PDA

View Full Version : Terranova online



caseoftheex
04-19-2009, 12:01
По принцип не я харесвам тая фирма, но сега от сайта им си харесах една чанта и наистина искам да си я поръчам, но не знам дали има такава оиция. Някой би ли могъл да ме опъти? :D :-)

vellvet
04-19-2009, 12:15
дай линк да разгледаме сайта ;)

caseoftheex
04-19-2009, 12:17
www.terranova-on-line.com заповядай 8-)

vellvet
04-19-2009, 18:36
мисля че има начин look book > изображението където е това което си си харесала > и в дясно има whis list и там пише add to < нз дли успях да помогна това е което аз успях да измисля ;)

sladkish_14
04-19-2009, 19:52
Мисля ,че не може да се поръчва онлайн !! ,,От къде си , защо просто не отидеш до магазина :( ,, Аз гледам сайта редовно и трябва да ти кажа , че почти няма нищо 1:1 .. в магазините се предоставя съвсем различна и по - хубава /поне за мен/ стока , отколкото в сайта ,, Поради разликата в оборудването на магазините и сайта предполагам /90% сигурна съм/ ,че няма да можеш да си поръчаш от сайта :)

caseoftheex
04-19-2009, 19:59
ами нали ви казвам, че не го посещавам тоя магазин по принцип, пък и в моя град няма такъв, че за това се чудих, ако можеше онлайн, ама все тая .. 8-)

sladkish_14
04-19-2009, 20:01
ами нали ви казвам, че не го посещавам тоя магазин по принцип, пък и в моя град няма такъв, че за това се чудих, ако можеше онлайн, ама все тая .. 8-)


Покажи ми чантата и аз ще ти я купя 8-) :-)

caseoftheex
04-19-2009, 20:11
http://www.terranova-on-line.com/en/view-buy/cerca-nella-collezione?search=1;field_ew7YCcw6yHZu5BcIfr-x5w=F;thingId=K1KOFuvZLmlqTrs_KbrNHQ;field_XvPfrmL 1-cyPBNGdFYUnFw=RgpVL3nVkvEd_2_hzMVG7Q;field_uz2N00o S3DOnXd-Nd6Icww=GUCm67NDQKwpyjJMte_ISg;func=search;orderBy =Y4gR2cHiEq9HMFZGt-8ecw;pn=4

бялата с панделата 8-)

sladkish_14
04-19-2009, 20:14
^ Ето ти веднага разлика , нито една от чантите я няма в Терановата в Пловдив :? ,, мисля , че само синята - първата я има и тя не е точно същия модел .. :o

girl91
04-19-2009, 20:54
Аз вчера видях момиче с такава, само че черна и се чудих от къде ми е позната :D

caseoftheex
04-20-2009, 08:31
много е хубава :-) 8-)

teenems
04-20-2009, 11:10
В Теранова в Бургас я имаше ся пак може да я има нз .. имаше я в черно ,червено ,бяло и жълто ..

bubblebabe
04-21-2009, 06:09
http://www.terranova-on-line.com/en/view-buy/cerca-nella-collezione?search=1;field_ew7YCcw6yHZu5BcIfr-x5w=F;thingId=K1KOFuvZLmlqTrs_KbrNHQ;field_XvPfrmL 1-cyPBNGdFYUnFw=RgpVL3nVkvEd_2_hzMVG7Q;field_uz2N00o S3DOnXd-Nd6Icww=GUCm67NDQKwpyjJMte_ISg;func=search;orderBy =Y4gR2cHiEq9HMFZGt-8ecw;pn=4

бялата с панделата 8-)


В София я има.
ПП. Сега има много неща с пийс и за това влизам в TERRANOVA. Аз съм си маняк на тема пийс. 8-)

Glezanka
04-21-2009, 09:35
В Бургас видях такава,само че черна.

Black_Fyed_Peas
04-21-2009, 14:22
^ Ето ти веднага разлика , нито една от чантите я няма в Терановата в Пловдив :? ,, мисля , че само синята - първата я има и тя не е точно същия модел .. :o

айде бе няма ги :lol: нещо май си сляпа всички чанти ги има без черната със сърчицето и розовата. как така ги няма като мой съоченички имат бялата,жълтата и черната, а аз имам сивата и се колебаех между нея и синята :?

sladkish_14
04-21-2009, 16:41
^ Ето ти веднага разлика , нито една от чантите я няма в Терановата в Пловдив :? ,, мисля , че само синята - първата я има и тя не е точно същия модел .. :o

айде бе няма ги :lol: нещо май си сляпа всички чанти ги има без черната със сърчицето и розовата. как така ги няма като мой съоченички имат бялата,жълтата и черната, а аз имам сивата и се колебаех между нея и синята :?

:shock: ,, когато ходих имаше много от моделите факт , но лично от тази страница , която тя е постнала не видях тези модели ,, може и сляпа да съм , може наистина вече да ги няма :) .. Провери информацията , която ти даваш и аз ще проверя моята :-)

П.С - Говорим за Терановата на центъра/главната нали ? Не за Мол - Пловдив

DarkGirl666
10-25-2009, 16:30
АЗ пък ги обожавам :) Най - страхоните дрешки са ми от там :grin:

ShiZo
01-08-2010, 13:31
teranova ми е идентично със kenvelo
И двете точих лиги по тях, докато ги гледах по рекламите по MTV едно време, а като дойдоха в България, се разочаровах от простотата и комерсиалноста на дрехите. Почти нищо никога не ми е хващало окото в тия магазини. same same.. и целия град висеше месеци наред след отварянето на мола, обличайки се от кенвело и теранова въобразявайки си, че имат модерен стил и прочее..
голем смех батка..

MakeMeWannaDie
01-16-2011, 16:52
Някой скоро да е ходил до Теранова в Пловдив ( в близките десетина дни .. т.е тази година ;д ) .. Интересувам се от елечето на профила ми .. за да го видите в по - голям формат, натиснете десен бутон в/у аватара и Преглед на изображението :)
Мисля, че е 20 лв.
Имам няколко познати, които са си купили, но септември .. октомври .. и тъй като много ми харесва искам и аз да отскоча да си взема :)
Попринцип се интересувам от самостоятелния магазин на главната, но и в МОЛ-а става :) Много ще съм благодарна ако някой ми помогне : ))

Едит: Разбрах, че в София го има .. дали това е критерий за наличието му и в Пловдив ?

JustForFun
01-16-2011, 20:00
В теранова рядко има хубави и качествени неща, всичките ми тениски , които са оттам са парцали след изпиране ... И 20 лв за един боклук, който 1 път ще облечеш, и след това майка ти ще бърше праха вкъщи с него - не си заслужава! А теранова и калиопа са на една фирма. Кенвело също са големи боклуци ... New Yorker за мен са най-добрите, при положение , че аз сега съм нещо по средата - хем не съм за детските магазини, хем не съм и за тези, но винаги от S, XS нещо ще ми стане, макар и леко голямо :D На 13 съм .. :) И все пак мнението ми е , че в теранова трудно ще се намери нещо хубаво :)

L0we
09-05-2011, 16:05
^ Аз пък съм доволна.. сега намерих в сайта тениска с Лейди Гага И Я ИСКАМ ! :-x Само че не знам дали ще я има .. :-k

albi951
09-05-2011, 16:17
^ Аз пък съм доволна.. сега намерих в сайта тениска с Лейди Гага И Я ИСКАМ ! :-x Само че не знам дали ще я има .. :-k
ами аз видях в теранова на пиротска тениска на лейди гага

lisi4ety
09-05-2011, 16:51
В теранова рядко има хубави и качествени неща, всичките ми тениски , които са оттам са парцали след изпиране ... И 20 лв за един боклук, който 1 път ще облечеш, и след това майка ти ще бърше праха вкъщи с него - не си заслужава! А теранова и калиопа са на една фирма. Кенвело също са големи боклуци ... New Yorker за мен са най-добрите

За мнението ти за Теранова съм съгласна, ама New Yorker определено не са по-добри. Дрехите им са същите некачествени боклуци като тези на Теранова.
И е същото като с Теранова (както ShiZo каза), сега всички пазаруват от NY и си мислят, че са супер стилни и модрени. Материите им са отвратителни, супер лесно се раздърпват, често се образуват и дупчици по дрехите..

Tiin
09-05-2011, 17:32
http://www.terranova-on-line.com/en/view-buy/cerca-nella-collezione?search=1;field_ew7YCcw6yHZu5BcIfr-x5w=F;thingId=K1KOFuvZLmlqTrs_KbrNHQ;field_XvPfrmL 1-cyPBNGdFYUnFw=RgpVL3nVkvEd_2_hzMVG7Q;field_uz2N00o S3DOnXd-Nd6Icww=GUCm67NDQKwpyjJMte_ISg;func=search;orderBy =Y4gR2cHiEq9HMFZGt-8ecw;pn=4

бялата с панделата 8-)
Линка не ми се отваря.От сайта на Теранова ми дава ерор... Къде се намира по-точно тази чанта в сайта?

Emma123
09-05-2011, 18:15
обичам го тоя магазин .. много добри неща има ! :-)

Wanderer1
09-05-2011, 18:33
Линкът не се отваря, защото чантата вече я няма.
Темата е от 2009, все пак! :-o

kalpazanka
09-05-2011, 18:57
Аз.