PDA

View Full Version : Най-добрият ми приятел...



cherubic
04-19-2009, 09:33
Нито е най-красивият, нито е нещо повече от другите момчета. Забаван, приятен, винаги знае кога да ме разсмее...дори в най-тъжните ми моменти знае как да се държи с мен. Перфектен е ... душата му ... това, което самият той представлява. В никакъв случай не е някакъв надувко... Винаги е отсреща, готов да поеме всичките ми сълзи по някакви женкари... Никога не би ме изоставил...
Никога не е отказвал да ме види. Все се радва, когато се съглася да излезем. Сякаш никога не му омръзвам. Родителите ми направо "си падат" по него... Късно вечер ми изпраща смс-и за "Лека нощ!" ...рано сутрин за "Добро утро!" ... Едва, когато ми липсва за мъничко поне, разбирам колко ми е ценен. Липсва ми с всяка секунда, когато не е до мен... дори с едно обаждане.
Просто исках да споделя колко много обичам и държа на този човек, защото не всеки има щастието да има такова слънце...такъв "ангел-пазител" до себе си!
ПП. Не очаква нищо конкретно като коментари. Просто споделих :)

Hilary_
04-19-2009, 09:35
Еми защо не се гаджосате...?! :grin:

Take_That
04-19-2009, 09:36
И аз си имам един такъв много добър приятел. Адски ценен ми е и когато си помисля, че мога да го загубя просто откачам. Щастливки сме, че имаме такива хора за приятели, Трябва да съумеем да ги запазим :)

selens
04-19-2009, 09:36
Зимайте се :D

selens
04-19-2009, 09:37
Аз също имам и много си го обичкам :)

Take_That
04-19-2009, 09:38
Зимайте се :D

:D Въпроса е там, че тя може да го приема само и единствено като приятел.....

xplay
04-19-2009, 09:40
И аз имам този късмет :) :) Супер човек е :) Но сега ще заминава да учи във Варна и много ще ми липсва :cry:

cherubic
04-19-2009, 09:40
Зимайте се :D

:D Въпроса е там, че тя може да го приема само и единствено като приятел.....

Ох, ами то е там въпроса, че се знаем от век и веков ... няма как да го приема по друг начин :-)

cherubic
04-19-2009, 09:42
И аз имам този късмет :) :) Супер човек е :) Но сега ще заминава да учи във Варна и много ще ми липсва :cry:

Преди много време така замина нй-добрият приятел на една мацка и ... чуваха се 1-2 месеца и после сякаш се затри някъде... Къде е Алек, къде е Алек...

selens
04-19-2009, 09:44
Така си мислиш .... :wink: Да но твоя да не е такъв но все пак приятеля ти преди всичко е момче :-| Аз преди да стана добра приятелка със сегашния ми най-добър приятел имах един един друг.Беше много красив,мусколест,добър абе не даваша на никой със пръст да ме пипне и моите родители го обожаваха 8-) И един ден ми предложи да сме "отворени приятели" тоест имаше предвид да правим секс но пак да сме само приятели :lol: И тогава се преместих и сега просто си пишем :)

cherubic
04-19-2009, 09:45
Ама... да не ме разбереш погрешно, xplay!
:-D Просто се сетих за този случай. Сигурна съм, че нещата са много по-различни. Надявам се да не съм те засегнала :-k :*

xplay
04-19-2009, 09:46
Споко, всичко е ОК :)

FancyGirl
04-19-2009, 09:58
А аз мисля да си останете приятели... щом ви е толкова хубаво. Защото след една връзка никога не върви баналното "Ще си останем приятели нали?" ... много рядко се намира истински приятел днешно време .... както се казва "Да намериш в днешно време истински приятел е като да намериш девствена к*рва?" Но и все пак аз мисля, че за него не си просто приятелка.... :smt011

3oPuTy
04-19-2009, 09:59
Даммм и аз имах един адски добър приятел :cry: Беше от друг град,но всяка ваканция и поне по един уикенд в месеца идваше в Силистра :( Бяхме станали страшно близки ... Пишехме си редовно и-мейли,СМС-и,лафихме по телефона с часове ... На края той ми каза,че ме обича ](*,) Дистанцирахме се!Вече почти не излизахме заедно,спряхме да лафим по телефона и карахме само на някой друг СМС и някой и-мейл ](*,) Веднъж ми се обади да ми каже,че е приет в Американския колеж в София и от тогава не сме се чували ... Прекратихме всякакви взаимоотношения :cry: :cry: :cry: Не бях го виждала около 3 години (ако не и повече) и миналото лято го видях :( Стана ми много куцо ... Исках да отида при него и да му кажа "Здрасти!",нооо нещо ме спря ](*,)


Малко се отплеснах от темата,нооо като прочетох това "Къде е Алек,къде е Алек..." и се сетих за моя Алек (момчето,за което разказах) :(

cherubic
04-19-2009, 10:09
Даммм и аз имах един адски добър приятел :cry: Беше от друг град,но всяка ваканция и поне по един уикенд в месеца идваше в Силистра :( Бяхме станали страшно близки ... Пишехме си редовно и-мейли,СМС-и,лафихме по телефона с часове ... На края той ми каза,че ме обича ](*,) Дистанцирахме се!Вече почти не излизахме заедно,спряхме да лафим по телефона и карахме само на някой друг СМС и някой и-мейл ](*,) Веднъж ми се обади да ми каже,че е приет в Американския колеж в София и от тогава не сме се чували ... Прекратихме всякакви взаимоотношения :cry: :cry: :cry: Не бях го виждала около 3 години (ако не и повече) и миналото лято го видях :( Стана ми много куцо ... Исках да отида при него и да му кажа "Здрасти!",нооо нещо ме спря ](*,)

Малко се отплеснах от темата,нооо като прочетох това "Къде е Алек,къде е Алек..." и се сетих за моя Алек (момчето,за което разказах) :(

Прекрасно знам какво си пеживяла :cry:
Случи ми се преди 2 години с едно момче и прекратихме всякакъв контакт. Беше ми много тежко и сега като се сетя за него ми е кофти. Кофти, защото можехме да тръгнем, но всичко щеше да отиде по дяволите... цялото ни приятелство... всичко, което сме имали :(

3oPuTy
04-19-2009, 10:15
^ При нас не можеше да се получи нищо :?
1.Беше една година по-малък от мен :) (не,че ми е проблем 1 год. ама ...)
2.Беше от друг град :)
Абеее кофти е :( Адски много си го обичах и на края всичко рухна :(
И като се сетя,че не отидох да го видя след операцията само заради това "обичам те" :cry: :cry: :cry: :cry: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
...
:(

Riot
04-19-2009, 10:22
Вечни приятели няма момичета
има вечни интереси
твърде сте малки за да го осъзнете
на 14-15 годинки си мислите, че знаете всичко...
но с времето ще научите... :-D

Jumbie483
04-19-2009, 10:28
^ а ти на колко годинки си ? :lol:

Riot
04-19-2009, 10:31
21

Jumbie483
04-19-2009, 10:36
И вече се смяташ за прекалено голям и прекалено много видял от живота, че да казваш какво има в него и какво няма, а ? ;)

Riot
04-19-2009, 10:38
И вече се смяташ за прекалено голям и прекалено много видял от живота, че да казваш какво има в него и какво няма, а ? ;)
Абсолютна грешка
такова нещо не съм казвал
човек винаги се учи
просто ви чета лишените от смисъл коментари
и ви казвам неща които са ясни на всеки
това, че си правиш грешни изводи е друг въпрос•

Jumbie483
04-19-2009, 10:43
Дори не съм споменала за изводите, които си правя, че да казваш какви са.
Както ти можеш да твърдиш, че няма истинско приятелство, така аз мога да ти кажа, че има.
Това, че може би си от хората, които не са го намерили явно те води по грешен път.
Има разлика между приятелството и интересите.. лошо е човек да ги бърка.

Riot
04-19-2009, 10:48
Дори не съм споменала за изводите, които си правя, че да казваш какви са.
Както ти можеш да твърдиш, че няма истинско приятелство, така аз мога да ти кажа, че има.
Това, че може би си от хората, които не са го намерили явно те води по грешен път.
Има разлика между приятелството и интересите.. лошо е човек да ги бърка.
Хммм, намерил съм го
и то отдавна
толкова отдавна, че не помним как сме се запознали ;)

jghgh
04-19-2009, 11:08
^ти па си ебаси негативното говно 8-)

интереси, та интереси
прави се на п у т к а години наред заради едни интереси?! аре друг път да е това нещо
и аз вярвам че има истинско и безпрекословно приятелство

където с другия човек сте много близки и си знаете душите
и си се обичате

но за такива изкривени 'реалисти' като теб, дето само бълват бълвоч и отрова.. няма такива филми
не можеш да си представиш да си толкова близък с едно момиче без да искаш да го изчукаш ли? не можеш да си представиш такова приятелство ли?
ебаси ощетения си тогава..

ама живей си реалистично с интересите
има и добро на тоя свят..!

просто повярвай.. щото с тоя скептицизъм чудо няма да видиш никога
а чудеса има.. :)

cherubic
04-19-2009, 11:17
Дори не съм споменала за изводите, които си правя, че да казваш какви са.
Както ти можеш да твърдиш, че няма истинско приятелство, така аз мога да ти кажа, че има.
Това, че може би си от хората, които не са го намерили явно те води по грешен път.
Има разлика между приятелството и интересите.. лошо е човек да ги бърка.
Хммм, намерил съм го
и то отдавна
толкова отдавна, че не помним как сме се запознали ;)

Или аз нещо не те разбирам, или ти сам си противоречиш?!
"Няма приятелство, има само интереси" ... "намерил съм го
и то отдавна" <-- тук доколкото разбирам става въпрос за приятелството..?! :?

3oPuTy
04-19-2009, 11:20
^ Да :) И на мен това ми направи впечатление 8-) :-D

Riot
04-19-2009, 12:29
Дори не съм споменала за изводите, които си правя, че да казваш какви са.
Както ти можеш да твърдиш, че няма истинско приятелство, така аз мога да ти кажа, че има.
Това, че може би си от хората, които не са го намерили явно те води по грешен път.
Има разлика между приятелството и интересите.. лошо е човек да ги бърка.
Хммм, намерил съм го
и то отдавна
толкова отдавна, че не помним как сме се запознали ;)

Или аз нещо не те разбирам, или ти сам си противоречиш?!
"Няма приятелство, има само интереси" ... "намерил съм го
и то отдавна" <-- тук доколкото разбирам става въпрос за приятелството..?! :?
Има временно.
Временно истинско приятелство.
Временно увлечение или както вие го наричате любов.