PDA

View Full Version : трябва ли?



ivetoOo
04-20-2009, 09:38
здравейте темата незнам дали е за този раздел но ще се побъркам стана 3 дни ходя по магазини насам натам разгледах сигурно 100 сайта проблема ми е следния ... приятеля ми се казва георги и на 6 май има имен ден но след седмица има рд и става на 18 и незнам трябва ли и за 2та повода да му взема подаръци или стига само за рдто ... и какво да е смисал много неща съм му подарявала а искам да е нещо незнам мислех за часовник но не разполагам с толкова пари то баси няма по евтин часовник от 200 лв ... айде дайте някакви идейки или кажете неща които вие сте подарявали мерси предварително :-P

sexa_na_kompleksa
04-20-2009, 09:42
Може да му вземеш нещо по-голямо за рождения ден и нещо по-малко, символично за именния ден. За втроия повод може да е една иконка на Св. Георги.

evalongoriq
04-20-2009, 09:45
за именният ден нека е нещо малко но от сърце за р.д то вече да е по-големия подарък.помисли какви са му интересите и предпочитанията :)

chuppiz
04-20-2009, 09:56
за рд-то му вземи нещо сребърно, като гривна или синджир със кръсче или буквата му, а за именния му вземи картичка и нещо дребно и символично...

ivetoOo
04-20-2009, 10:02
аз си мислех за рдто .. да му подаря няква играчка с умисъла да не забравя детството че нали става на 18 уж голям...с картичка която аз сам направила 18 те неща които обичам в теб и примерно да гривна или нещо такова.. обаче незнам дали това е добра идея.. щот нали не всеки ден се става на 18 и исках да е нещо УАУ обаче незнам :(

colymoly
04-20-2009, 10:03
вземи му нещо голямо което да е и за двата повода :) няма нужда от глупости 2,3,4,5 подаръка той като си знае,че е от сърце и само един да е стига

sexa_na_kompleksa
04-20-2009, 10:05
аз си мислех за рдто .. да му подаря няква играчка с умисъла да не забравя детството че нали става на 18 уж голям...с картичка която аз сам направила 18 те неща които обичам в теб и примерно да гривна или нещо такова.. обаче незнам дали това е добра идея.. щот нали не всеки ден се става на 18 и исках да е нещо УАУ обаче незнам :(

Идеята не е лоша. Може да минеш и без гривната, ако не разполагаш с достатъчно средства.

evalongoriq
04-20-2009, 10:16
идеята ти е мн добра сигурна съм че ще се зарадва

Mihailova
04-20-2009, 10:25
Картичката е хубава идея, но не и плюшената играчка. Той става на 18 години, минало му е времето на плюшките, вече е съзрял. Ние жените цял живот се радваме на плюшки, но при мъжете не стоят така нещата. Купи ми гривна или парфюм.

ivetoOo
04-20-2009, 10:36
не не под играчка имах предвид такава като количка такава играчка ... ама не аз просто така си мислех дойде ми на акъла онзи ден мисля гледах някакви картички и на едната пишеше малкото момче порастна и от там :-D

chuppiz
04-20-2009, 10:52
нееее, каква играчка става на 18, трябва да е нещо което да му остане завинаги за спомен..като бижу, гривна, синджир, ланец нещо такова..като го гледа и да се сеща че е от тебе за рд-то му...

Blab
04-20-2009, 10:59
мразим 'сЕкакви бижута и парфИУми:Д


давай с играчката - лего конструктор, пъзел, от който тайно ще прибереш 1 частица... Чичко Тревичко за именния, струва 10 лв, има ги всякакви, ааадските са, връщат ме в детските ми години<3

s1NNer
04-20-2009, 12:11
Играчката е страхотна идея.. Особено ако е количка с дистанционно управление! :grin:

Jamalska
04-20-2009, 14:12
Играчката е страхотна идея.. Особено ако е количка с дистанционно управление! :grin:
Aaaбсолютно.Като стане въпрос за подарък за момче за това се сещам първо.

Undying
04-20-2009, 14:43
За 18тия рожден ден на моя приятел исках да му подаря нещо по-лично, не само защото става на 18, а и защото ми е гадже, на всеки мога да подаря парфюми и дрехи, но на него трябваше да е нещо наистина специално.
Та купих една стъклена купичка в много хубава форма, след това намерих 365 различни хубави мисли (гръмна ми главата от философски изказвания докато намеря най-хубавите), след което ги принтирах, изрязах всяка една и ги сложих в купичката. Смисъла беше всеки ден през следващата година да си тегли по едно листче и да се сеща за мен.
Другото, което му подарих, беше албум със наши снимки. Купих цветни картони, налепих по тях наши снимки, изрисувах ги и ги наредих в албум. Стана много свежо и весело.
И определено подаръците му харесаха.

galu6a
04-20-2009, 17:54
тва със снимките наистина е мн хубаво маое да отидеш някое фото студио има мн интересни идеи или пък клюбодържтел с ваши сники или снимка в рамко ,аз на моя приятел ,който преди около 15 дена наприв 23 му подарих портомоне и вътре сложих 1 ст и едит презерватив да му върви с това портомоне и мн пари за напред да има :Д ,а за имения му ден може да му взееш едно кръстче може да под формата на ключодържател или за вратлето ккато ти решиш :) , а тва с късметчитата може би е повече за 14 февруари ии за ваша годищшнина :)

CaribbeanGirl
04-20-2009, 19:15
Значи аз на моя приятел му бях подарила ,,Табло на спомените'', така го наричам аз! Представлява голям червен картин с много наши снимки (някои бяха срязани, за да са по-малки) и около всяка снимка имаше някакво послание! Слагах снимки от различни поводи, например: неговия рожден ден, моя рожден ден, събиране в някой познат, разходки из различни места и др такива! Посредата м/у снимките написах ОБИЧАМ ТЕ! и стана много сладко! Той много го хареса и си го залепи до леглото :grin: Но това е ако връзката ви е по-сериозна, а не от 5 дена...! И м/у др и моя приятел се казва Георги! :-D Дано да съм ти помогнала!

Sissy90
04-20-2009, 21:55
Та купих една стъклена купичка в много хубава форма, след това намерих 365 различни хубави мисли (гръмна ми главата от философски изказвания докато намеря най-хубавите), след което ги принтирах, изрязах всяка една и ги сложих в купичката. Смисъла беше всеки ден през следващата година да си тегли по едно листче и да се сеща за мен.

Аз подарих такова нещо на моето гадже за бала му, но не се сетих да ги принтирам :-D 365 цветни картончета ги надписах на ръка. Голяма играчка беше, но той беше наистина впечатлен - все пак това са 365 листчета, които съм нарязала, надписала, навила и вързала едно по едно, заради него. И му написах едно писмо, в което му обяснявах каква е идеята, пожелавах му разни неща и сложих първото листче, което да прочете тогава - не помня какво точно пишеше, но беше нещо от рода "Помни, че винаги някъде ще има някой, който мисли за теб и в твоята усмивка намира смисъла на живота си."