PDA

View Full Version : ЗАЩО>>?



nqkafsi_tam
04-19-2009, 00:30
Едно немога да разбера защо когато даваш всичко от себе си за някое момиче на нея не и пука?
Защо, когато даже искам да я забравя немога да я искарам от главата си и отново съм готов да дам всичко от себе си за нея, въпреки всичко и въпреки всички... немога да разбера това любов ли е мания ли е к'во за бога е.
И нека падат тез сълзи,
и нека стана по-силен,
и може би един ден,
тя ще ме погледне,
с други очи,
ще вижда в мен мъжа,
на свойте мечти.
НЕМОГА ДА СПРА ДА Я ОБИЧАМ НЕ ИСКАМ НЕМОГА НЕЩО ОТ ВЪТРЕ МЕ ОБИВА ЗАЩО
аве вие луди ли сте тея с правата к'во ми сменяте заглавието искам да си пише защо ????
от де знаете,че не й пука

Axe_vs_Sword
04-19-2009, 00:48
Ами така е - като си прекалено мил с някого ти се качва на главата, даже по-късно с това еднообразие му омръзваш :S
Между другото, тая страница не е ластик

Lapin
04-19-2009, 04:19
Кво да се прави и аз съм така :Д споко

valdesbg
04-19-2009, 06:22
Има разлика между мил и п*тьо. Пиша ти го не за първи път, явно не вдяваш...

Bellatrix
04-19-2009, 06:25
Защото много влизаш във филма и вместо да се стегнеш и да си караш живота напред, си се забил при някаква. А, да, между другото, няма да я забравиш, докато пишеш любовни стихове, омг.
Ако толкова ти е до поезия давай с нещо обидно за нея (стига да не го разнасяш и показваш на ляво надясно) - това ще те поуспокои.

Hilary_
04-19-2009, 07:10
Всичко минава с времето си... след като се осъзнаеш, че на нея просто не и пука ще разбереш, че не е нужно да правиш за някой всичко след като не му пука за теб... и ще намериш нещо което заслужаваш!!! 8)

Kostadin_682
04-19-2009, 07:31
Ами така е - като си прекалено мил с някого ти се качва на главата, даже по-късно с това еднообразие му омръзваш :S

Точно така!
Аз, обаче съм сигурен, че ще направиш тая грешка отново, надявайки се на нови резултати... ама те съветвам да не я правиш, че може пак да съжалаваш :wink:

Take_That
04-19-2009, 09:29
Всичко минава с времето си... след като се осъзнаеш, че на нея просто не и пука ще разбереш, че не е нужно да правиш за някой всичко след като не му пука за теб... и ще намериш нещо което заслужаваш!!! 8)

+1 :smt045

+2
П.П - като си много добър винаги ти се качват на главата.

xplay
04-19-2009, 09:55
Защото не мислиш преди да направиш нещо.

EeeBobii
04-19-2009, 12:22
Тайните на любовта 8)

mimka_1987
04-19-2009, 12:30
Ами така е - като си прекалено мил с някого ти се качва на главата, даже по-късно с това еднообразие му омръзваш :S
Между другото, тая страница не е ластик
+++++++++1111111111111

MaMkaMy
04-19-2009, 13:36
аз пък ще ви кажа нещо друго! Момичетата реват че нямало добри и свестни момчета и че само им разбивали сърцата... еми как няма да има след като когато са добри момчетата с тях те им се качват на главите... Това си е чисто защитна реакция...

didoran
04-19-2009, 13:58
аз пък ще ви кажа нещо друго! Момичетата реват че нямало добри и свестни момчета и че само им разбивали сърцата... еми как няма да има след като когато са добри момчетата с тях те им се качват на главите... Това си е чисто защитна реакция...

Силно те подкрепям.... :-o

Bellatrix
04-19-2009, 14:40
аз пък ще ви кажа нещо друго! Момичетата реват че нямало добри и свестни момчета и че само им разбивали сърцата... еми как няма да има след като когато са добри момчетата с тях те им се качват на главите... Това си е чисто защитна реакция...
Мда, а момчетата твърдят, че няма свястни момичета. Чудно защо ли като накрая срещнат такова, и изневеряват с някоя не-свястна. :?

Serendipitys
04-19-2009, 14:46
Не зная какъв съвет да ти дам, но и аз неведнъж съм се правила, че изобщо не ми пука, защото твърде много съм си патила. Не е особено приятно, но е един вид защитна реакция от моя страна. В интерес на истината е точно обратното - пука ми, но не искам да изглеждам 'слаба', 'зависима'. Предпочитам да се държа на дистанция, защото досега винаги съм попадала на боклуци.

BeeRy
04-19-2009, 15:30
Не зная какъв съвет да ти дам, но и аз неведнъж съм се правила, че изобщо не ми пука, защото твърде много съм си патила. Не е особено приятно, но е един вид защитна реакция от моя страна. В интерес на истината е точно обратното - пука ми, но не искам да изглеждам 'слаба', 'зависима'. Предпочитам да се държа на дистанция, защото досега винаги съм попадала на боклуци.
_________________

+1

TeenHelper
04-19-2009, 16:19
Всичко си има начало и край - както и в случая .Все някога ,това ще свърши ,ще спреш да мислиш за нея. Спри да правиш нещата или да ходиш на местата ,които ти напомнят за нея ,(ако трябва не гледай романтични филми и не пиши стихове )не се отказвай и се старай да мислиш по - позитивно.Приятелю , мислиш ли, че като тръгваш с песимистична нагласа нещата ще се променят?!? Тя едвали оценява нещата, които си направил за нея, също и тя не е единствена на този свят има толкова други момичета. Приятелите ти и задълженията ти може би ,ще успеят да отвлекат вниманието ти ,за да я забравиш!
Успех :)

titinkaa
04-19-2009, 16:24
може би ако й пука поне малко за теб няма да прави така,ама явно тя не иска сериозно да е с теб,или да сме точни,тя май иска да си живее живота докато ти страдаш по нея,вземи се в ръце малко и прави така че и на теб да не ти пука

Boyd
04-19-2009, 16:24
Затова трябва да мислиш когато трябва, а не сега когато е късно! Ако се държиш с нея нормално и не й даваш да прави к'вото си иска, ще почне самата тя да те иска. Съжалявам, но грешката си е твоя. Нормално е да й писнеш, като постоянно й тичаш по гъза.

malka_sladkka
04-19-2009, 16:33
Всичко минава с времето си... след като се осъзнаеш, че на нея просто не и пука ще разбереш, че не е нужно да правиш за някой всичко след като не му пука за теб... и ще намериш нещо което заслужаваш!!! 8)
+1

nqkafsi_tam
04-19-2009, 17:55
Цялата тая работа ми беше ясна още преди да стане, просто си мислех, че ще мога да живея с това, донякъде мога, тоест до едно време, докато не стана един твърд искрен реалист, който вижда нещата такива каквито са... а те определено не са много добри...
това че ако я бях напсувал може би щеше да има по-добър ефект го знам, но не го чувствам така, да се прая на някаф кафто не сам исках да и кажа , какви чувства имам към нея и го направих, но после исках да разбера и нейните, но тя явно няма такива, което ме обърка тотално щото се познаваме от доста време, а пак и тя добър човек все пак си мислех, че поне приятели може да бъдем, тя и здрасти не ми казва... все едно преди си бях казал, че ще изгубя и малкото, което имам с нея здрасти и чао , сега и т'ва нямам :) както и да е.......
Може да съм бил глупав или смотан или както искате ме наречете ама бях себе си, за разлика от много други хора, аз все още се чувствам човек..

chaos_
04-19-2009, 19:41
Оф как може да позволяваш заради някой да се чувстваш като подметка
още повече от Момиче :-o

Lonelysoul
04-19-2009, 21:22
човек разбирам те с мен се случи почти сащото нещо и даже в момента си патя от това , за първи пат се влюбих в 1 момиче приятелка така се случи че трагнахме заедно аз бях луд по нея още от първата среща и по всичко изгледаше че и тя е влюбена и така мина малко време няколко седмици и един ден без логика и смисал тя ми казва сажелявам но немога да ти обещая нищо повече от приятелство мн си ми сладък но трябва да си останем само приятели , след това минаха 2 седмици и тя се опита да ме целуни еитака без смисал и етествено аз се разтроих още повече щото ся незнаех тя иска или неиска и стоя си аз в нас и се чудя тя ко си мисли защо след като е казала чао иска пак тарси ме защо и така аз се опитвам да я забравя и когато мааалко усещам че се получава тя ме застрелва с нещо и ми обърква живота и взе да ми писва опитвам се да несъм груб макар че тя заслужава да я резна мн здраво и да неи проговоря незнам но това от неина страна е мн подло та няко ида даде савет и на мен аз лично макар че съм лудо влюбен в нея никога ама никога неискам да съм повече от пряител с нея имам си принципи тя каза не тогава значи нечувства това което аз чувствам ок точка тя за мен е просто приятел вече независимо какво си мечтая и тн явно е по добре да несъм с нея но как да и покажа без да я нараня че неискам да ми причинява това даите савет и на мен :(