PDA

View Full Version : Хапчета! HELP!



s3xy
04-19-2009, 20:40
Здравейтее! Тренирам гимнастика и сега покрай всички празници .. бе напълнях .. доста .. имам нужда да отслабна и то бързо, моля ако има някой който да е пил някакви хапчета които са му помогнали да каже 8-[ иначе движение има, тренирам редовно и интензивно, само кажете хапчета моля ви! :) мерси

CaribbeanGirl
04-19-2009, 20:46
По-добре да не приемаш никакви хапчета..ще си тровиш организма!

Bianca
04-19-2009, 20:49
Оле, Лин, точно и аз за хапчета си мислех. Качила съм бая покрай тея празници. Ще следя с интерес темата, помагайте.

alizi
04-19-2009, 20:52
една приятелка отслабва с едни китайски хапчета 12 дена около 14 кг ама сьм чувала че ти разказват играта на черния дроб.за това по-добре пьлна и здрава отколкото слаба и болна [-X

KoRnFlAkE
04-19-2009, 20:53
заебете ги тея хапчета. не се тъпчете и се движете, и ше видите резултат.
няма смисъл от хапчета просто.

s3xy
04-19-2009, 20:53
Оле, Лин, точно и аз за хапчета си мислех. Качила съм бая покрай тея празници. Ще следя с интерес темата, помагайте. дано, дано .. знаеш ме, винаги съм била против сякакви такива .. ама почвам да се отчайвам и ми трява резултат бързо .. ;х

s3xy
04-19-2009, 20:54
заебете ги тея хапчета. не се тъпчете и се движете, и ше видите резултат.
няма смисъл от хапчета просто. мислиш ли че се тъпча? чипс кола снаксове и кфото и да е не съм пипала от .. 2 години сиг .. ии определено се движа..

billytalent
04-19-2009, 20:59
Аз съм против тези хапчета,но се бях отчаяла че не мога да сваля 4 кг. и си бях взела ФемиМодел и си ги свалих,но трябва и ограничение в храната,а една фр беше пила Перфини нещо такова...

DiScOnEcTeD
04-20-2009, 08:26
в някоя от другите теми пишеше за хапчета Лида които много помагали ... аз мисля да ги пробвам в скоро време

opaaaaaaaaaaaa
04-20-2009, 08:43
заебете ги тея хапчета. не се тъпчете и се движете, и ше видите резултат.
няма смисъл от хапчета просто. мислиш ли че се тъпча? чипс кола снаксове и кфото и да е не съм пипала от .. 2 години сиг .. ии определено се движа..
е та то ще излезе че всички не се тъпчете пък дебелеете 8-)
попринцип захарта най-вече трябва да се спре (шоколади, вафли, сладоледи, торти и прочие)
хапчетата няма да ви помогнат или ако ви помогнат ще е временно трябва да промените начина си на хранене (а не да почвате някакви диети от днес до утре) 8)

clever
04-20-2009, 12:26
Здравейтее! Тренирам гимнастика и сега покрай всички празници .. бе напълнях .. доста .. имам нужда да отслабна и то бързо, моля ако има някой който да е пил някакви хапчета които са му помогнали да каже 8-[ иначе движение има, тренирам редовно и интензивно, само кажете хапчета моля ви! :) мерси
продължавай със спорта и не мисли за хапчета
те само засягат мозъка /центъра на определяне на глада/
не консумирай лекарства ако не искаш да си докараш здравословни проблеми
:)