PDA

View Full Version : Как да се харесаме на едно МОМЧЕ



ifkataAa
04-20-2009, 08:22
Пускам тази тема, понеже във форума има тема със заглавие "как да се харесаме на момиче" .. нека момичетата да не се чувстваме забравени :D Та момчета сега е ваш ред.Кажете кое най-силно ви впечатлява в едно момиче и как по най-лесен начин тя може да достигне до сърцето ви.Външен вид, жестове, манталитет, начин на говорене .. е ? :)

Hilary_
04-20-2009, 09:04
Епа аз съм момиче ама няма как да не се мина... :D
Та по темата според мен днешните "мачовци" си падат само и единствено по външния вид... ии може би какво място заемат в обществото... демек пука им за хорското мнение...
Но тук там съм забелязала и другия тип момчета, които гледат и самото момиче... така, че все още има надежда... и избор... :D :D
P.S. Не ме нападайте...нямам нищо против момченцата ни... :grin:

MetalL
04-20-2009, 09:24
Зависи от момчето..кфи фетиши има..по кфи си пада :D хмм...аз напр. иам фетиши към азиатки(китайки,японки,с дръпнати очи :D ) ,goth момичета(без садо-мазо :D ) и мед.сестри (не е смешно!)....не си падам по мн мн разголени курвички.....търся(търсех*!) свестни,хубави,умни,добре изглеждащи ...и намерих! :oops:

soul1199
04-20-2009, 09:28
Зависи от момчето..кфи фетиши има..по кфи си пада :D хмм...аз напр. иам фетиши към азиатки(китайки,японки,с дръпнати очи :D ) ,goth момичета(без садо-мазо :D ) и мед.сестри (не е смешно!)....не си падам по мн мн разголени курвички.....търся(търсех*!) свестни,хубави,умни,добре изглеждащи ...и намерих! :oops:направо ме учудваш :razz: :razz: с тея японки :razz: и аз те намерих :oops: та по темата:повечето момчета гледат визия,такива женкари има малее :D :D

MetalL
04-20-2009, 09:29
Зависи от момчето..кфи фетиши има..по кфи си пада :D хмм...аз напр. иам фетиши към азиатки(китайки,японки,с дръпнати очи :D ) ,goth момичета(без садо-мазо :D ) и мед.сестри (не е смешно!)....не си падам по мн мн разголени курвички.....търся(търсех*!) свестни,хубави,умни,добре изглеждащи ...и намерих! :oops:направо ме учудваш :razz: :razz: с тея японки :razz: и аз те намерих :oops: та по темата:повечето момчета гледат визия,такива женкари има малее :D :D
ЕМиии ..има да...докато има момичета склонни да ходят с сяко готинко момче,без значени характера...ше има и момчета които ше се "възползват" от такива момичета... :D

CucAgMuH
04-20-2009, 10:15
Абсолютни глупости. Как да се харесате? Мусака. Така бе - мусака. :) Всичко останало по жената освен мусака са бонуси(може и без тях).

Ако не ви хареса докато държите голяма порция мусака, изчакайте докато огладнее...

"Пътят към сърцето на един мъж минава през стомаха му"