PDA

View Full Version : SpyBot хелп :д



ChildrenOfBodom
04-20-2009, 10:43
Ам такам... значи компа прави проблеми и в хронологията на браузъра си ми излизат някви сайтове , които никой не е посещавал. Първо си мислех , че някой ми влиза в компа. Да ама не... Смених паса и смених юзъра и паса на нета . Никъв резултат . В нета излиза , че има няква програма Спайбот - търсене и разрушаване. Някой да си има понятия от тия работи?

ChildrenOfBodom
04-20-2009, 11:08
btw компютъра сам си цъква и някакви такива неща. Паузата сама си се маха ииии дайте някво обяснение... Някой ми казват да върна датата назад , ама не може

Genetix
04-20-2009, 11:21
Някой вирус се гаври с тебе преинсталирай или сканирай онлайн

http://www.bitdefender.com/ (Долу в дясно има SCAN ONLINE използвай Internet Explorer)

Samoten89
04-20-2009, 12:02
Ам такам... значи компа прави проблеми и в хронологията на браузъра си ми излизат някви сайтове , които никой не е посещавал. Първо си мислех , че някой ми влиза в компа. Да ама не... Смених паса и смених юзъра и паса на нета . Никъв резултат . В нета излиза , че има няква програма Спайбот - търсене и разрушаване. Някой да си има понятия от тия работи?Spybot е антивирусна. Явно засича вируса и те пита искаш ли да прекратиш промяна на регистрите предполагам. Пълен скан със Spybot
Malwarebytes
Ad-aware
и си ТИ! :D

ChildrenOfBodom
04-20-2009, 14:11
Ам начи изтеглих си го тва въпросното нещо иии никакъв резултат. Посещаваните линкове изчезнаха след това пак се появиха и някой продължава да си цъка и да си излизат сайтове. Хъъъм сменихме сички пароли ииии даже спряхме нета . Тва е - никъв резултат . Антивирусната ми сканира , ама нищо не откри : )))

TheBlackStranger
04-20-2009, 14:53
Ам такам... значи компа прави проблеми и в хронологията на браузъра си ми излизат някви сайтове , които никой не е посещавал. Първо си мислех , че някой ми влиза в компа. Да ама не... Смених паса и смених юзъра и паса на нета . Никъв резултат . В нета излиза , че има няква програма Спайбот - търсене и разрушаване. Някой да си има понятия от тия работи?Spybot е антивирусна. Явно засича вируса и те пита искаш ли да прекратиш промяна на регистрите предполагам. Пълен скан със Spybot
Malwarebytes
Ad-aware
и си ТИ! :DSpyBot S & D НЕ Е антивирусна.

Samoten89
04-21-2009, 06:44
Имах предвид антишпионска де :D. Интересно как така без нет пак някой си цъка в компа ти :|. Сложи НОД32 и ъпдейт и пълен скан от тук сд кей www.nod321.com на китайски е ама има работещи ;). Пълен скан и на двата дяла.

ChildrenOfBodom
04-21-2009, 18:59
Антивирусните нищо не откриват при положение , че съм с една от най - добрите. :д :shock: И скановете също нищо не откриват бтв

yahhooo
04-21-2009, 19:07
Spybot е антивируснаа :razz: Млъкни не се излагай, че чичо Бил ще си почупи компютъра

LittleDude
04-21-2009, 19:31
SpyBot :lol: Туй фълшива антивирусна. То всъщност е вирус. Ръгай едно AVG 8.0 Free и един SPyware Terminator и си готов.

Samoten89
04-22-2009, 09:50
Spybot е антивируснаа :razz: Млъкни не се излагай, че чичо Бил ще си почупи компютъраТи млъкни и не спами! Аз поне помагам и много по-добре познавам вирусни/антивирусни/антишпионски програми от теб! Ти сигурно си мислиш, че Antivirus 2008 е антивирусна... :razz:
А по темата една антивирусна не е достатъчна винаги за сканиране :-o .

Samoten89
04-22-2009, 09:51
Spybot е антивируснаа :razz: Млъкни не се излагай, че чичо Бил ще си почупи компютъраТи млъкни и не спами! Аз поне помагам и много по-добре познавам вирусни/антивирусни/антишпионски програми от теб! Ти сигурно си мислиш, че Antivirus 2008 е антивирусна... :razz:
А по темата една антивирусна не е достатъчна винаги за сканиране :-o .
Spybot не е вирус...

ChildrenOfBodom
04-22-2009, 16:28
Абе хора Spywere май така се пишеше е вирус с рекламна цел . Спайбота НЕ Е антивирусна , а чисти вируса . Пуска се за сканиране , но нищо повече. И бтв никакви ав- та не помагат. Преинсталирам си уиндълс. :д

Samoten89
04-23-2009, 07:47
Абе хора Spywere май така се пишеше е вирус с рекламна цел . Спайбота НЕ Е антивирусна , а чисти вируса . Пуска се за сканиране , но нищо повече. И бтв никакви ав- та не помагат. Преинсталирам си уиндълс. :дSPYBOT Search and Destroy е много добра програма (АНТИШПИОНСКА!), която имунизира системата при това и предварително пречи да посетиш сайтове където има вируси... Това, че нищо не ти намира не я прави слаба. Намира много гадни неща и макар някои да не може да премахне те информира от какво си заразен и лесно може да се премахне след това. Програмата има и добро следене при опит за промяна на регистрите, което също е добро предпазване ;). Не може да кажеш, че не е хубава! ТО по-тази логика AVG дето ползваш е лоша дето не ти намира бацила =). Spywere?! Какво по-точно си искал да напишеш? Доста се различава със Spybot, ако искаш да видиш як вирус тегли си Antispyware 2008 PRO или Antivirus 2008 PRO да видиш колко интересно ще ти стане =).

ChildrenOfBodom
04-23-2009, 17:51
Абе хора Spywere май така се пишеше е вирус с рекламна цел . Спайбота НЕ Е антивирусна , а чисти вируса . Пуска се за сканиране , но нищо повече. И бтв никакви ав- та не помагат. Преинсталирам си уиндълс. :дSPYBOT Search and Destroy е много добра програма (АНТИШПИОНСКА!), която имунизира системата при това и предварително пречи да посетиш сайтове където има вируси... Това, че нищо не ти намира не я прави слаба. Намира много гадни неща и макар някои да не може да премахне те информира от какво си заразен и лесно може да се премахне след това. Програмата има и добро следене при опит за промяна на регистрите, което също е добро предпазване ;). Не може да кажеш, че не е хубава! ТО по-тази логика AVG дето ползваш е лоша дето не ти намира бацила =). Spywere?! Какво по-точно си искал да напишеш? Доста се различава със Spybot, ако искаш да видиш як вирус тегли си Antispyware 2008 PRO или Antivirus 2008 PRO да видиш колко интересно ще ти стане =).

Хах както и да е. Преинсталирах го и ся няма проблеми. Изглежда де. Явно си е бил некъв бацил. Спайбота всъщност не е това което беше. Сега и той не улавя кой знае колко. 2007 година последно пусках тая програмка като антишпионска и оттогава нищо не засича. Абе както и да е. Бтв забелязах че всички ми говорите в мъжки род та да кажа че съм женско 8)