PDA

View Full Version : Надебеляване - всичко познато до сега



caseoftheex
04-19-2009, 19:41
Не знам до колко написаното тук ще Ви помогне, но искрено се надявам да Ви бъде от полза. :)

- бирена мая
- рибено масло
- шоколадови изделия
- мазни храни
- диетолог
- спорт за качване на маса
- витамини
- специален хранителен режим:
(Пример : Сутрин,ЗАДЪЛЖИТЕЛНО закуска,по възможност тестяна.След това до обед ядеш каквото набараш по възможност пак от тесто.
На обед,една хубава пържола с пържени картофи или ориз.
Следобедна закуска,нещо лекичко(кексче например).
Вечеря Хубава свинска мръвка отново с картофи или ориз.
Най важното при това е да се храниш постоянно и да не пропускаш важните хранения.
Като основните храни трябва да са:месо(задължително),ориз, артофи(сякакъв вид),сирене,кашкавал,наблег ни и на хляба.Наблягай на супер калорични храни.Спи редовно,защото и съня е важен.Ако ти е изнервен деня,направи го по-спокоен.
Неочаквай нещата да станат за 1 седмица,но след 10-ят такъв ден ти гарантирам,че като се качиш на кантара ще се зарадваш. )
източник : www.pudriera.com

- зърнени култури
- хляб (ръжен, типов)
- хранене по-начесто, от колкото по-рядко и в огромни количества
- глюкоза за пиене (аптека)
- противозачатъчни (не се приемат без лекарско предписание!!!)
- мерц драже

В общи линии това е, което открих. Правя тази тема, защото аз самата се интересувам и търся информация в интернет, а и виждам, че подобни теми зачестиха във форума. Не гарантирам, че написаните неща ще подействат на всеки. Аз за една година напълнях с 5 кг и съм много доволна. Искам да кача още 2-3 кг и ще съм идеална. Не забравяйте само едно : Никога не насилвайте организма си. Желанието е едно, разумните действия са друго. С търпение всичко се постига и нека после не съжаляваме за последствията. :)

splendour
04-20-2009, 07:42
qj s16to taka mysaka,bob bql na mandja,orexi,f1st11ci,le6nici,pykanki.....ako samo se t1p4ete s pici 6te nap1lneete da no 6te e vredno dokato tiq sa polezni

LiliS
04-21-2009, 12:49
това,че от противозачатъчните се надебелява е пълна щуротия...отдавна вече са с различен състав от старите,познати на майките ни хапчета...всеки е различен,но все пак-това не е показател за надебеляване :-o

Mihailova
04-21-2009, 12:53
LiliS Показател е , въпреки, че през годините са еволюирали, не означава, че пак не са си хормони. :)

caseoftheex
04-21-2009, 18:21
Изкарах нещата, които открих, че хората използват за надебеляване. Не гарантирам, че се надебелява от тях. ;)

under_black_sky
04-21-2009, 18:34
(Пример : Сутрин,ЗАДЪЛЖИТЕЛНО закуска,по възможност тестяна.След това до обед ядеш каквото набараш по възможност пак от тесто.


Абе казано накратко всякакви боклуууцииии каквито ви идват на ум по многооо :grin: :grin: :grin:

caseoftheex
04-21-2009, 18:44
Защо всички си мислят, че да надебелееш е много по-лесно от това да остлабнеш .. ?

splendour
04-24-2009, 18:48
edno e da ka4i6 kilogrami drygo e da nadebelee6.za mnogo slabite e dobre da ka4at no tva ne zna4i 4e trq se t1p4at s banici i pici za6toto taka 6te napaqt korem4e.za da ka4at e dobre da qdat qdki i bobowi kyltyri.........za da ka4at ne samo tl1stinki

nicolepcd
04-25-2009, 08:53
Защо всички си мислят, че да надебелееш е много по-лесно от това да остлабнеш .. ?
Вярно е много трудно да качиш... Ям си всичко, но не се получава... а най-лошото е, че ако имам проблеми и апетита ми изчезне... тогава свалям килограми за дни... после как се качваат - не питайте :(

akinom
04-25-2009, 09:06
Защо всички си мислят, че да надебелееш е много по-лесно от това да остлабнеш .. ?

При всеки човек е твърде относително. Едни имат завидно ускорен метаболизъм ( но не осъзнават предимството си и искат да дебелеят.. че като натрупат малко годинки, килцата трудно да се свалят ) , други са пък с твърде бавен.
Така, че всеки гледа на дебелеенето с различни очи, както и на слабеенето.
Пък и всеки се е подлагал на някакви диети и в зависимост от това колко ефикасни или не чак толкова допринасящи желания резултат са те, хората си променят мнението относно продължителността, мъките ( ако щете ), степента на натрупване/ сваляне на кг.. и си изгражда мнение- дали е по- лесно да се отслабне / дали е по- лесно да се дебелее?

Моите диети са страшно неприемливи от родителите ми, от съученици, но все си вършат работа.. за 1 седмица свалям с около 3кг.. и пак си оставам с убеждението, че е по- лесно да напълнееш.