PDA

View Full Version : Имам нужда да споделя...



glamouros
04-19-2009, 19:55
Хора случвало ли ви се е да се чувствате ужасно объркани? Поне в момента аз се чувствам именно така... В един момент знам какво искам и съм готова да се боря за него, а във следващия момент се колебая дали изобщо го заслужавам и дали ще мога да го запазя... Проблема е че се държа много странно и изглеждам нерешителна, незряла, лигава и знам ли още каква. Попринцип съм много различна, но що се отнася до отношенията ми с останалите и по точно с момчетата се променям много. Сртах ме е от самия факт да се обвържа и от страх да не направя някоя фатална грешка оплесквам до такава степен нещата че ситуацията става много конфузна... Чувствам се ужасно глупаво и знам че се държа глупаво.... Искам да се поправя, но в крайна сметка все нещо обърквам. В общи линий се всичко това ме кара да се чувствам неспособна да контактувам. Самия факт ме подтиска ужасно и осъзнавам, че съм безпомощна сама да си помогна...
Наистина имах нужда да го изрека, но как бих могла да го кажа на когото и да било... :s

Crazy_sunchO
04-19-2009, 20:05
Казваш, че те е страх да се обвържеш, за да не те наранят. Ами замисли се, ако бяхме създадени така, че да не изпитваме болка, страх, отчаяние и подобни гадни работи, ако живота беше прекалено розов, то тогава не би имало смисъл да живеем. Отпусни се, наслаждавай се на всеки един момент от живота си все едно е последен. Дръж се естествено със всички. По-добре да те харесват (или не) такава, каквато си, отколкото да харесват някаква актриса. Гледай само напред и не съйалявай за нищо! ;) :) :)

tuzaro
04-19-2009, 20:06
ако искаш може да поречеш на мойто рамо

justbebsi
04-19-2009, 20:21
Недей да се впрягаш толкова . Предполагам че си на 13- 14 .Рано ти е да се обвързваш сериозно.Излизай често и се забвалявай .Общувай с повече хора и ще свикнеш и няма да се притесняваш. :wink:

ifkataAa
04-19-2009, 20:24
Недей да се впрягаш толкова . Предполагам че си на 13- 14 .Рано ти е да се обвързваш сериозно.Излизай често и се забвалявай .Общувай с повече хора и ще свикнеш и няма да се притесняваш. :wink:

+1 :)

glamouros
04-19-2009, 20:32
Недей да се впрягаш толкова . Предполагам че си на 13- 14 .Рано ти е да се обвързваш сериозно.Излизай често и се забвалявай .Общувай с повече хора и ще свикнеш и няма да се притесняваш. :wink:
На 16 съм и точно затова ме притеснява това... мислех че съм достатъчно голяма поне да знам как да се държа... колкото и смешно да звучи съм имала 1 сериозна връзка и от тогава сякаш бъркам във всяко едно отношение... мерси все пак за съвета, мисля да те послушам :-)

LitTleJ
04-19-2009, 21:42
Намали тревата 8-) 8-) 8-) :smt033 :smt033 :smt033 :smt033 :smt033 :---) .Ако не пушиш земи се стегни.Кво си се разлигавила.

glamouros
04-19-2009, 22:22
Намали тревата 8-) 8-) 8-) :smt033 :smt033 :smt033 :smt033 :smt033 :---) .Ако не пушиш земи се стегни.Кво си се разлигавила. :-k ;-) обещавам...

Take_That
04-20-2009, 10:58
Казваш, че те е страх да се обвържеш, за да не те наранят. Ами замисли се, ако бяхме създадени така, че да не изпитваме болка, страх, отчаяние и подобни гадни работи, ако живота беше прекалено розов, то тогава не би имало смисъл да живеем. Отпусни се, наслаждавай се на всеки един момент от живота си все едно е последен. Дръж се естествено със всички. По-добре да те харесват (или не) такава, каквато си, отколкото да харесват някаква актриса. Гледай само напред и не съйалявай за нищо! ;) :) :)

++++

puhinka93
04-20-2009, 14:59
Казваш, че те е страх да се обвържеш, за да не те наранят. Ами замисли се, ако бяхме създадени така, че да не изпитваме болка, страх, отчаяние и подобни гадни работи, ако живота беше прекалено розов, то тогава не би имало смисъл да живеем. Отпусни се, наслаждавай се на всеки един момент от живота си все едно е последен. Дръж се естествено със всички. По-добре да те харесват (или не) такава, каквато си, отколкото да харесват някаква актриса. Гледай само напред и не съйалявай за нищо! ;) :) :)


+1 Не може цял живот да те е страх от обвързване, по тая логика ти трябва да си едно 98% без гадже до себе си.. :P