PDA

View Full Version : Искам си го отново ;(;(;(



rnbbaby666
04-19-2009, 23:38
ето я и историята ми .. преди 11 месеца аз тръгнах с 1 момче.Дори нямах никакви чувства към него,но се реших да тръгна с него.Излизахме всеки ден,аз започнах да се влюбвам в него все повече и повече.Вече толкова бях свикнала с него и се привързах към него,никой друг не бях обичала така силно.Но дойде и деня,в който всичко свърши.Заряза ме заради бившата му.Бях се депресирала цели два месеца.Бях с други само и само да го забравя,но така и никой не успя да запълни дупката в сърцето ми.През тези 11 месеца аз не спирах да живея с мисълта за него.Когато чувам нашата песен веднага се сещам за мен и него.Всеки миг помня все едно е било вчера.Сега когато му казвам,че все още го обичам,той ми казва че и той има чувства към мен.Незнам какво да направя.Незнам и как да си го върна.Моля ви помогнете ми ;(

ef4etyYy
04-19-2009, 23:43
Сега когато му казвам,че все още го обичам,той ми казва че и той има чувства към мен.

тогаа къф е проблема да тръгнете пак ? :-o

тфа е кофти..успех мацка :-) и спокойно -всичко което ти се случва е най-доброто което може да ти се случи( не помня кой идиот ми го каза тфа)

rnbbaby666
04-19-2009, 23:56
ами той е някак странен .. целува ме,закача се с мен,но не ми казва като се видим че има нещо към мен .. а по скайпа ми казва ОБИЧАМ ТЕ :(

Traveller
04-20-2009, 00:05
Щом ти казва, че те обича и наистина е така ( показва го) значи Е така! Но това не е всичко. Не е задължително да сте заедно, за да те обича. Много хора правят тази грешка и мислят, че като скъсат двама човека и повече не се обичат, а това съвсем не е така. Ако се обичат се обичат и след като скъсат, ако ли не, тогава любов въобще е нямало.
Предполагам и ти много го обичаш и още е така. Няма как да спреш да се чувстваш зле, ако продължаваш да мислиш за него. Много е трудно да спреш да мислиш за нещо, но според мен това е единственият начин да спреш да се чувстваш зле. Нямам предвид да си безразлична и да се правиш, че не ти пука, защото това не е така. Имам предвид да се абстрахираш от това и да занимаваш ума си с нещо друго, по-весело.

rnbbaby666
04-20-2009, 00:10
всеки ден го правя.веселя се смея се от сърце ..но продължавам да мисля за него ..но и желанието ми да се съберем продължава..пък и той споделя на много наши общи приятели че иска но го е страх да не ме нарани отново .. :(

Traveller
04-20-2009, 00:18
Щом споделя такива неща аз ти предлагам да се срещнете и съвсем сериозно да си поговорите за нещата, които ви правят щастливи. Предполагам на него не му е ясно точно какво иска ( поне от това, което прочетох, където не пише защо е тръгнал пак с бившата), но явно те обича. Ако ти му кажеш как се чувстваш може би той ще добие по-добра представа за отношението ти към тази връзка и към него. Според мен трябва да изясните всико, което ви притеснява и всички причини да сте разделени сега и да решите дали тези причини са смислени или, ако е някакъв проблем, дали е решим или не. :)

ef4etyYy
04-20-2009, 00:35
Щом споделя такива неща аз ти предлагам да се срещнете и съвсем сериозно да си поговорите за нещата, които ви правят щастливи. Предполагам на него не му е ясно точно какво иска ( поне от това, което прочетох, където не пише защо е тръгнал пак с бившата), но явно те обича. Ако ти му кажеш как се чувстваш може би той ще добие по-добра представа за отношението ти към тази връзка и към него. Според мен трябва да изясните всико, което ви притеснява и всички причини да сте разделени сега и да решите дали тези причини са смислени или, ако е някакъв проблем, дали е решим или не. :)

oasis
04-20-2009, 00:41
На някои хора им е трудно да казват обичам те, дори и да го чувстват, можеш да разбереш дали те обича истински само от действията му, на думи всичко е много лесно...
Просто се вижте и си поговорете насаме, няма как подруг начин да стане...
: ))))

Hilary_
04-20-2009, 08:04
Аааа айде моля ти се имал чувства той... и що те е зарязал тогава... не му вярвай душко направил го е веднъж ще повтори... :? Недей пак ще бъдеш наранена!!! :( Много често се случва да искаме нещо, но да е невъзможно за нас... тогава се оглеждаме около нас и някъде виждаме отворена вратичка, която винаги сме търсили... :wink: Спокойно ще има още много... :wink: Успех!

ifkataAa
04-20-2009, 09:19
Не се притеснявай за това, че не ти казва обичам те лично.На мен също ми е супер трудно да изрека тези думи.Само на брат ми му казвам, че го обичам когато искам нещо :D Бъди смела.Чукнете си една среща, отиди с мисълта, че ще се върнеш от кафето примерно с гадже.На самата среща му обясняваш, че през тези 11 месеца си живяла само и единствено за него.Само той те е крепял жива и не искаш да го изгубиш .. абе филмирай се малко.Момчетата са толкова лесни за манипулиране, стига да знаеш слабото му място можеш да постигнеш всичко ! Късмет :P

Take_That
04-20-2009, 10:43
Аааа айде моля ти се имал чувства той... и що те е зарязал тогава... не му вярвай душко направил го е веднъж ще повтори... :? Недей пак ще бъдеш наранена!!! :( Много често се случва да искаме нещо, но да е невъзможно за нас... тогава се оглеждаме около нас и някъде виждаме отворена вратичка, която винаги сме търсили... :wink: Спокойно ще има още много... :wink: Успех!

На същото мнение съм :)
Ако пък толкова искаш да опитате отново, уговорете се да излезете и си погворете като големи хора :)

Traveller
04-20-2009, 14:31
Не се притеснявай за това, че не ти казва обичам те лично.На мен също ми е супер трудно да изрека тези думи.Само на брат ми му казвам, че го обичам когато искам нещо :D Бъди смела.Чукнете си една среща, отиди с мисълта, че ще се върнеш от кафето примерно с гадже.На самата среща му обясняваш, че през тези 11 месеца си живяла само и единствено за него.Само той те е крепял жива и не искаш да го изгубиш .. абе филмирай се малко.Момчетата са толкова лесни за манипулиране, стига да знаеш слабото му място можеш да постигнеш всичко ! Късмет :P

Е целта нали е да разбере той как се чувства, а не да го изманипулира и да го накара моментно да се чувства така както тя иска?

Lysit0
04-20-2009, 15:23
На някои хора им е трудно да казват обичам те, дори и да го чувстват, можеш да разбереш дали те обича истински само от действията му, на думи всичко е много лесно...
Просто се вижте и си поговорете насаме, няма как подруг начин да стане...
: ))))


Най-разумното решение ;)
Подкрепям с 2 ръце.

Gerityyy08
04-20-2009, 15:24
Здравейте!Аз съм Гери.
аз съ6то желая да разкажа своята история.
ПО миналата година или то4но миналата имахме ъ4или6тна екскурзия.Докато пътувахме кум хотела една моя приятелка ми сподели 4е си харесва едно мом4е, което стое6е заедно с неговите приятели на последната седалка ,
а ние бяхме на първата.Тогава тя ми го показа и аз го сметнах за един прост грозник, които как просто е възможно да го харесва.Дори и се изсмях.В последствие отидохме в хотела и тои и предложи и те си станаха гаджета.Като4ели не6то в мен не бе6е съ6тото.Изпитах не6то.Изведнъж запо4нах да го харесвам.Грозният простак пробуди ъ мен не6то много странно.Запо4нах да го харесвам много.След като свър6и екскурзията и вси4ки се прибраха кум ку6тите си, вклю4ително и аз запо4на да ми липсва.Те с моми4ето скъсаха и аз му казах 4е тои е пробудил странни 4увства в мен.Тои су6то сподели неговите 4увства.Така си станахме гаджета след 1 седмица познаване.Незнаех по4ти ни6то за него, но знаех 4е го харесвам много.След това скъсахме, за6тотот тои има6е ли4ни проблеми.
Тои отиде да живее в германия за6тото техните така искаха.След малко време тои доиде отново в софия и се видяхме.След 5-6 месеца отново доиде и аз дори се ъсумних 4е е тои.Видях го.Прекарахме една хубава седмица в овле4ение или по то4но аз.Бив6ото му отново бе6е с нас.естествено за да пре4и.Тои показва6е не6то сеедно отново ме харесва но ме отблъсква6е.Сяка6 бе6е наро4но и не ме иска6е но вътре6о ме иска6е много.Дали да го харесвам о6те или не.Въпреки 4е не става еи така.Моля помо6т!
:lol: :-o

Bamb0la
04-20-2009, 15:29
Нима ще се оставиш да си 2-рата в живота му? Като има чуства към теб защо те е зарязал,Сега иска отново да е с теб,може би онази му е омръзнала и ти като кученце ще тичаш по него когато е сам ли незадоволен :(

babity
04-20-2009, 15:47
И аз имах подобна случка. Даже ако се напъна да сметна кога сме започнали сигурно ще излезе, че баш преди толкова време е започнало всичко. Накрая, като вас, се раЗделихме. Известно време бяхме дистанцирани, но преди месец някъде пак започнахме да затопляме отношенията. Никой от нас не иска да връща старото положение, защото беше доста тягостно, но сега си казваме, че се обичаме почти всеки ден и аз вярвам, че е така. Просто сме продължили напред.

smileforyou12
04-20-2009, 16:06
попитай го защо ти казва че те обича а не го показва

Gerityyy08
04-20-2009, 18:07
Права си донякъде :razz:

Crazy_sunchO
04-20-2009, 18:40
напълно позната история... аз съм пред същата дилема и не мога да ти дам съвет :(:(

bonbonchety17
04-20-2009, 18:53
Аааа айде моля ти се имал чувства той... и що те е зарязал тогава... не му вярвай душко направил го е веднъж ще повтори... :? Недей пак ще бъдеш наранена!!! :( Много често се случва да искаме нещо, но да е невъзможно за нас... тогава се оглеждаме около нас и някъде виждаме отворена вратичка, която винаги сме търсили... :wink: Спокойно ще има още много... :wink: Успех!


и аз така мисля. Има някакъв малък шанс да не се повтори,но не мисля че си заслужава да опитваш. След като те е зарязал толкова долно...едва ли ще бъде всичко както трябва да бъде. Успех и от мен :) :)

Traveller
04-20-2009, 18:58
Защо да не опита?? Ако не опита е сигурно, че няма да стане, а ако опита, колкото и малък да е шанса,според вас, поне ще има някакъв. Също така шансът ще се увеличи и ако си поговорят за връзката им. Не е толкова елементарно, ако беше нямаше да иска съвет. Не се казва точната причина за раздялата, така че не може да съдим какъв е и дали наистина я обича.

rnbbaby666
04-21-2009, 03:19
Нима ще се оставиш да си 2-рата в живота му? Като има чуства към теб защо те е зарязал,Сега иска отново да е с теб,може би онази му е омръзнала и ти като кученце ще тичаш по него когато е сам ли незадоволен :(

Bamb0la след като те се събраха отново .. те бяха заедно само седмица .. пък и за тези 11 месеца сменихме доста партнъори ..не мисля че тичам след него като кученце .. пък и той много пъти ми е казвал че не иска да е с мен само заради задоволяването ..

rnbbaby666
04-21-2009, 03:31
Защо да не опита?? Ако не опита е сигурно, че няма да стане, а ако опита, колкото и малък да е шанса,според вас, поне ще има някакъв. Също така шансът ще се увеличи и ако си поговорят за връзката им. Не е толкова елементарно, ако беше нямаше да иска съвет. Не се казва точната причина за раздялата, така че не може да съдим какъв е и дали наистина я обича.

мерси за разбирането :)
наистина не е толкова лесно колкото изглежда .. ако беше до сега да се бяхме събрали отново..пък и нямаше да искам мнения от вас
мии последните седмици преди да се разделим,аз усещах че той някак си става по студен към мен и поради това много се карахме,ревяхме,крещяхме но отново се сдобрявахме ..за времето което бяхме заедно (4 месеца-за вас е малко,но за нас двамата беше най-дългата връзка) го опознах толкова добре,и мога с ръка на сърцето да кажа че не ме лъже .. и никога не ме е лъгал ..
а и въпросът не е там дали да опитам или не .. знам че го искам с цялото си сърце .. и за това нз как да постъпя ..

bonbonchety17
04-21-2009, 08:28
След като си сигурна в чувствата му, поговори с него! На първо време това е най-доброто.След това двамата ще прецените какво да правите със вашата връзка и дали да се събирате :)

slun4ice_90
04-21-2009, 08:32
Много е смотано това момче значи...Разигравате яко...