PDA

View Full Version : Момиче с дълги косми подмишниците!?



Dollystar
04-19-2009, 18:07
В махалата имам една приятелка на 13 години, по незнайно какви причини майка й не й дава да си маха космиите подмишниците! Много фрапиращо особено сега като е топло и е по потник гледката е ужасна. В цялата махала избухна клюката и искам да дам съвет на момичето, но в семейството му вижданията са доста остарели и незнам какво да й кажа? ( Не става въпрос за мене някой да не си помисли така) :-x

iPurple
04-19-2009, 18:13
Аз ако бях на момиче тайно от наще щях да си ги махна... кво ще се излага само заради тях... ама явно на нея не и дреме.

DessieQueen
04-19-2009, 18:13
Оххх това пък е най-грозното...Момиче с косми под мишниците. Ами кажи и да поговори с техните и да им каже по някакъв начин,че в днешно време е грозно така,че и се подиграват...незнам. А ако вече наистина не и дадът пък да иде на козметик без да казва на майка си. Като я постави пред свършен факт тя нищо няма да може да направи... :-o

mimka_1987
04-19-2009, 18:14
Оххх това пък е най-грозното...Момиче с косми под мишниците. Ами кажи и да поговори с техните и да им каже по някакъв начин,че в днешно време е грозно така,че и се подиграват...незнам. А ако вече наистина не и дадът пък да иде на козметик без да казва на майка си. Като я постави пред свършен факт тя нищо няма да може да направи... :-o
++++++++++++111111111

Dollystar
04-19-2009, 18:18
Абе да ви кажа на нея наистина не й дреме ама на нас ни дреме като седнеме и тя си дигне ръката да не ви говора :shock:

t1n4e7o
04-19-2009, 18:21
Ти пък какво си тръгнала да искаш съвети за момичето след като и на нея не й пука какво ще кажат другите. Нея пък може да я кефи така да си й мирише .. Остави я. Тя си е решила така в крайна сметка не само че и родителите й не й дават, а и тя не иска. Ако поне искаше, можеше и да се обръсне без да им казва. Да няма майка й да я гледа под душа стриктно кво прави. :lol: :grin: :lol: Явно така си е решила. :)

KoRnFlAkE
04-19-2009, 18:23
ми кажете й, кво толко. не виждам да ви е голяма приятелка.
поне ако не ги маха, да носи тениски.
пфф, супер гнусно е тва.

vellvet
04-19-2009, 18:42
нека носи тениски поне да не се вижда :) с риск да прозвучи грубо ... ако не мирише, на нея не и дреме как изглежда (което е кофти за едно момиче) , вие нямате проблем :)

tuzaro
04-19-2009, 19:47
епа да си ги махне, кво ше и направят техните...

Mihailova
04-19-2009, 19:50
Явно тя самата не желае да се обезкосми. Разни хора , разни идеали. Покажете и ясно, че не Ви е приятна нито гледката, нито миризмата издаващи нейните косми.

CaribbeanGirl
04-19-2009, 19:55
Амиии вие в общи линии нищо не можете да направите! Можете да говорите с нея, но ако те не иска нищо няма да се промени! Гадно е наистина! :shock:

sladkish_14
04-19-2009, 19:55
Оф не виждам защо да й се бъркаш .. Тя сама явно не иска да реши проблема тръгнали сте вие ,, Аз ако съм поставена в такава ситуация изобщо няма да ми пука от последници ще махна космите ,, Щом тя не го е направила значи не й пука , защо пък на вас да ви пука .. Като почнете да я отбягвате ще се усазнае ,, :?

tuzaro
04-19-2009, 19:57
абе има държави в които не е прието да се махат космите под мишниците, и много момичета не си ги махат.

sladkish_14
04-19-2009, 19:59
абе има държави в които не е прието да се махат космите под мишниците, и много момичета не си ги махат.


Ти да не си пиян от празниците ? Кажи поне 1 такава ?

clever
04-19-2009, 20:01
махни й ги :lol:

tuzaro
04-19-2009, 20:01
абе има държави в които не е прието да се махат космите под мишниците, и много момичета не си ги махат.


Ти да не си пиян от празниците ? Кажи поне 1 такава ?няма майтап, чел съм няйъде.

sladkish_14
04-19-2009, 20:03
абе има държави в които не е прието да се махат космите под мишниците, и много момичета не си ги махат.


Ти да не си пиян от празниците ? Кажи поне 1 такава ?няма майтап, чел съм няйъде.

Лъжеш 8-) ,, пиян си :lol: :-P

п.с - шегичка :oops: ,, както и да е :wink:

CaribbeanGirl
04-19-2009, 20:04
Аз пък съм чела за Кайли Миноуг, че до 15 год не се е обезкосмявала, по-точно четох за мишниците й де...! :-o

mysterious93
04-19-2009, 20:06
Да не се прави на французойка :D :D бях чула че те повечето не си ги махали..преди време :D

tuzaro
04-19-2009, 20:09
сетих се къде съм чел, в Неапол не обичали да си ги махат, вече сигурно всяка хубава кака си ги маха де, ама преди не е било прието да се махат.

Mihailova
04-19-2009, 20:26
Оставете Кайли , погледнете Мадона на снимки от 21,22 годишна възраст. Всяко Йети би и завидяло :?

OneGirl
04-19-2009, 20:52
Може момичето да не осъзнава, че това е грозно, отблъскващо и гнусно, защото тя ако има желание да ги махне ще го направи и без съгласието на майка й.
Може така както си говорите да и подхвърлиш темата за обезкосмяването и виж тя кво ще каже по темата :) .

alizi
04-19-2009, 20:57
като бях 4 ти клас имах учителка която не си махаше космите под мишниците.беше ужасно.смятайте щом го помня още а в момента сьм 11 клас

Civilizationruller
04-19-2009, 22:12
Бях гладен... Вече не ! благодаря...

Sissy90
04-20-2009, 08:36
Аз като започнах да си обезкосмявам краката, не казах на нашите. Много по-лесно е като просто не питаш дали може - така вашите са поставени пред свършен факт и не могат да кажат "не може" :-D Този принцип рядко го ползвам все пак, защото нашите ми разрешават почти всичко (дори и преди беше така, не е само защото съм на 18) и не е хубаво да си играя с огъня.

LittleWoman
04-20-2009, 09:56
Добре бе,ти пък толкова ли нямаш проблеми,че си тръгнала да се занимаваш с нейните подмишници?
Дразнят те? Мене знаеш ли колко неща ме дразнят?А лично тебе нейнито косми какво те засягат? А и в крайна сметка света е голям-разни хора,разни идеали.Не може да караме хората да живеят, така както на нас ни харесва?Нали?

EarthShaker
04-20-2009, 10:00
нали знаете, че обезкосмяването на тези части идва от ориента... точно по тази причина допреди 10 години всички французи си бяха космати :D сега от много модни списания глей кво става... 8-) като я кефи така момичето, оставяйте я... гледайте себе си

slim__shadygirl
04-20-2009, 10:04
:smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 ужааааас

evalongoriq
04-20-2009, 10:18
тва е брутално бе :-x на нейно място аз тайно бих го направила или поне да ходи с къс ръкав да не се вижда...ужас

DJEB
04-20-2009, 10:42
въпрос на лично разбиране..

mysterious93
04-20-2009, 11:09
и кво си мислишш?че кат пуснеш темата и ще ги махне?? искаш съвет аха.. значи не можеш да се досетиш сама че може би просто трябва да й го кажеш с едно изречение? за друг начин сещаш ли се?? или докато спи се промъкни с един бръснач и ти си човека...

LittlePrincess
04-20-2009, 11:18
июлллл... да ходи самичка да си ги махне или да не облича потници, защото е адски гнусно. Една приятелка така не си ги махаше и един път - яко изпотена, по потник, и сме в асансиора и аз и още едно момиче питаме ' няма ли да ги махнеш? ' отг ' еми не човешко е ' и си дига ръката и те се виждат с все огромното кръгче вода :D Отвратно е.

galu6a
04-20-2009, 13:18
тя въобще защо пита майка си

Adwokat
04-20-2009, 15:03
В махалата имам една приятелка на 13 години, по незнайно какви причини майка й не й дава да си маха космиите подмишниците! Много фрапиращо особено сега като е топло и е по потник гледката е ужасна. В цялата махала избухна клюката и искам да дам съвет на момичето, но в семейството му вижданията са доста остарели и незнам какво да й кажа? ( Не става въпрос за мене някой да не си помисли така) :-x

ХАХАХАХАХХАХАХАХ малееееееееееееее има ли такива ЖИВОТНИ БЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DancerInTheDark
04-20-2009, 16:08
июлллл... да ходи самичка да си ги махне или да не облича потници, защото е адски гнусно. Една приятелка така не си ги махаше и един път - яко изпотена, по потник, и сме в асансиора и аз и още едно момиче питаме ' няма ли да ги махнеш? ' отг ' еми не човешко е ' и си дига ръката и те се виждат с все огромното кръгче вода :D Отвратно е.

А деа тва е гнусно :?

rusova
04-20-2009, 16:29
милото моми4е

bubblebabe
04-20-2009, 19:23
много ли са й дълги космите? :razz:
а и си мисля че се отнася за тебе

ThisIsMe
04-20-2009, 19:33
Нека да ги пусне дълги до кръста.
ДА ги изправи с пресата и да ги разреше с гребена.
Перфектна прическа. 8-)

CaribbeanGirl
04-20-2009, 19:47
По принцип когато косъмът стигне до една определена дължина и спира да расте..така, че това с прическата отпада :D :D :D

ThisIsMe
04-20-2009, 20:16
По принцип когато косъмът стигне до една определена дължина и спира да расте..така, че това с прическата отпада :D :D :D

дори да са по-къси ( да речем малко над кръста)
може спокойно да ги навие на ролки или да ги топира,масурите са страхотна идея. 8-)

eXpl0d3
04-20-2009, 20:20
:shock: :shock: :shock: :shock: аааа
т`ва е противно :razz:

vellvet
04-20-2009, 20:33
ей ако се обръсне да кажеш ;)

bubblebabe
04-21-2009, 06:02
По принцип когато косъмът стигне до една определена дължина и спира да расте..така, че това с прическата отпада :D :D :D

дори да са по-къси ( да речем малко над кръста)
може спокойно да ги навие на ролки или да ги топира,масурите са страхотна идея. 8-)

:razz:
перфектната прическа :D:D

ChOcOlaTEsTar
04-21-2009, 09:28
:smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 ужааааас
+1 Как може така бе....тва е отврат :smt017

MissInd3p3nd3nt
04-21-2009, 20:17
Неприятно и гнусно е особено за околните ,ама тя си решава

mArMaLaDkA
04-21-2009, 20:55
Какво значи "то си е за нея,защо се месиш"?Ами,замислете се,че е мега фрапиращото да стоиш до момиче с плитки под мишниците.И не е само естетически грозно,но тук става въпрос,и за хигиена.Все пак,на такова място,когато човек се изпоти,тея косми задържат миризмата,и я карат да мирише още по-зле.Супееер гнусното е,особено за момиче и то на такова място.Една съученичка миналата година и тя си ходеше с буйна растителност под мишниците,и като си беше облякла и потник..протяга ръка и гледаш растички. :smt078

Darkkiss
04-22-2009, 02:38
всяко момиче с косми трябва да бъде брутално избито!!!

Pooky
04-22-2009, 17:02
Не мога да разбера какво е това родителите да не дават на децата им да се обезкосмяват..От какво изобщо ги предпазват?!От това да се чувстват добре в кожата си, или минималното което е- много по-хигиенично е.
Според мен трябва да обясниш на приятелката ти тези неща, защото на нея най-вероятно и е втълпено, че да си махаш космите е нещо нередно, да не кажа вредно.

anity92
04-22-2009, 17:11
абее кфо я мислиш толкова нали не си ти на нейно място :-o тя ако желае ще си ги махне ама явно не и дреме много много щото ако и дремеше до сега да ги е махнала.. обаче верно гледката си е фрапираща да видиш момиче с косми под мишницитее :shock: .. определно май е със доста странни разбирания тфа момиче ддз и аз вече кфо да си мисля направо съм шокиранаа :D

Bubbly
04-22-2009, 17:41
Добре бе,ти пък толкова ли нямаш проблеми,че си тръгнала да се занимаваш с нейните подмишници?
Дразнят те? Мене знаеш ли колко неща ме дразнят?А лично тебе нейнито косми какво те засягат? А и в крайна сметка света е голям-разни хора,разни идеали.Не може да караме хората да живеят, така както на нас ни харесва?Нали?
:smt023
Абе хора, млади сте, нямате ли си собстевн живот? Приличате ми на бабичките по пейките, които цял обсъждат кой с какъв цвят сутиен е и кой колко е надебелял. Космите и пречели, ами като ти пречат, не общувай с нея. :roll: Детска радост...
ПП Да ви имам хигиената, която се изразява в бръснене и ходене на кола маска. :razz: Къпеш ли се редовно и ползваш ли дезедорант, миризмата няма нищо общо с космите.

My6mYLka
04-22-2009, 18:03
абе всеки с мнението си .... пфф ще я гледате така ако не иска да ги маха няма да ги махне след като слуша майка си !! Макар да знам че това е мн гнусно направо нз какво ми става :shock: Плитки :lol: :lol:

foreverr
04-22-2009, 19:34
Ми лично аз си мисля, че те лъже, че техните не и дават, защото все пак кой родител би забранил точно това.По-скоро тя не иска да ги маха, защото си мисли, че ще и станат по големи или нещо от типа.Е поне така аз си мисля.И все пак ако наистина техните не и дават да си ги маха, просто аз ако съм на нейно място бих ги махнала пък после нека ми викат-все пак няма да седа космата!

srpsko_1988
04-25-2009, 14:51
Мен ме възбужда тва. в класа ми имаше подобно момиче и предполагам че и на др места има косми :oops:

Adwokat
04-25-2009, 14:54
Мен ме възбужда тва. в класа ми имаше подобно момиче и предполагам че и на др места има косми :oops:
За теб знаем, че ти харесва това... и друг път съм ти чел темите и яко смЕх :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

srpsko_1988
04-25-2009, 14:57
Мен ме възбужда тва. в класа ми имаше подобно момиче и предполагам че и на др места има косми :oops:
За теб знаем, че ти харесва това... и друг път съм ти чел темите и яко смЕх :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

знаиш ли кво е фетиш :x
имам мн др но няма да ги пиша