и почнах да се пооправям
не заеквам говоря умерено сега съм си нормален, но
преди бая се бях издухал :shock:
Добре, че се усетих (макар и късно, но ...)
Намерих си други занимания свързани с друго (не с рс-то)
и се оправих :-D
Цял ден на тренировки и на даскало и вечерта кат се прибера 2 часа МАКС пред рсто и ся съм ОК :)

beiho
04-19-2009, 19:14
Вие какво искате да кажете, че аз като играя на онлайн игри и не обръщам внимание на гаджето си ли?Не, просто си има време за всичко и човек трябва да отделя време за всичко, това се осъзнава, когато станеш малко по-зрял иначе хлапундурите на по 14-15 години не се занимават с друго, освен с игрите и техните си хобита!

PainMonopoly
04-19-2009, 19:21
Харесала си си асоциал.

Поеми инициативата и го отдели от порочното му занимание.

tfoitakuchka
04-19-2009, 19:24
еми..:) как да постъпиш .. кажи му .. в прав текст .. ако остане безразличен .. намери си друг..

js7tw
04-19-2009, 19:54
здр на всички..момчето,което харесвам е много затворено...даже и аз не знам как да го опиша .. Иначе е печен,даже не мога да кажа че точната дума е "затворен" , просто не се занимава с момичета, :-o значи ходи на даскало...трен..и после в тях цъка яко цс и там другите глупости.. :x по скайп ако си пишем все аз трябва да му пиша първа,щото той все играе и така...не знам такъв тип момче как мога да му покажа,че го харесвам..а ние се познаваме отдавна де,но аз чак сега....... иначе като си пишеме се бъзикаме и така..кажете ми плс кво да правя #-o ](*,)


Moderated by slun4ice
т.7
докато четох темата си помислих че някой е писал за мен :-D аз съм същия ... :( :( и искам да се променя,но немога :cry:

fluffka1
04-19-2009, 20:08
и аз имам едно такова проблемче, :D с един птиятел, само че не го харесвам. Ама мега ми е странен, както и ти казваш, винаги аз му пиша първа, иначе е мн яко кат си чатим, и нали, сякаш показва някакъв интерес, смисъл, явно му е приятно да си чатим, а в същото време..... :? веднъж го чаках той да пише, и цяла седмица не си писахме! :D и пак казвам, не го харесвам, просто ми е стар приятел и искам да си възвърнем старите приятелски отношения, ама не ми се получава, та стига съм се обяснявала, ето моето решение, ще подейства: значи, веднъж на "моя приятел" така както си писахме разни глупости аз го питах " Ти излизаш ли?....събота и неделя....с приятели... Или цял ден си седиш в къщи и цъкаш на компа??" и след това той остана доста заинтригуван, щяхме да излезем, ама се провалиха нещата.... та пробвай с тва!!! трябва да подейства! :) :) :)

sladur4etyYy
04-19-2009, 20:21
цс- маниак ..тцтц.. ауууу, недейте, моля ви се :razz: тия са ми любимци.......... :D :D :D

ToniStoraro
04-19-2009, 20:23
ех, тия идиотски игри! Ми да ти кажа, едва ли ще постигнеш нещо с някой, който по цял ден седи, гледа с оная идиотска оплезена и олигавена физиономия в екрана, където гони разни маймуни и гърми по тях. Бих те посъветвал да не са забиваш с инфантилни дечица.

bebety2
04-19-2009, 21:08
еми той е печен даже като излезнеме с компанията е много забавен но някак си не се занимава с момичета..иначе мерси на всички за съветите..а между другото и тва Дота го играе :D .. ужас .. не знам кво да правя .. :shock: :shock: :shock: :shock:

Lonelysoul
04-19-2009, 21:36
CS i WoW унищожават човека откам социалност.Добре че се спрях навреме


Да но след като някоя кукличка ти е разбила сарцето след като ти е давала безплодни надежди само игричките помагат да се расееш и да забравиш света около теб за известно време :( :(

AFT
04-20-2009, 19:56
^ Aй не си търси извинения, разбили са ти сърцето - трънци.

Lonelysoul
04-20-2009, 20:58
^ Aй не си търси извинения, разбили са ти сърцето - трънци.

Няма да коментирам ... еми да разбиха ми го и едиствено когато съм с приятели навън и играя някоя игричка в къщи пред пц-то вечер мога да се разсея през 80% от времето съм сдухан и ми е кофти и като незнаеш не се обаждай супер тъпо изглеждаш от страни но темата нее за мен а за друг тай че ...

AFT
04-21-2009, 19:12
Според мен тея игри са пълна трагедия, така че не намирам каквото и да е било разумно обяснение в тва по цял ден да киснеш пред компа и да стреляш по някви картинки (най-просто казано). Като са ти разбили сърцето, излизай с приятели, намери си ново момиче, запиши някакъв спорт - развивай се. То не че трябва да те наранят, за да почнеш да се развиваш, ама квото и да е станало, деградацията откъдето и да я погледнеш е в отрицателен смисъл.

Kostadin_682
04-21-2009, 19:13
Според мен тея игри са пълна трагедия, така че не намирам каквото и да е било разумно обяснение в тва по цял ден да киснеш пред компа и да стреляш по някви картинки (най-просто казано). Като са ти разбили сърцето, излизай с приятели, намери си ново момиче, запиши някакъв спорт - развивай се. То не че трябва да те наранят, за да почнеш да се развиваш, ама квото и да е станало, деградацията откъдето и да я погледнеш е в отрицателен смисъл.
Не богохулствай с/у CS 8-)

AFT
04-21-2009, 19:19
То да беше само CS.. Не че и аз не съм играла комп. игри, ама не помня дотолкова да съм се вманиачавала.

sladur4etyYy
04-21-2009, 20:07
CS i WoW унищожават човека откам социалност.Добре че се спрях навреме


Да но след като някоя кукличка ти е разбила сарцето след като ти е давала безплодни надежди само игричките помагат да се расееш и да забравиш света около теб за известно време :( :(

хаха, то щото ти си единствения на света с разбито сърце. ако всички, които някога са били наранявани по някакъв начин, почнат да цъкат ЦС, УОУ и кво ли още не, света ще се превърне сбирка на зомбита с празен поглед, мислещи само как да се справят с чудовището от 3 ниво 8-) live your life ;]

fc
04-21-2009, 20:11
То да беше само CS.. Не че и аз не съм играла комп. игри, ама не помня дотолкова да съм се вманиачавала.
Аре момичета да не приказват срещу игрите и т.н. Познавам много хора дето си играят цс, имат си приятелка, излизат вечер и т.н. Всичко си им е ок.

bebety2
04-21-2009, 20:21
еййй плсс дайте по темата :-D моля ви дайте ми съвет.. тия тип момчета немат оправия :? хелппп ;( ;(

sladur4etyYy
04-21-2009, 20:33
еййй плсс дайте по темата :-D моля ви дайте ми съвет.. тия тип момчета немат оправия :? хелппп ;( ;(

еми немат 8-) трябва да му привлечеш вниманието... как? не знам, да ти кажа. те тия нямат други интереси, освен компютрите си. мен даже ме харесваше преди един такъв. сега ще ти разкажа, пък сама решавай кво ще правиш :D значи, запознахме се чрез един общ познат и после тоя ''маниак'' ме намери в скайп и всяка вечер ми пишеше. аз му отговарях, държах се приятелски. говорехме си за пъъъъълни глупости. през тва време той нито ми е правил намеци, нито ме е канил да излизаме, нито нищо. изобщо не подозирах, че е хлътнал. и един ден просто ми прати някаква картичка със сърце ПО СКАЙП и ми каза, че много ме харесвал. е, паднах от стола тогава 8-) 8-) ест, отрязах го. вече не ми пише :D дочувам, че си в все същият забозил геймър...прави си изводите, ако можеш... :Д

все пак те съветвам да ти потърсиш друг.

Henn
04-21-2009, 22:56
Няма по голям дар за един/едно мъж/момче от това приятелката му да споделя интересите мy. Дали ще е футбол, баскетбол, CS, WoW няма значение.

Просто разберете че и най-зарибения геймър да си пак ще предпочетеш момичето пред играта. А ако можеш да имаш и момичето и играта тогава :grin: :grin: :grin:

В плюс е на всяка която може да цъка CS например.. огромен +

4upi
04-21-2009, 23:04
аз не мога да разбера какви са тея "младежи" по цял ден на тея компютри те по зле от жените станали изнежени като.... Не че да отчая момичето ама голчма доза от тези момчета нямат оправия

fc
04-22-2009, 03:22
еййй плсс дайте по темата :-D моля ви дайте ми съвет.. тия тип момчета немат оправия :? хелппп ;( ;(
Трябва да му дойде акъла в главата. Трябва приятелите му постоянно да го викат да излиза и трябва да се види отстрани какво представлява с тези иги, иначе няма начин... Някой трябва да го юрка, че играе по цял ден...

Aicken
04-22-2009, 06:34
ОТВОРИ ГО ! :grin:

yahhooo
04-22-2009, 08:12
Хаха, загубеняяк

yahhooo
04-22-2009, 08:19
Първо накарай админа да го банне по IP

bebety2
04-22-2009, 14:18
абе той излиза с фр .. ама примерно седят на някое игрище..в даскалото.. просто някак не се занимава с момичета :( нито знам какъв му е вкуса за момичетата нито нищо.. :-o :-o :-o :-o :-o :(

Gary
04-22-2009, 14:23
Хм, може да рискуваш и да го поканиш да излезете. Като седи на игрището отиди при него, поговорете. Или ще вдене, че има и момичета на тоя свят, или ще го уплашиш и ще те избягва. Но това е - риск.

fc
04-22-2009, 14:30
Натискай му се.

myNameIsImmortal
04-22-2009, 14:32
Тея тип момченца почват да се занимават с момичета, когато спрат игрите.. засега игрите са тяхната страст.. в училище говорят: "мале на един къф хедшот му траснах..", "направих си един шаман, вече ми е фулл Т7, и ходихме да бутаме новия бос"..
Ще почне да върти любов тогава, когато спре с игрите.
Не можеш да го накараш да спре..
Ще дойде от самосебеси..
Дано да е скоро, но ако не е можеш само да си седиш влюбена и това е..
.. :-o

fc
04-22-2009, 14:50
Тея тип момченца почват да се занимават с момичета, когато спрат игрите.. засега игрите са тяхната страст.. в училище говорят: "мале на един къф хедшот му траснах..", "направих си един шаман, вече ми е фулл Т7, и ходихме да бутаме новия бос"..
Ще почне да върти любов тогава, когато спре с игрите.
Не можеш да го накараш да спре..
Ще дойде от самосебеси..
Дано да е скоро, но ако не е можеш само да си седиш влюбена и това е..
.. :-o
Ти луд ли си? Как ще седи и ще чака? Някой хора са на по 40 години и играят игрички... Трябва да се бори за него... Трябва да убие боса хсхахаха

deFakto
04-22-2009, 15:27
Дай му амфетамин ,за да си развърже езика ;)

moon_flower
04-22-2009, 17:51
От компа няма да го отлепиш,от мен да го знаеш това. :D
С писането доникъде няма да стигнеш,защото колкото и да му е приятно да се майтапите и да си чатите той все си мисли за игрите,така че не си мисли,че влага много мисъл в това,което ти пише. :D Затова го покани да излезете като приятели на разходка,на кафе,абе каквото обича.Само да излезете. :D Ии сама ще разбереш какво да правиш нататък.Не е затворен,просто е много запален по тия игри.Не е и единствения.Такива като него бол има,ама повечето имат гаджета.Играта няма да му пречи да те вижда,само трябва да осъществите някакъв контакт извън скайп. :)

bubblebabe
04-22-2009, 17:56
игрите му са по - важни от всичко друго

john95
04-22-2009, 18:07
Отиваш пред блока му - проследяваш с поглед кабела на нета излизащ от стаята му и виждаш къде стига.
Отиваш при източника (Хъба на нета [разклонителя] и му дърпаш шалтера - ако искаш за по дългосрочен план - вкарваш му кабел 220 V към тоя за нета и гледай светлинно шоу посред бял ден - а твоя любимец - без комп... :D 8-)

И гледай да му спрат джобните щото иначе - компютърни зали - бол.. :D


Сега + :
Кажи му че го харесваш и той като види, че си я хубава, я умна - няма да те отреже ( Стига да притежаваш поне нещо с което да заинтригуваш тоя геймър :D )


Успех ! :)

NaughtyOne
04-22-2009, 18:13
Тея тип момченца почват да се занимават с момичета, когато спрат игрите.. засега игрите са тяхната страст.. в училище говорят: "мале на един къф хедшот му траснах..", "направих си един шаман, вече ми е фулл Т7, и ходихме да бутаме новия бос"..
Ще почне да върти любов тогава, когато спре с игрите.
Не можеш да го накараш да спре..
Ще дойде от самосебеси..
Дано да е скоро, но ако не е можеш само да си седиш влюбена и това е..
.. :-o

Мда прав си...макар,че прочитайки тая тема се отчаях още повече.Мале на тоз свят или ще има хора цитирам тебе "мале на един къф хедшот му тряснах" или ще са някви от типа "оооо вчера снощи *у еди си кой* как яко се напииихмеее!!!!!!!!!!" мамка му няма ли някво друго положение. :lol:

AFT
04-22-2009, 18:21
То да беше само CS.. Не че и аз не съм играла комп. игри, ама не помня дотолкова да съм се вманиачавала.
Аре момичета да не приказват срещу игрите и т.н. Познавам много хора дето си играят цс, имат си приятелка, излизат вечер и т.н. Всичко си им е ок.

По-голямата част от момчетата,които играят ЦС, обаче нямат приятелки и не излизат често. Пука ми за изключенията, всяко правило си ги има - тва е ясно. Просто да си намира тъпи извинения само и само за да се забие в тях ми се струва глупаво. Ай стига с тая тема.

bebety2
04-22-2009, 21:17
мерсии на всички за съветите :) ами ако му кажа направо че го харесвам,не мислите ли че някак си ще се стресне и ще почне да ме отбягва.. :-o а и той много се влияе от неговите фр..те са едниии...абе същите като него са :D

john95
04-23-2009, 15:26
мерсии на всички за съветите :) ами ако му кажа направо че го харесвам,не мислите ли че някак си ще се стресне и ще почне да ме отбягва.. :-o а и той много се влияе от неговите фр..те са едниии...абе същите като него са :D


Според мен най-удачно е да му кажеш - а не да чакаш ЦС-а да се самоизтрие...

И аз преди бях подобно - но възрастта беше различна (до около 12 бях така ) и сега не съм много общителен - не съм имал гадже, но ти казвам със сигурност - Ако му кажеш направо - Той ще прецени... - Я си хубава, я умна или пък просто харесва нещо в теб и ще станат нещата...

Ама има вариант и да смотолеви там нещо си и накратко да те отреже :(


Препоръчвам ти да опиташ, пък ако хич не ти обърне внимание - бий му шута... и не се занимавай с него..