PDA

View Full Version : Ей хора кой би участвал в протест срещу турските политици ?



silana
04-19-2009, 23:36
Кой би участвал в протест срещу турските политици и мислите ли че това ще промени нещо?Мислите ли че един форум е добро начало на един голям и резултатен протест? БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!
http://www.vbox7.com/play:b8196aee
http://vbox7.com/play:5731db89
СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ!!! :x :x :x

kristo
04-19-2009, 23:50
Най-голям резултат и ефект би имаш един протест срещу турските политици на предстоящите избори като отидем всички българи да гласуваме за различните от БСП, ДПС и НДСВ партии. Всичко останало ще мине-замине за няколко дни и няма да има особен ефект както стана на антиправителствените протести януари месец.

silana
04-20-2009, 00:16
Колко % от българския народ се състоят от турци и цигани?!Колко мизерни,гладни българи ще продадат гласовете си?!И колко българи няма да гласуват защото смятат битката за загубена?!
Когато думите не помагат искаме кръв!!!
:x :x :x

kristo
04-20-2009, 12:37
Колко % от българския народ се състоят от турци и цигани?!Колко мизерни,гладни българи ще продадат гласовете си?!И колко българи няма да гласуват защото смятат битката за загубена?!
Когато думите не помагат искаме кръв!!!
:x :x :x
Това, че си мизерен и гладен не ти е никакво оправдание да продадеш гласа си на изборите. И нашето семейство живее като цяло с ниски доходи, но никой от нас не може по никакъв начин да продаде гласа си.

Също така няма такова оправдание "смятаме битката за загубена"! Как ще се "бориш" със силови методи след като преди това отказваш да отидеш да гласуваш, тоест както сам се изрази "смяташ битката за загубена"? Това е противоречие- хем ще се бориш, хем смяташ битката за загубена.

И какво мислиш, че ще постигнеш чрез кръв?! Гражданска война, е и? В Сърбия имаше гражданска война, в африканските държави непрекъснато има такива- много ли са цъфнали и вързали? Мислиш ли, че чрез млатене, чупене, блъскане, взривяване и други подобни неща България ще се "оправи" и още повече- че ще "построим" нова България? Не, напротив, ще затънем още повече. Времето на революции тип болшевишката минаха, а и се видя колко "хубави" неща носят след себе си. Ще заменим една разруха с друга и ще продължим да затъваме- трябва да намерим адекватна алтернатива в някоя партия и политик. Не може да ми казваш дай да изтрепем всички в Парламента и нещата ще се оправят- имаш ли готов вариант за нови политици, за нова политическа система? На анархо-комунизъм ли ще го караме? Преди да говориш такива неща се позамисли. Лесно е да викаш бунт, революция въстание, а да не предлагаш алтернатива от чисто политическа и държавна гледна точка!

silana
04-20-2009, 14:17
Ако всеки си каже какво можем да променим ние няма смисъл,ще продължаваме да си седим в същата позиция безработни,бездомни,гладни ,необразовани и прецакани!С бунт можем да постигнем много неща!Започваме с малките победи и кой знае с какво ще завърши всичко!Като за начало да спрем тихото завземане на България!Не искаме да ни управлявават турски политици,не искаме повече джамии,турски университети,не искам новини на турски нито някой да ми казва дали ще нося кръст в даскало!Та това е България!!!Ако Ботев или Левски виждаха какво се случва сега в родината ни щяха да се обърнат 10 пъти в гроба!! http://www.clip4e.com/play_turcite_i_ciganite_v_bylgariq.htm
http://www.youtube.com/watch?v=6upopc8bIIo&feature=related
http://vbox7.com/play:1b8159de
http://www.ataka.bg/ :-x :-x :-x СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ!!!

kristo
04-20-2009, 18:34
И аз не искам турски новини, джамии, турски университети(макари за такива в България да не съм чувал- университети имам в предвид). Но за тази работа отиваме 99% от българите и гласуваме. Представяш ли си тогава колко процента ще има ДПС на изборите? Може и да не мине 4-те даже, тоест 100% няма да управлява.

Ако тръгнем тепърва да вдигаме бунтове и въстания, да разрушаваме старото, за да строим "ново" ще ни трябват още 100 години да съградим нещо ново. Не става така, разбери. С бунтове и въстания в 21 век нищо не се постига. Има си други начини- активно гражданско общество се казва, бойкот на турските стоки също, на Турция като държава не от страна на българските политици, а от страна на нас българските граждани. Бойкот на всички инициативи на правителството докато не се съобразят и не насрочат предсрочни избори.

Освен това трябва да се създаде нова българска политическа класа, извлечена не от средите на сегашните партии, а на гражданското общество, което трябва да създадем. Всмисъл много е лесно да викаш бунтове и въстания, но не си даваш сметка, че никой няма да ни остави, България ще бъде изолирана, глобена, наказана, изхвърлена отвсякъде, САЩ и ЕС веднага ще се намесят и ще ни наложат ембарго и жестоки санкции. Просто България не е независима страна, за да можем да правим нещо без да се съобразяваме. Нека направим революцията на духа преди да мислим за революция на площада.

Darkkiss
04-20-2009, 21:28
бе ти ми дай АК 47
па аз ще се оправя по лесния начин...

kristo
04-20-2009, 22:55
бе ти ми дай АК 47
па аз ще се оправя по лесния начин...
Знам, ще изтрепеш "гадните селяни" и нещата ще се оправят... Нищо, че между селяни и селяндури има разлика, ама карай- селото е най-големия враг на прогресивното човечество...

Darkkiss
04-21-2009, 03:11
бе ти ми дай АК 47
па аз ще се оправя по лесния начин...
Знам, ще изтрепеш "гадните селяни" и нещата ще се оправят... Нищо, че между селяни и селяндури има разлика, ама карай- селото е най-големия враг на прогресивното човечество...
темата е за турци не за селяни
къде пак се намесваш където не ти е работа

kristo
04-21-2009, 13:27
А ти как прецени, че не ми е работа бе акъл?

Darkkiss
04-21-2009, 21:02
А ти как прецени, че не ми е работа бе акъл?
ти си отчайващ случай

kristo
04-22-2009, 19:38
А ти как прецени, че не ми е работа бе акъл?
ти си отчайващ случай
А точно ти ли мо го казваш? Дето нямаш един нормален пост във форума, а само простотии... Айде не се излагай повече, отколкото си се изложил вече, ясно е какъв си, що си и чий интереси обслужваш.

Darkkiss
04-22-2009, 20:16
А ти как прецени, че не ми е работа бе акъл?
ти си отчайващ случай
А точно ти ли мо го казваш? Дето нямаш един нормален пост във форума, а само простотии... Айде не се излагай повече, отколкото си се изложил вече, ясно е какъв си, що си и чий интереси обслужваш.
бе може всичко да си говориме
ма аз не съм некъв си 26-7 годишен завършил с История опитващ се да преподава некси рационални глупости в тийн проблем...

kristo
04-22-2009, 21:24
Абе определено ти е трудно да говориш(тоест пишеш), така че не се опитвай много често да го правиш. Ще се затормозиш, а в твоя случай не бива. Както и да е, да не спорим на лична основа, щото не е мястото тука...

А, и не съм 26-27, а съм на 24, все пак има известна разлика.

Darkkiss
04-22-2009, 21:26
Абе определено ти е трудно да говориш(тоест пишеш), така че не се опитвай много често да го правиш. Ще се затормозиш, а в твоя случай не бива. Както и да е, да не спорим на лична основа, щото не е мястото тука...

А, и не съм 26-27, а съм на 24, все пак има известна разлика.
ти почна !? (както винаги)

anonimnost
05-02-2009, 18:18
престанете с тази етническа дискриминация ! вие кво живеете 150 години назад ли баси тъпата тема АЗ СЪМ ПРОТИВ ! КАТО ЧИСТ БЪЛГАРИН КАТЕГОРИЧНО ЗАЯВЯВАМ ЧЕ СЪМ ПРОТИВ ! :smt064

doodle
05-02-2009, 19:10
и аз съм ПРОТИВ !

kristo
05-03-2009, 22:23
престанете с тази етническа дискриминация ! вие кво живеете 150 години назад ли баси тъпата тема АЗ СЪМ ПРОТИВ ! КАТО ЧИСТ БЪЛГАРИН КАТЕГОРИЧНО ЗАЯВЯВАМ ЧЕ СЪМ ПРОТИВ ! :smt064
леле горките турци, цигани и т. н. малцинства, подложени са на такъв жесток терор от нас лошите българи-расисти, направо живи да ги оплачеш. Това, че ни управляват държавата не е никакъв проблем според теб, така ли?

И изришно е споменато турските ПОЛИТИЦИ, а не турците за да ми говориш за етническа дискриминация срещу турците като етнос :wink:

Vanio22
05-04-2009, 11:21
Заради такива дето са ПРОТИВ, България е на това ниво!

Mastta
05-09-2009, 19:34
Ако нямате разум поне вземете за пример америка, която избира за президент негър.. Но там дискриминация не съществувам.. именно затова Българие е на възможно най-ниско ниво.. Мислите че като прогоните "турците" ще сте велики, но НЕ ! нивото на българите ще падне още повече.. Заради хора като вас се срамувам, че съм българин :(

silana
05-10-2009, 16:11
хахахах да но Барак не е заявил пред Америка че ще я завладее нали?!
:-x :-x :-x тъпи хора стойте си така докато не се върнат миналите времена! :x

kristo
05-10-2009, 18:28
Ако нямате разум поне вземете за пример америка, която избира за президент негър.. Но там дискриминация не съществувам.. именно затова Българие е на възможно най-ниско ниво.. Мислите че като прогоните "турците" ще сте велики, но НЕ ! нивото на българите ще падне още повече.. Заради хора като вас се срамувам, че съм българин :(
Само дето САЩ не е бил 5 века под негърско робство, а ние сме били пет века под турско. Също така САЩ не граничи с огромна и мощна негърска държава, която заплашва суверенитета й, докато България граничи с Турция, която заплашва суверенитета ни с огромната си армия от един милион и пантюркистката идея, която цели възстановяването на Османската империя, сещаш ли се?

independentmiss
06-29-2009, 11:18
Аз пък съм ПРОТИВ турци да управляват НАШАТА държава.Те това и чакат ..

slun4evka
06-30-2009, 17:01
този клип http://www.vbox7.com/play:cb837bd5 , качен е от мен... и те разбирам перфекно .. С вас съм !!!! ако можеш го сложи при онези горните (: но нз дали могат да се редактират .. както й да е :D:D нещо нз кво говоря

slun4evka
06-30-2009, 17:02
ето .. давам и още едно .. http://www.vbox7.com/play:ca01ebf3

Евала за песните :)

majestic001
07-13-2009, 21:25
АКА 47, гранатомет и мунций друго не ми трябва

silana
07-22-2009, 16:43
http://www.youtube.com/watch?v=BGpTrDEqQRs&eurl=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fhome.php%3F&feature=player_embedded

ExtrAc7
09-18-2009, 10:50
Мислиш ли, че чрез млатене, чупене, блъскане, взривяване и други подобни неща България ще се "оправи" и още повече- че ще "построим" нова България? Не, напротив, ще затънем още повече

То ако това не помогне кое друго след като не ни чуват трябва пак да ги избием :) виждате какво става в Гърция ;) в Франция също ние ги избираме да работят за нас когато отказват трябва да има твърда ръка!
Не казвам, че трябва да правим масови безредици ама трябва да има протести постоянно :)

По темата да бих участвал не искам да ни управляват хора които не са българи най-малко пък турци миризливи гадни

d1mozaza
09-20-2009, 09:57
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!! Турците вън от България! :-x

plmn
09-20-2009, 11:30
Аз бих участвал в такъв протест. Турски политици нямат абсолютно никакво място в българската политика, както и български такива в турската.. всеки да си знае мястото.