PDA

View Full Version : Наистина се нуждая от съвет.



Amelly
04-19-2009, 17:40
Имам следният проблем.
Едно момче ме харесваше,аз не бях сигурна в чусвтвата си към него.
Видяхме се прекарахме 5 дни заедно и с др компания,но нищо не стана
Но сега като че ли ням аи помен от симпатиите мъ в началото или поне така ми се струва.
А аз много хлътнах по него.
И ми омръзна да се чудя,какви са му намеренията...
Искам да му намекна ,ама по начин,който няма как да заобиколи или да не разбере.
Давайте предложения,че не искам да е поредният ,скойто нищо не е станло,защото вече се уморих,наистина се нуждая от съвет.

Boyd
04-19-2009, 17:42
Съветът ми към теб е да спреш да "мислиш за чувствата си"!! К'во толко мислиш, като не го познаваш и т.н. !?

AnzaRe
04-19-2009, 17:43
Поздравяваш го.Викаш го настрани:Може ли да дойдеш с мен да ти кажа нещо.После му казваш всичко какво ти е на душа,дано да ти каже ДА,Обичам те. :smt049

fc
04-19-2009, 17:48
Поздравяваш го.Викаш го настрани:Може ли да дойдеш с мен да ти кажа нещо.После му казваш всичко какво ти е на душа,дано да ти каже ДА,Обичам те. :smt049
И каква трябва да е реакцията на съответното момче? Най-много едно "добре" да получи.

AnzaRe
04-19-2009, 17:49
Ако и той я харесва ще отвърне ако не ще каже да но аз не те харесвам.

Amelly
04-19-2009, 17:49
Съветът ми към теб е да спреш да "мислиш за чувствата си"!! К'во толко мислиш, като не го познаваш и т.н. !?
Как стигна до извода,че не го познавам?
Познавам го и точно за това не съм сигурна какви са намеренията му към мен и точно това ми е проблема.
Защото се притеснявам,че ако му изтърся всичко дирекно,той ще се стресне ли не знам.
А може и да си помисли,че го притискам,всякакви неща,затова много се чудя какво точно да направя

Hilary_
04-19-2009, 17:52
"Искам да му намекна ,ама по начин,който няма как да заобиколи или да не разбере. " ... Много интересно хем искаш да му намекнеш но да не разбира... :? Решаваш или му казваш направо...или няма смисъл от овъртаници... :?

Take_That
04-19-2009, 17:53
Съветът ми към теб е да спреш да "мислиш за чувствата си"!! К'во толко мислиш, като не го познаваш и т.н. !?
Как стигна до извода,че не го познавам?
Познавам го и точно за това не съм сигурна какви са намеренията му към мен и точно това ми е проблема.
Защото се притеснявам,че ако му изтърся всичко дирекно,той ще се стресне ли не знам.
А може и да си помисли,че го притискам,всякакви неща,затова много се чудя какво точно да направя

Ако те харесва едва ли ще се стресне, пък и ти ще му го кажеш по деликатен начин :) А според мен действията са по-показателни от думите :)

EeeBobii
04-19-2009, 17:56
Не съм сигурна в чувствата, трябва да си помисля, елее колко много го харесвам - Жена кажи и не я обиждай повече :-D

Нищо лично!

Amelly
04-19-2009, 17:59
"Искам да му намекна ,ама по начин,който няма как да заобиколи или да не разбере. " ... Много интересно хем искаш да му намекнеш но да не разбира... :? Решаваш или му казваш направо...или няма смисъл от овъртаници... :?
Забележи подчертаното!

Amelly
04-19-2009, 18:01
Не съм сигурна в чувствата, трябва да си помисля, елее колко много го харесвам - Жена кажи и не я обиждай повече :-D

Нищо лично!

Ами в началото не го познавах изобщо,затова няма как да го и харесвам.
Но след като се опознахме,разбрах,че е страхотен човек и не е за изпускане.....

EeeBobii
04-19-2009, 18:08
Ами в началото не го познавах изобщо,затова няма как да го и харесвам.
Но след като се опознахме,разбрах,че е страхотен човек и не е за изпускане.....

Нищо не ти пречи да си признаеш чувствата си.Ако стане нещо - стане...няма смисъл да се тревожиш.